Jump to content
Wiolkaa

Kobieta.

Recommended Posts

Twój Nick:Kobieta.
Staż gry w CS'a:Okolo 7 lat.
Znajomość amxx w skali od 1 do 10:6
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy:Tak miałam.
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci:Nie i nie zamierzam .
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Pilnować porządku na serwerze oraz gry TP bo nie którzy nie wiedza co to ;D
Jak długo jesteś w naszej sieci:Od 2011.
Posiadasz mikrofon:Tak
Płatność [sMS/PRZELEW]:sms
Twoje Imię:Wioletta.
Steam Id: 0:1:39058067
Brak WARNA: Brak.
ID konta w sklepiku sieciowym -4469
Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):

Wymagania:

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) Jest
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) Jest
- brak warnów- Brak
- posiadanie sprawnego mikrofonu- Tak
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM- Posiadam.

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki)- brak
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP- brak
- aktywność na serwerze jak i forum- jest
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku- jest

Ps. Jeśli chodzi o prowadzenie to słabo mi to idzie a tym bardziej nikt mnie nie słucha.. A no i nie zawsze mogę używać mikrofonu..;/

Była już wiele razy u nas na TP adminem, za każdym razem należycie wykonywała obowiązki, zaufana osoba, która wróciła i często widziana na serwerze oczywiście że tak.

Zawsze piszesz na say_team:@ jak ktoś łamie regulamin, sama go przestrzegasz i za to duży plus, bo jest to dla nas pomoc.

Mikro używasz rzadko, a co za tym idzie, prowadzenie na minus. Większa aktywność i będę za.

Jak najbardziej na TAK.

Miala u nas admina i wszystko bylo ok.Uzywaj tylko czesciej mikro ;)

Panna. ?? Jeśli tak to jestem na tak, bo tak

Nie masz instynktu napoleona, to nie słuchają, ale się nie przejmuj to i tak ffa z zasadami

ps. mały - jak złożysz podanie to wrócę do gry ( i tak wiem, że tego nie przeczytasz)

Jestem na tak, kojarze z serwera, info podaje, co prawda mikrofonu nigdy nie słyszalem zeby używała. Mila osoba i ogarnięta.

Jestem na tak! Ogarnięta dziewczyna, czasami używa mikro, info daje, problemy na [email protected] zgłasza, nic dodać nic ując

Foka foka ! Na kawę obiecałaś że pójdziemy ... Co do @ pewnie że jestem za, miałaś już i było okej, dziołcha zawsze ma u mnie poparcie! Ale randki Ci nie odpuszczę - możemy iść na takie jakby kawalerskie - ja i Ty i oddamy się hmmm zabawie :D ostatnie szaleństwo przed ślubem! Co Ty na to?

Ale randki Ci nie odpuszczę - możemy iść na takie jakby kawalerskie - ja i Ty i oddamy się hmmm zabawie ostatnie szaleństwo przed ślubem! Co Ty na to?

Gdzie ja to miałem numer telefonu do Justyny hmm... :P

Podanie oczywiście zaakceptowane, masz poparcie adminów jak i graczy byłaś wcześniej adminem i spisywałaś się bardzo dobrze.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.