Jump to content
RORONOA ZORO

RORONOA ZORO

Recommended Posts

Twój Nick: RORONOA ZORO
Staż gry w CS'a: Od około 2001 roku.
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: Jeżeli ten sama wersja amx co kiedyś na HJ to znam go doskonale na 10, kwestia przypomnienia.
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: Nie.
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Nie. Pełniłem funkcję administratora na serwerze sieci HJ, konkretnie na HJ TP Elite przez jakieś 2 lub 3 lata, dawne czasy.
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Wspomóc swoim doświadczeniem obecną administrację, pomóc w utrzymaniu porządku i zachowaniu na serwerze ducha gry TP.
Jak długo jesteś w naszej sieci: Około 3 lat.
Posiadasz mikrofon: Tak.
Płatność [sMS/PRZELEW]: Bez różnicy.
Twoje Imię: Damian
Steam Id: STEAM_0:1:13452812
Brak WARNA: Brak.
ID konta w sklepiku sieciowym (http://sklep.cs-soplica.com/): 4499
Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):
Wymagania:

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) 27
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) Wg gametracker'a ok 600h.
- brak warnów Brak
- posiadanie sprawnego mikrofonu Tak
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM Czysty

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) Brak
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP Brak jeśli mnie pamięć nie myli.
- aktywność na serwerze jak i forum Na serwerze jak najbardziej, na forum do tej pory się raczej nie udzielałem.
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku 4499

Edited by RORONOA ZORO

Sam Ci pisałem żebyś złożył podanie, więc nie mogę być na nie. Prowadzisz, ogarnięty, doświadczony zdecydowane tak.

Nie raz namawiałem Cie osobiście, jesteś kandydatem idealnym mam nadzieję że też takim będziesz adminem :) Podanie zaakceptowane.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.