Skocz do zawartości
Gorzki.

Zmiana kar w regulaminie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wychodzę do Was z takim pomysłem aby dany użytkownik forum, za otrzymanie 2-3 warnów w ciągu miesiąca dostał karę czasową(tj. ban na forum/sb itp.) na dany okres czasu.

Kary czasowe ukróciłyby wszystkich prowokatorów, śmieszków, napinaczy i następnym razem mieliby czas na przemyślenie tego co robią.

Czy jest możliwość zmiany?

P.s.

Mile widziane opinie administracji sieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie coś można robić na dużych aktywnych forach, w obecnej sytuacji jeszcze pogorszy stan forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ejj noo :(

Nie zgadzam sie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgadzam sie

Nie dziwie sie

Jestem jak najbardziej na tak, szczegolnie ze forum ma taka opcje a nikt jej nigdy nie uzywal. Teraz kwestia wprowadzenie tego do zycia na odpowiednich regulaminach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dość, że na forum gówno się dzieje to z powodu jednej MAŁEJ gównoburzy będziesz banował ludzi.

Ochłoń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie o to chodzi. Co jakiś czas na soplicy pojawia się osoba która ma gdzieś regulamin i ub może wykupić raz dwa. Lepiej jakby dana osoba nie mogła wykupić ub, tylko musiała odczekać jakiś czas - to byłaby prawdziwa kara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja godna przemyślenia. Od dawna niektórzy ludzie bagatelizują i robią co chcą, widząc o tym, że po otrzymaniu ostrzeżenia natychmiast mogą je odrobić chociażby SMS'em. Restrykcja czasowa była by na plus, nawet kosztem lekkiej obniżenia aktywność na forum. Myślę, że nawet jeśli ludzie odejdą to z czasem wrócą, jeśli zmiany wpłyną pozytywnie i zauważą większe ogarniecie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczegolnie ze forum ma taka opcje a nikt jej nigdy nie uzywal.

Jak będziesz ją konfigurował to uważaj żeby nie skończyło się jak ze sliderem 1f602.png1f602.png1f602.png

Okres kwiecień-29 czerwiec w temacie SMS zdjęte 9 warnów i Wy uważacie, że coś takiego jest potrzebne.

To już lepiej zbanować Wiśnie (Relon spełniony - może efektywność będzie lepsza) i spokój mrFnZEu.png

Do notki:

Ty, Ci, Tobie - wielka litera Panie @forum

Jest różnica między popełnieniem błędu, a rozjebaniem czegoś i zostawieniem tak na ponad tydzień, a może i dwa więc się gościu nie pogrążaj.

QSy9pxvZQWS9EuVaK_HnNw.png

Rozwal coś -> weź urlop -> czekaj aż inni za Ciebie naprawią (graj w tym czasie w gry)

Edytowane przez sQubany`

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł.
Lepsza niska aktywność niż aktywność trolli uważających się za bogów - no bo przecież gówno mi zrobicie, bo jestem userem 2k13-15 i nie chodzi mi o zasłużonych, bo do nich akurat mam szacunek, chociaż mogliby też dawać przykład swoją postawą :D
Przez takich ludzi jak "Wielki W" normalni ludzie nie mają ochoty nawet zaglądać na to forum., więc może doprowadzając forum do jakiegoś normalnego poziomu, userów przybędzie.

PS. Pamiętam jak dziś jak zostałem przywitany na stanowisku Opiekuna - dodam tylko, że nie był to najlepszy dzień mojego życia i nie chodzi tutaj o administracje 1vs1, bo to najlepsza ekipa xD

PS.2 I przyznam się, że z nudów kiedyś tez przytrolowałem, bo czemu nie skoro wyśle 3-4pln i po sprawie :D

PiS :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję na początek dla przykładu zbanować całe forum.. Ludzie Wy tak serio? Otrzymanie tutaj warna nie jest jakimś wielkim wyczynem i wcale się sieć na tym nie wzbogaci a obumrze bo i tak teraz nic się praktycznie nie dzieje i przynajmniej mając tych "soplicowych trolli" jest na co popatrzeć i z czego się pośmiać. Poza tym jest już jakiś limit warnów za który dostaje się bana a nie każdemu się chce płacić 2 czy 3 zł za ub.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł spoko, ale myślę że to nie przejdzie. Na forum są stali użytkownicy, którzy rzucają się w oczy, do tego na forum jest spokój, mało kiedy dzieje się coś hucznego, a drobne prowokacje to nie problem, myślę że wykupienie ub za te 3, czy ileś tam zł, to też kara, bo ktoś traci w kieszeni za swoją głupotę, raz zapłaci 3 zł, drugi raz... trzeci i już ominął go pyszny kebab.

A na większych łobuzów czy trolli są na pewno jakieś metody.

No i agnieszka też mądrze pisze, sieć będzie obumierać.

Edytowane przez Sardothien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wy oszaleliście do reszty... Przecież to forum umiera śmiercią naturalną a wy chcecie dodać jeszcze kary czasowe? :D

Lepiej zróbcie coś aby forum ożyło, później myście o takich karach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej zróbcie coś aby forum ożyło, później myście o takich karach.

Przeglądnij sobie ile jest robione, rożne konkursy, wcześniej turnieje, redakcja, zabawy, paint master itp itd a jak widać nic to za bardzo nie daje. Jedynie co mi jeszcze do głowy przychodzi, to większe ograniczenia założyć gościom i zmuszać ich do rejestracji.

Ale jak masz jakieś ciekawe propozycje to możesz zapodać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tia, te konkursy za które nie otrzymuje się nagród...faktycznie, to jest jak najbardziej na plus :good:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to forum już dawno umarło xDDD na głównej stronie powinniście dać nagrobek i czekać aż liczba osób odwiedzająca forum spadnie poniżej 10 xDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wedlug mnie to jest bez sensu, poniewaz forum jest malo aktywne.

P.S. Spojrzy ktos wkoncu na to?

Edytowane przez Aga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W obecnej formie forum to nie ma sensu. Zamek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tia, te konkursy za które nie otrzymuje się nagród...faktycznie, to jest jak najbardziej na plus :good:

Zuy Sola, że zamiast jednego psc dał dwa. Mamy kontakt na steam/forum i mogłeś się przypomnieć, ja na prawdę mam dużo na głowie. W puli nagród było jedno psc, ktoś musiał poczekać na tego 'extrasa'. Ale mam nauczkę, nie dawać więcej niż napisałem - bo zamiast docenić to człowiek tylko ma problem :PP

Co do kar, to bym trochę podpiął pod kategorie. Spam i jakieś lekkie przewinienia - sam warn. A np. obrazy, nieodpowiednie zachowania to warn + x liczba reklam do zrobienia. Z każdym przewinieniem więcej (wtedy śmieszkom i kozakom się odechce rozrabiania :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.