Skocz do zawartości
Ssandra

Ciekawa "sprawiedliwość" soplicy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pisze tutaj, ponieważ w sumie nie wiem gdzie to napisać...

Możecie to uznać również za odwołanie od ostrzeżenia wartości 1, które najprawdopodobniej będzie uznane za niesłuszne. W końcu... [email protected] sieci ma zawsze racje ;)

Może zacznę od początku... Wczoraj wieczorem dostałam ostrzeżenie wartosci 1 od @Lost za: "Nieodpowiednie zachowanie w profilu" z dodatkową notką, nie koniecznie adekwatną do jego posiadanej funkcji na sieci brzmiacej "Jakiś problem?".

Nie czuje się winna, ponieważ ja nic złego nie zrobiłam :) W innym wypadku nie probowalabym wytłumaczyć zaistniałej sytuacji.

Szanowny p. [email protected] sieci odpisał mi, ze to za zachowanie na SB.
Fakt ... Bo zacytowałam jedynie screena, który został udostępniony na sb ( http://www66.zippyshare.com/v/gEHckbXG/file.html).
"To dobry Giotr Pomulak" - tak brzmiała moja wiadomość na sb. Wiadomość rzecz jasna nie miała na celu urazenia kogokolwiekm. Cóż się poradzi, że "Pan Piotr" ma wysokie mniemanie o swojej osobie. Na sieci nie ma ani trochę sprawiedliwości, nie dziwie sie, ze reszta wyższej administracji często bierze z niego przykład.
Wszystko byłoby wporzadku gdyby [email protected] raczył normalnie przeprowadzić rozmowę. Natomiast pokazał swój poziom
Wszystkim czytającym od razu oznajmiam, ze "gimbusiarą" nie jestem, a nawet jeśli uczeszczalabym do gimnazjum to nie jest powód do zachowywania się tak, wobec młodszych użytkowników sieci.
Z przykrością musze stwierdzić, że nie spodziewanym się nigdy takiego zachowania tym bardziej od [email protected]
Zdaje sobie sprawe, ze to odwołanie nie będzie miało jakiegokolwiek skutku, lecz tutaj chodzi tak naprawdę o sprawiedliwość i równość.
Nie zdziwię sie, ze pomimo kulturalnie napisanego posta dostanę kolejne "ostrzeżenie" od [email protected]

Ps. Zapomniałam dodać, że gdyby było tego mało to został mi wyłączony sb

Edytowane przez Ssandra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogło mnie tutaj zabraknąć. Witam ponownie.

Według mnie warn nie powinien zostać nadany dla @Ssandra. Patrząc na Twą wypowiedź nie zauważyłem nic obraźliwego w stronę @Lost. Trzeba mieć też poczucie humoru i dystansu do siebie, gdyż może to się potem odbijać na Nas i innych osobach. Mogę podać przykład np. ankiety o @Saygon. Widział wiele wypowiedzi w swoją stronę, ale najprawdopodobniej ma dystans do siebie i wie, że nie można wszystkiego traktować na poważnie.

Jeżeli chodzi o rozmowę na PW to zostałaś źle potraktowana. @Lost porównał Ciebie do tzw. "gimbusa", czyli tak jakby obraził wszystkie osoby uczęszczające do gimnazjum i to jest moim zdaniem nie fer. Nie mam na to wpływu, więc nie lubię gdy ktoś używa słowa "gimbus".

Moim zdaniem warn powinien być zdjęty, ale @Lost jest Head Adminem soplicy, więc to on w tej prośbie najprawdopodobniej będzie miał ostatnie słowo.

Edytowane przez Qucak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra. Moim zdaniem zasłużyłaś na warna. Lorek dostał Bana na tsie za taki nick. Może i wam się wydaje to śmieszne itd. Ale takie bezsensowne przekręcanie czyichś liter w imieniu i nazwisku nie zawsze są śmieszne. Ja też bym się wkurzył za takie coś. Każdy człowiek jest inny i każdego uraża co innego. A nazwał cię gimbusiarą z powodu twojego zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

reszta wyższej administracji często bierze z niego przykład

Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem gdyż do Tego osobnika (reptalianina) mi daleko jak stąd------->dotąd.

Wracając jednak do meritum, moim zdaniem, odwołanie jest oczywiście słuszne do pewnego stopnia. Prosiłbym o wysłanie całej prywatnej rozmowy do mnie na PW (jeśli się nie godzisz to rozumiem), by dowiedzieć się czemu Zostałaś nazwana tak a nie inaczej. Wówczas po przeanalizowaniu, warn zostanie zdjęty i niech się dzieje wówczas wola nieba. Temat zostawię otwarty gdyż może, ktoś jak zawsze, będzie miał coś mądrego do przekazania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz... Bardziej miałam na myśli, ze część. Nie wszyscy ;) źle zbudowalam wypowiedz. Mój błąd :) przepraszam.

Nie mam żadnych oporów, z wysłaniem screenow rozmow, ponieważ mam czyste sumienie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lorek dostał Bana na tsie za taki nick. Może i wam się wydaje to śmieszne itd. Ale takie bezsensowne przekręcanie czyichś liter w imieniu i nazwisku nie zawsze są śmieszne.

To było celowe czyli czysta prowokacja? :v A co do skargi bez obrony obojga stron to warn nie był słuszny... zapyta ktoś dlaczego? :v a dlatego że podejrzewam "nie wiem jak było" to Lost dał warna nawet nie sprawdzając screen'a z sb ;v i pewnie pomyślał że ona to celowo napisała . A jak było ? to wie tylko jedna osoba ;v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra myślę, że czas zamknąć sprawę. Po zapoznaniu się z sb, ts jak i wiadomością stwierdzam, że warn jest nie słuszny. Myślę, że po prostu @Lost nie wiedział z skąd ten wpis się znalazł na sb i że nie miał na celu obrażenia nikogo.

Warna zdejmuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manipulacja - słowo klucz w dzisiejszych czasach kodziarstwa i innego lewactwa.

tak brzmiała moja wiadomość na sb. Wiadomość rzecz jasna nie miała na celu urazenia kogokolwiekm

Twoja wypowiedź nie była powiązana z niczym na sb, a przynajmniej ja nic nie widziałem i nie miałem tego obowiązku zrobić - natomiast nie życzę sobie udostępniania wszelkiej treści dotyczących moich personaliów i to jeszcze w taki sposób.

Co do gimbusiary, to sprawa jest prosta:

5954000095b74.jpg

5954007baec17.jpg

595402f1124e7.jpg

Więc jak widzicie w skrócie: pyskowanie, próba przykozaczenia, pokazania że mając te 16-17 lat jest się Bóg wie kim, ataki pośrednie i bezpośrednie na moją osobą (do tej pory nie wiem o co chodziło z tym spotkaniem w realu ale spoko tekst xd). Szkoda czasu na wdawanie się z kimś takim w rozmowę, wróć - przekrzykiwanie się, bo rozmowa to powinna być merytoryczna.

To tyle, peace.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mogę wtrącić swoje dwa gorsze, może nie na temat:
Lost zachował się skandalicznie i to nie ulega wątpliwości, jednak to też może być odbicie z aktualnej sytuacji w sieci. Sporo osób udaje, że jest mądrzejsza od samych siebie ;)
Nie czytam SB i przestałem już wychodzić poza subforum arenki (czasem wyskoczę, ale rzadko), żeby się nie denerwować.
Pierw nagonka na moderatorów, że dają warny itd, po czym przestali ingerować w prowokacje, to zapoczątkowało małą samowole na sieci.
Nie dziwie się @Lost, że ma już dość, ale wybuchnął w złym momencie.

Traktujcie ludzi z szacunkiem to tak też będziecie traktowani.
Teraz małe trolle soplicowe się śmieją po cichu i są szczęśliwe, że jest kolejna gówno burza xD

Ps. Jesli o mnie chodzi to regulamin forum powinien zostać zaostrzony: osoby naśmiewające się z innych i wprowadzające niemiłą atmosferę powinny być usuwane z forum. Jednak, żeby wszyscy mieli szacunek do siebie to trzeba by było odbudować mocną i zgrana wyższą administracje, z osobą która ma czas i chęci ich poprowadzić (nie koniecznie [email protected]) :)

Dla mnie warn słuszny, gdyż naśmiewanie się z innych bez konsekwencji pociągnie są sobą kolejną fale patoli i odwołania typu : "czemu sandrze zdjęli warna" . Ogólnie więcej minusów niż plusów :D

Edit: Sorki byłem w trakcie pisania jak temat został zamknięty :D

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.