Jump to content
dmn134

Prośba o Admina dmn!

Recommended Posts

Twój Nick: dMn!
Staż gry w CS'a: 10 lat
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 5, kiedys mielismy serwery z moim klanem i cos tam sie obslugiwalo wiec dam sobie rade napewno
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: NIE
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: NIE
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Zdecydowanie dyscyplinę i kulturę gry.Prowadzenie gry TP. Opieka nad serwerem.
Jak długo jesteś w naszej sieci: około 3 lat
Posiadasz mikrofon: TAK
Płatność [sMS/PRZELEW]: Wszystko jedno
Twoje Imię: Damian
Steam Id : STEAM_0:0:16507144
Brak WARNA: brak
ID konta w sklepiku sieciowym: 5854
Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) - Jest
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) - Oj godzin to znacznie więcej :)
- brak warnów - Jest
- posiadanie sprawnego mikrofonu - Jest
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM - Jest

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) - Jest
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP - Jest
- aktywność na serwerze jak i forum - Na serwerze jest, a na forum będzie
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku- Jest

• Lubie to! 1

Ja na Nie, za zdarzenie, które pewnie pamiętasz ;)

Kojarzę cie troche ale ostatnio wgl nie widuje, tak samo mało sie odzywasz na serwerze, popraw to ;)

Jak na razie jestem na nie

Znam Cię i lubię Cię, grę starasz się prowadzić i wychodzi Ci to, ale wg mnie to troszke za mało. Historie banów masz pokaźną na serwerze, co nie wygląda za dobrze. Podanie napisałeś 6 dni temu i od tego czasu nie widziałem Cię w grze (możliwe, że się mijaliśmy). Przykro mi, ale jestem na nie :(

Co do mojego zdania to trochę się tutaj rozpisze :) Od podania na admina które złożyłeś na forum widziałem cię jakoś tak z dwa razy na serwerze, a przed złożeniem podania chyba parę razy. Co do prowadzenia to słyszałem ciebie jak prowadziłeś na cbble i chyba jakieś innej mapie, tylko ja tam dołączyłem przez PTB, które mnie tam dało, więc nie wiem jak wyglądało. Z głosu cię kojarzę i z twojego zachowania, więc zapamiętałem najważniejsze. Wiadomo człowiek nie jest idealny i kilka banów wyłapie, każdemu to się zdarza, więc na to można przymknąć prawe oczko. Reasumując moje zdanie na temat tego podania będzie (( sory no muszę wyrazić swoją opinię )) jest na razie na nie. Pamiętaj, że możesz spróbować jeszcze raz złożyć 'Podanie na Admina' nikt ci nie zabroni ale najlepiej przed tym pograj trochę na serwerze i daj się przypomnieć dla niektórych ludzi ;) To tyle, trochę się rozpisałem ale tam, trzymaj się i Miłych, bezpiecznych i zdrowych wakacji życzę!

Podanie odrzucone, gracze są na nie, admini również. Popraw aktywność w grze (chodzi mi o mówienie i prowadzenie ;) ).

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.