Jump to content
Fragusiek

[Podanie] FrAgUsIeK

Recommended Posts

Twój Nick: FrAgUsIeK
Staż gry w CS'a: 2 latka
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 6
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: Nie
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Nie
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Zaczynając od sedna, jak wiemy rozpoczyna się okres wakacyjny i tak jak wspominał jeden z adminów serwera "Lepiej spędzić wakacje poza domem niż grać w domu w CS'a" i się z tym zgadzam. I wiadomo, że większość graczy będzie spędzała wakacje poza domem niż siedząc w domu tak się składa, że moje wakacje wyglądają tak, że cały czas siedzę w domu i nie mam gdzie się podziać. ((Nie będę tutaj opisywał swoich problemów bo kogo to obchodzi)) Podanie na admina miałem pisać w tamtym roku ale coś mnie zatrzymało i chciałem aby ludzie trochę mnie jeszcze poznali i wyrobili sobie jakieś zdanie o mnie, wiadomo nie każdy musi mnie lubić ale szacunek do drugiej osoby trzeba mieć. Co wprowadzę na serwer? - Wiadomo porządek, pilnowanie ludzi aby wykonywali swoje cele takie zawsze podstawowe rzeczy, który każdy gracz składający podanie na admina to piszę. Chciałbym aby ludzie komentujący moja prośbę o admina pisali szczerze co im przeszkadza we mnie itd. człowiek nie jest idealny. (( pogrubiłem pytania aby było bardziej czytelnie )) Co do prowadzenia rozgrywki na serwerze powiem tak moim zdaniem trudno prowadzić swoją drużynę do zwycięstwa bo nie wiadomo na jakich ludzi się trafi i nie oszukujmy się wiadomo jak tu wygląda z słuchaniem się prowadzącego na serwerze. (( Jeden zrobi to co mówi prowadzący a następny to oleje i zrobi po swojemu )) Czasami jakiś pomysł dam ale to tylko pomysły i nie dla każdego to się podoba, jakoś taktykiem to ja nie jestem ;c
Jak długo jesteś w naszej sieci: Według Psychostats to będzie tak około 8 miesięcy z przerwami.
Posiadasz mikrofon: A i owszem
Płatność [sMS/PRZELEW]: SMS
Twoje Imię: Konrad
Steam Id: STEAM_0:1:115062527
Brak WARNA: Brak
ID konta w sklepiku sieciowym (http://sklep.cs-soplica.com/): 4786
Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):

Wymagania:

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) 17 ((18 w listopadzie))
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) 332h
- brak warnów A i owszem
- posiadanie sprawnego mikrofonu A i owszem
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM A i owszem

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) Brak
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP Brak ((kicki za ping jak dobrze pamiętam i takie bzdety))
- aktywność na serwerze jak i forum A jest
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku 4786

Jak najbardziej jestem za. Ogarnięty jesteś, pomagasz nam. Upominasz graczy jak nie grają jak należy. Idealny kandydat.

Pozdrawiam

• Lubie to! 1

nic dodac nic ująć .

Mam tylko jedno pytanie czemu tak późno ? :)

+tp

+kultura

• Lubie to! 1

nic dodac nic ująć .

Mam tylko jedno pytanie czemu tak późno ? :)

+tp

+kultura

Jakoś tak wyszło :)

Jak najbardziej na tak ;)

Wszystko na +++

W podaniu widzę same plusy, dodatkowym atutem jest wiek, w końcu ktoś musi zostać jak starzy admini wyginą. A z prowadzeniem nadrobisz nauczysz się od najlepszych.

Zdecydowanie popieram kandydaturę tego gracza ;)

Pomocny, z długim stażem jak najbardziej na TAK ! Podanie zaakceptowane.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.