Jump to content
Streepy

Rozgrywka - Błędy / propozycje zmian / aktualizacje

Recommended Posts

Update no. 1.4

-dodano HUD z kredytami

-zmniejszono ilość informacji na czacie

-skrócono czas trwania !nb do 2 sekund

-od teraz więzień ma w ekwipunki "pięści" jako osobną broń oraz nóż

-przywrócono !pomoc

-usunięto rzadki błąd posiadania broni w nowej rundzie

Dziś w nocy odbędzie się kolejna aktualizacja i serwer zostanie na ten czas wyłączony!

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

W czwartek w godzinach popołudniowych będzie aktualizacja, a zarazem przerwa w działaniu serwera.

W czwartek po 20 odbędzie  przerwa techniczna na kilka godzin.

Ciąg dalszy w sobote, wtedy też będzie umieszczona lista zmian.

Mała łatka, reszta za 2 dni

-CT bonus w postaci exobutów i miny skokowej
-dodano model Gromit do CT
-usunięto błędne mapy
-dodano hud z kredytami (!chud)
-dodano jb_temple_studios_v
jb_tropico

Zbugowana Mapa

-Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale mapa jb_cyberteam_villa_d wywala cs go za każdym razem jak proboje wejść na server.

Ok dziena :)

Edited by Kenok

1 godzinę temu, Kenok napisał:

Zbugowana Mapa

-Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale mapa jb_cyberteam_villa_d wywala cs go za każdym razem jak proboje wejść na server.

nie jest zbugowana, usuń ją z folderu csgo/maps i pobierz jeszcze raz

cześć mam taki problem, że kupiłem premium, na zawsze przez 2 mapy dział, ale jak zmieniła się mapa to już go nie miałem Premium .

jak coś miałem wcześniej gold vipa .

proszę o naprawienie tego błęndu dzienkuje.

1 hour ago, kondziowe said:

cześć mam taki problem, że kupiłem premium, na zawsze przez 2 mapy dział, ale jak zmieniła się mapa to już go nie miałem Premium .

jak coś miałem wcześniej gold vipa .

proszę o naprawienie tego błęndu dzienkuje.

Wyjdź i wejdź na serwer 

Jezeli to nie pomoże to do streepiego z ss'em z kupnem usługi. 

Ja mam pewne uwagi.

1 - Zeby admini w koncu grali na serwerze, a nie, ze tak powiem na niego "wpadali" bo wyglada to tak, jakbyscie odbywali ciezkie warty godzinke dwie i jak najszybciej sp***dolic z serwera bo lekcje, bo to, bo tamto

2 - czemu nie dajecie szans stalym graczom (czyt rurek) w tym samym czasie dajac szanse krocej grajacemu Elgertowi, przy okazji dajac admina spowrotem graczom Adiro i Lorek ktorych nikt nie znal dopoki nie weszli na serwer juz z prefixem admin I WCIAZ NIE MA ICH PRAWIE W OGOLE WCHODZA RAZ NA 2 DNI. 

Ja tez mam prace, treningi i swoje obowiazki a jestem zwyklym graczem i potrafie pare godzin pograc, wiec ruszyc dupska, reklamowac, siedziec na serwerze i grac

1. Admini mają obowiązek grania na serwerze, uregulowany obowiązkowym czasem do przegrania. To tylko serwer, to tylko gra. Życie prywatne życiem prywatnym, ale trzeba pamiętać że długie granie szkodzi. Dochodzą do tego różne inne rzeczy, ALE KURDE FELEK TO TYLKO GRA.

2. Stały gracz =/= ogarniający gracz. To chyba oczywiste, że lepiej przyjąć osoby doświadczone, którym się ufa, niż osoby nowe które nieogarniają do końca. 

Też się pochwalę. Też mam życie prywatne, zajęcia, treningi oraz obowiązki i spędzam max 2h dziennie grając.

5 minutes ago, Streepy said:

1. Admini mają obowiązek grania na serwerze, uregulowany obowiązkowym czasem do przegrania. To tylko serwer, to tylko gra. Życie prywatne życiem prywatnym, ale trzeba pamiętać że długie granie szkodzi. Dochodzą do tego różne inne rzeczy, ALE KURDE FELEK TO TYLKO GRA.

2. Stały gracz =/= ogarniający gracz. To chyba oczywiste, że lepiej przyjąć osoby doświadczone, którym się ufa, niż osoby nowe które nieogarniają do końca. 

Też się pochwalę. Też mam życie prywatne, zajęcia, treningi oraz obowiązki i spędzam max 2h dziennie grając.

7 godzin tygodniowo dla admina to jest jakis zart a nie obowiazkowy czas. 2 - skoro lepiej to czemu nie mieli caly czas adminow tylko potracili? skoro wrocili to powinni dac sie poznac na serwerze tez graczom, a nie tylko Wam zeby zostac adminem na serwerze, a nie kolega administratorow

Posted (edited)
29 minut temu, gm115 napisał:

7 godzin tygodniowo dla admina to jest jakis zart a nie obowiazkowy czas.

Możesz założyć własny serwer i kazać adminom grac po 10h dziennie. Zobaczymy do czego tym doprowadzisz. 

To jest tylko gra... nikt nie chce grać pod przymusem na serwerze, bo najczęściej taki admin składa rezygnacje. 

2. Jak nie lubisz jakiegoś admina to nie znaczy że się nie nadaje bo "ma za małe sesje" "nie miał sesji przez cały rok" "w ogóle jest nierozpoznawalny...

"Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" Na każdego się coś znajdzie, ale tym tropem bym pewnie był sam w administracji. 

Przeczytaj powód odrzucenia i się dowiesz czemu twój kolega nie został przyjęty. 

Edited by SaitS

Posted (edited)
51 minutes ago, SaitS said:

Możesz założyć własny serwer i kazać adminom grac po 10h dziennie. Zobaczymy do czego tym doprowadzisz. 

To jest tylko gra... nikt nie chce grać pod przymusem na serwerze, bo najczęściej taki admin składa rezygnacje. 

2. Jak nie lubisz jakiegoś admina to nie znaczy że się nie nadaje bo "ma za małe sesje" "nie miał sesji przez cały rok" "w ogóle jest nierozpoznawalny...

"Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" Na każdego się coś znajdzie, ale tym tropem bym pewnie był sam w administracji. 

Przeczytaj powód odrzucenia i się dowiesz czemu twój kolega nie został przyjęty. 

napisales tam pograj tydzien dwa i w/w czyli, ze chyba malo w CT. No to LOREK i Adiro w ogole nie sa rozpoznawalni przez nowych graczy i na serwerze jak ich widac to na 30 minut albo w ogole, oni to tylko przyklad nic personalnego tylko to troche smieszne. "nikt nie chce grać pod przymusem na serwerze, bo najczęściej taki admin składa rezygnacje" skoro skladaja podania na adminow i chca sprawowac porzadek na serwerze, pilnowac, zajmowac sie nim, pielegnowac jeden ch*j to i moga poswiecic troche wiecej czasu niz zwykli gracze ktorzy robia 5cio krotnie wieksze godziny niz oni sami, bo admini albo wchodza wszyscy razem, albo prawie tylko jak cos sie dzieje, sami nie raz sie smiejac ze tylko dobijaja godzinki jakby lali cieplym moczem na serwer, no sorry ja tak to widze :P

PS : Nie mowiac juz o zglaszaniu fk adminow ostatnio na przyklad lorka czego nie potrafisz mi wytlumaczyc odpisujac tylko, ze tak jest i zebym nie szukal problemow nie dajac zadnych podstaw, wiesz na pewno o ktora sytuacje chodzi. Co jest jeszcze ciezsze, bo wiem, ze admin bana ani muta dostac nie moze od drugiego wiec zawsze olewczo i prowokacyjnie jest standardowe "pisz skarge"

Edited by gm115

Posted (edited)
Godzinę temu, gm115 napisał:

napisales tam pograj tydzien dwa i w/w czyli, ze chyba malo w CT. No to LOREK i Adiro w ogole nie sa rozpoznawalni przez nowych graczy i na serwerze jak ich widac to na 30 minut albo w ogole, oni to tylko przyklad nic personalnego tylko to troche smieszne. "nikt nie chce grać pod przymusem na serwerze, bo najczęściej taki admin składa rezygnacje" skoro skladaja podania na adminow i chca sprawowac porzadek na serwerze, pilnowac, zajmowac sie nim, pielegnowac jeden ch*j to i moga poswiecic troche wiecej czasu niz zwykli gracze ktorzy robia 5cio krotnie wieksze godziny niz oni sami, bo admini albo wchodza wszyscy razem, albo prawie tylko jak cos sie dzieje, sami nie raz sie smiejac ze tylko dobijaja godzinki jakby lali cieplym moczem na serwer, no sorry ja tak to widze :P

Zacznijmy od pierwszej rzeczy, jak dobrze napisałeś, Rurek został odrzucony przez małą liczbę pobytów w ct, a więc nie wiem co do tego ma aktywność na serwerze ostatnio przyjętych administratorów. Rozumiem, iż może Ciebie trochę boleć jako, że twój kolega nie dostała admina ale to nie powód do próby zdyskredytowania innych. Widać ich na 30 minut? To ciekawe  bo gameme mówi co innego, oto ich sesje od kiedy są znowu adminami:
Lorek: Screenshot_168.png                    Adiro:  Screenshot_169.png

Jakoś nie widać tych 30 minut :P
Jak wcześniej wspomnieli moi poprzednicy, każdy ma życie prywatne nawet admin. Wyrabiają godziny i nikt nie widzi problemu oprócz Ciebie. Ostatnimi czasy dość często nas się czepiasz i nawet jeśli zostaje Ci udowodnione, że nie masz racji to dalej utrzymujesz swoje stanowisko.

Natomiast jeśli chodzi o FK. Nie wiem o jaką sytuację chodzi, jednak czasem trudno wytłumaczyć dokładnie wszystkie zasady panujące na serwerze, lecz jeśli admin uważa, że tak jest to zapewne ma rację. Trudnością przy tłumaczeniu jest też twoje przekonanie o swojej racji, gdyż nie raz się tak zdarzało, iż nawet gdy opiekun Ci coś tłumaczył to ty dalej mówiłeś swoje. Na dodatek, kiedy według Ciebie jakiś admin łamie regulamin/nie ma racji mówisz, że tak jest ale nie umiesz podać żadnych konkretów (kiedy i na jakiej mapie taka sytuacja rzekomo miała miejsce).

Pozdrawiam i życzę Miłego Dnia. :))

@edit1

Pisze Tobie tak ponieważ jest to po części racja. Czepiasz się zazwyczaj rzeczy oczywistych i potem na serwerze mówisz, że admin robi mass fk, admini i opiekun nie mają racji. Szkoda, że są rozmowy na serwerze o tym ale nikt nie raczy o tym wspomnieć na szerszym gronie lub powiadomić o tym administracje. To jest takie zachowanie typowego Janusza, narzeka na coś i w ogóle ale gdy przychodzi co do czego to nie robi nic aby pomóc to poprawić. Tak napędza się machina. Czasem na demkach słyszę ciekawe sentencje o administracji z twojej strony, a właściwie to fałszywe plotki i wciskanie do ust czegoś czego się nie powiedziało.

Edited by Rodzynel
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

2 minutes ago, Rodzynel said:

Zacznijmy od pierwszej rzeczy, jak dobrze napisałeś, Rurek został odrzucony przez małą liczbę pobytów w ct, a więc nie wiem co do tego ma aktywność na serwerze ostatnio przyjętych administratorów. Rozumiem, iż może Ciebie trochę boleć jako, że twój kolega nie dostała admina ale to nie powód do próby zdyskredytowania innych. Widać ich na 30 minut? To ciekawe  bo gameme mówi co innego, oto ich sesje od kiedy są znowu adminami:
Lorek: Screenshot_168.png                    Adiro:  Screenshot_169.png

Jakoś nie widać tych 30 minut :P
Jak wcześniej wspomnieli moi poprzednicy, każdy ma życie prywatne nawet admin. Wyrabiają godziny i nikt nie widzi problemu oprócz Ciebie. Ostatnimi czasy dość często nas się czepiasz i nawet jeśli zostaje Ci udowodnione, że nie masz racji to dalej utrzymujesz swoje stanowisko.

Natomiast jeśli chodzi o FK. Nie wiem o jaką sytuację chodzi, jednak czasem trudno wytłumaczyć dokładnie wszystkie zasady panujące na serwerze, lecz jeśli admin uważa, że tak jest to zapewne ma rację. Trudnością przy tłumaczeniu jest też twoje przekonanie o swojej racji, gdyż nie raz się tak zdarzało, iż nawet gdy opiekun Ci coś tłumaczył to ty dalej mówiłeś swoje. Na dodatek, kiedy według Ciebie jakiś admin łamie regulamin/nie ma racji mówisz, że tak jest ale nie umiesz podać żadnych konkretów (kiedy i na jakiej mapie taka sytuacja rzekomo miała miejsce).

Pozdrawiam i życzę Miłego Dnia. :))

"Trudnością przy tłumaczeniu jest też twoje przekonanie o swojej racji, gdyż nie raz się tak zdarzało, iż nawet gdy opiekun Ci coś tłumaczył to ty dalej mówiłeś swoje" Opiekun kolego pisze mi cytuje "Nie rób problemu tam gdzie go nie ma i nie czepiaj się wszystkiego bo to nie ma sensu" Duzo osob widzi problemy nie tylko ja, mnostwo razy na serwerze sa rozmowy o jakichs lukach, regulaminie, adminach, to, ze nie pisza o tym na forum nie znaczy, ze nie maja o tym zdania
"

Czyli z tego co piszesz, mam olać całkowicie rodzinę, dziewczyne, szkole, prace zeby być 24/7 na serwerze. Wydaje mi się że robię dość dobre sesje i jestem często na serwerze. Jeden ma więcej czasu drugi mniej, i trzeba to uszanować 

31 minutes ago, Chytruz said:

Czyli z tego co piszesz, mam olać całkowicie rodzinę, dziewczyne, szkole, prace zeby być 24/7 na serwerze. Wydaje mi się że robię dość dobre sesje i jestem często na serwerze. Jeden ma więcej czasu drugi mniej, i trzeba to uszanować 

o Tobie nigdzie nie pisalem wiec wyleciales jak Filip z konopi, tak, jak jestes adminem to moim zdaniem powinno sie poswiecic lekko wiecej czasu na serwer niz jako zwykly gracz. Godzine dziennie to czasem sranie zajmie, a przegrac tyle tymbardziej jak nonstop sa zabawy itd to mozna na jednej mapie czasem. Zreszta k**wa to nie jest prowadzenie firmy tylko serwera w grze, nie masz czasu siedziec przed kompem to nie bierz sie za admina, nie wiem ja to tak widze, tymbardziej, ze juz tak nie pier**lcie, bo na steamie zwykle admini sa i albo w inne gierki graja albo po prostu cos na kompie robia a nie sie kazdy niby rodzina zajmuja, firma i ch*j wie czym jeszcze, smieszne

No to zobacz moje sesje, moja godzinke dziennie

Skoro tak Tobie nie pasuje aktywność administracji to nie wiem, napisz masowa skargę na administracje, bo szczerze mówiąc szukasz dziury w całym. Nikt nie ma problemu, i nikt go nie miał, tylko ty jako jedyny masz problem o to, że administracja ma ponoć słabe sesje. Jeżeli taki jesteś hop siup to złóż podanie o admina i zobaczymy, czy sobie będziesz tak radził na tej posadzie. Admini czasami już są zmęczeni tym serwerem i wcale im się nie dziwie, bo patola jaka się robi od kilku tygodni przechodzi ludzkie pojęcie. 

Najlepsze jest to jak ktoś wspomina swojego kolegę bo admina nie dostał XD Moim zdaniem to jest zabawne, bo jak widzisz rurek się z tym pogodził, że go odrzucono i chyba wie co ma poprawić, aby dostać te posadę. Ma szczerze mówiąc wywalone jajca, bo ty bardziej się przejąłeś tym, że go nie przyjęto niż on sam XD 

Co do Lorka i Adiro, jak widzisz ja tych panów znam, bo znam, ale znam. Wiesz może czemu zostali przyjęci? Hmm, zastanówmy się... Mieli w przeszłości admina i maja z nim doświadczenie bo sporo na nim przegrali czasu? Lepiej przyjąć takich 2 adminów, którzy wiedza ocb niż takiego „bambika”, który przychodzi i z bomby będzie dawał mute za powiedzenie „zamknijcie się” (to tylko przyklad proszę mnie nie bić o to). 

Opiekun decyduje o tym kogo przyjmie, a kogo nie. On sam musi zdecydować, czy ta osoba da rade z pełnym serwerem paru graczy, którzy się wyzywają. Wiec nie wiem po co najeżdżać na niego. 

A i nie wiem, czy wiesz, ale admini mogą sobie wziąć urlop i odetchnąć chwile od serwera, bo granie bez przerwy na JB już męczy i odechciewa się grać. 

Mowisz Chytruzowi, że to jego nie tyczy. To podaj konkretnych adminów, o których Ci chodzi, bo na początku tego cyrku napisałeś, że „Zeby admini w koncu grali na serwerze, a nie, ze tak powiem na niego "wpadali"”. A co maja niby robić? Idąc twoim tokiem myślenia, to admini powinni grać ciagle na serwie po 10h dziennie? Oni tez maja życie prywatne, ciężka sytuacja panująca na świecie tez jakoś wpływa na każdego, nie znasz sytuacji adminów i nie wiesz co oni robią. Moze musza chodzić do sklepu pomóc babci? Może musza sami zakupić sobie potrzebne produkty, aby przeżyć, a jak wiesz (bądź nie), żeby wejść do 1 sklepu trzeba spędzić z dobre 2h stojąc przed nim (przynajmniej ja tak mam). Ale nie lepiej powiedzieć, że administracja jest fu ble rzyg rzyg bo Tobie się to nie podoba XD 

Mają życie prywatne i nie mają zasranego obowiązku CODZIENNIE grać na serwerze. Jeżeli Tobie się to nie podoba to zawsze są drzwi otwarte do opuszczenia grona, bo jak widać tylko ty byś się o wszystko czepiał i wytykał wszystko palcem.

Nie zapomnij, że gdy ty wchodzisz na serwer niektórym się odechciewa grać, bo gdy ty wejdziesz to drzesz jape ( nie wiem czy specjalnie, czy nie, wyjebane), pod pretekstem, że masz jakieś mikro z d*py i Ci się ciagle podglasnia. 

Znajdź człowieku u siebie jakieś błędy, bo jedyne co potrafisz teraz to wytykać palcem błędy innych osób. 

Moim zdaniem cyrk stworzony bezsensownie, a administracja gra dobrze, i ma dobre sesje. 

Czekam na odpowiedzi i sprzeczki od strony tego oto oponenta, bo znając życie, tak się właśnie stanie. 

Peace.

• Lubię to! (+1) 4
  • Dobra robota! (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 2

Posted (edited)
13 godzin temu, gm115 napisał:

Ja mam pewne uwagi.

1 - Zeby admini w koncu grali na serwerze, a nie, ze tak powiem na niego "wpadali" bo wyglada to tak, jakbyscie odbywali ciezkie warty godzinke dwie i jak najszybciej sp***dolic z serwera bo lekcje, bo to, bo tamto

No czasami tak jest. Jak grasz od 2 miesięcy codziennie prawie podczas kwarantanny to rzygasz i komputerem i cskiem :)

przy okazji dajac admina spowrotem graczom Adiro i Lorek ktorych nikt nie znal dopoki nie weszli na serwer juz z prefixem admin I WCIAZ NIE MA ICH PRAWIE W OGOLE WCHODZA RAZ NA 2 DNI. 

Nie twój w tym interes czemu dostaliśmy po adminie. Sesje wyrobiliśmy żeby go dostać, a to że ty nas nie znałeś to tylko i wyłącznie twoja sprawa a nie wszystkich graczy. Patrząc na twoje zachowanie zachowujesz się jak dzieciak :)

7 godzin tygodniowo dla admina to jest jakis zart a nie obowiazkowy czas. 2 - skoro lepiej to czemu nie mieli caly czas adminow tylko potracili? skoro wrocili to powinni dac sie poznac na serwerze tez graczom, a nie tylko Wam zeby zostac adminem na serwerze, a nie kolega administratorow

Żartem jest to, że czepiasz się każdego na tym serwerze. Według ciebie żeby dostać admina po powrocie trzeba grać miesiąc i nabić kolejne 10 dni do tego śmiesznego GameME :)

12 godzin temu, gm115 napisał:

napisales tam pograj tydzien dwa i w/w czyli, ze chyba malo w CT. No to LOREK i Adiro w ogole nie sa rozpoznawalni przez nowych graczy i na serwerze jak ich widac to na 30 minut albo w ogole, oni to tylko przyklad nic personalnego tylko to troche smieszne.

Jestem jednym z bardziej znanych adminów obecnie grając 1 h lub 2 godziny dziennie. A to że d*pa ciebie piecze po akcji z jb_alpha, że niby pod barierkami nie byłeś i przez to uważasz mnie za wroga jest dopiero śmieszne :) 

11 godzin temu, gm115 napisał:

Duzo osob widzi problemy nie tylko ja, mnostwo razy na serwerze sa rozmowy o jakichs lukach, regulaminie, adminach, to, ze nie pisza o tym na forum nie znaczy, ze nie maja o tym zdania

PO TO SŁUŻY DZIAŁ NA FORUM ŻEBY ZGŁASZAĆ LUKI W REGULAMINIE/SERWERZE LUB BŁĘDY ADMINISTRACJI. A pierdzielenie farmazonów, że niby ja płace saitsowi większe pieniądze za admina to bullshit. To jest tak gówniane że aż się płakać chce nad twoją głupotą. Zachęcanie graczy do hejtowania mnie, gdzie ja tylko wykonuje swoją pracę. (tak, chodzi mi o mape jb_alpha, gdzie sam opiekun potwierdził to co sie wydarzyło). 

Z tej "skargi" wynika, że czepiasz się mnie i Adrianka. Jesteś wrakiem po tym syfiem co tu narobiłeś. 

Edited by LOREK.
  • Dobra robota! (+1) 1

Posted (edited)

Hej,

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do administracji, to zgłoś to tutaj:

https://cs-soplica.com/forum/720-skargi-na-adminów-graczy/

Jak nazwa tematu mówi, temat służy do zgłaszania :  błędów / propozycji zmian / aktualizacji, a nie waszych uwag na temat aktywności administracji.  Od tego jest Opiekun i to on rozlicza administracje. 

Kolejne niepotrzebne posty będą usuwane i nagradzane warnem o wartości "1".  Temat ten powinien być przejrzysty, by wszyscy mogli bez problemu zobaczyc aktualne zmiany na serwerze. 

Pozdrawiam. 

Edited by Shomek