Skocz do zawartości
Ssandra

#18 Wywiad z adminami TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie! Do mojego dzisiejszego wywiadu zaprosiłam trzech adminów naszego serwera głosowego TeamSpeak3.
Dlaczego akurat admini tego serwera ? Powód jest bardzo prosty! Wszelkie wywiady pojawiające się w redakcji, zawsze odnoszą się do wyższej administracji sieci lub do grup - grafików, gamerów etc.
Dlaczego by nie przeprowadzić wywiadu z administracją jednego z ważniejszych serwerów naszej sieci ?

Ten wywiad miałam przyjemność przeprowadzić z Starszym Serwer Adminem - @Rysiu oraz @Best Ven0m, ale także z Junior Serwer Adminem - @vMateo

Witam, na sam początek wywiadu chciałabym abyś się przedstawił, powiedział kilka słów o sobie.

@Rysiu: Witam. Mam na imię Mateusz, mieszkam niedaleko Torunia i uczęszczam do technikum - Profil Teleinformatyczny. Lubie muzykę, pływać oraz grać w piłkę ręczna. Jako, że uczęszczam na ten profil, lubię prace przy komputerze. Nie tylko grać, dlatego też staram się znaleźć coś dla siebie. Póki co jestem początkującym amatorem programowania :) Niektórym może wydać się to dziwne, lecz kocham historie :)

@Best Ven0m: Witam. Jestem Piotrek mam 17 lat , aktualnie uczę się w Technikum Informatycznym. Właśnie z tym wiąże swoją przyszłość, ponieważ jest to swego rodzaju moja pasja. Interesuje się również historią, konkretnie Starożytnością [starożytnymi wojnami, co jest takim moim małym Konikiem.] Z natury jestem osobą spokojną. Lubię oglądać filmy, i co jest pewnie oczywiste - grać w gry.

@vMateo: Witam Panią serdecznie. Nazywam się Mateusz, mam jeszcze obecnie 18 lat. Chodzę do technikum, klasa o profilu logistycznym. Jestem na pewno leniwy, czasem mam swoje "humorki", ale też potrafię być miły. Moim hobby jest alkohol.

Czy mógłbyś nam opowiedzieć jak trafiłeś na nasze forum, zarazem TeamSpeaka?

@Rysiu: Na nasze forum trafiłem przypadkiem, gdy w wieku 12 lat [uhu kiedy to było :D]. Trafiłem na serwer jb cs 1.6 oraz dd2. Właśnie na nich w niedługim czasie zostałem administratorem. Wiązało się to z wizytą na forum. Z TeamSpeakiem było troszkę inaczej, gdy któregoś kwietniowego dnia zaprosiła mnie znajoma na ts, by porozmawiać. Wtedy pobrałem ten program i od tamtej pory przychodziłem na niego codziennie.

@Best Ven0m: Na forum trafiłem bezpośrednio przez TeamSpeaka. Natomiast na TeamSpeaka trafiłem dzięki Ryśkowi, z którym to poznałem się grając w Metina. To on zaprosił mnie na serwer i tak jakoś już zostałem.

@vMateo: Na forum trafiłem z tego powodu, że kiedyś to grałem na serwerze DR 1.6. Bodajże było to spowodowane chęcią kupna jakiejś usługi. Więc przy okazji założyłem konto. Natomiast na TeamSpeaka hm.. pewnie wszedłem, po prostu aby z kimś pogadać.

Od jak dawna jesteś na Teamspeak'u? Jak wspominasz swoje początki?

@Rysiu: Na TeamSpeaka zawitałem w 2015 roku w kwietniu, a już w sierpniu tego samego roku poznałem tamtejszą administrację. Słyszałem, że potrzebują pomocy. Zaoferowałem swoją pomoc, gdy administracja mnie poznała otrzymałem szansę, bycia adminem i rozpocząłem moja już prawie 2 letnią przygodę z TeamSpeakiem.

@Best Ven0m: Na TeamSpeaku jestem już 1,5 roku. Na początku udzielałem się w Eventach (pomagałem Ryśkowi organizować) jeszcze jako osoba cywilna, że tak to ujmę. Z czasem gdy Saygon otworzył rekrutacje stwierdziłem - czemu by nie spróbować? Mimo wielu sprzeciwów i negatywnych odzewów na moje podanie (większości), jakoś się udało. Saygon postanowił mi dać szansę jako młodej osobie i zaufał mi, że sprawdzę się w tej roli. Wtedy miałem dopiero 15 lat. Było to swego rodzaju ryzyko z jego strony, że mogę nie podołać zadaniu. Mimo tego udało mi się i zostałem Adminem, było dla mnie sporym osiągnięciem, gdyż nie miałem wcześniej z tym styczności.

@vMateo: Co do dokładności mojej obecności nie jestem pewny, ale trochę czasu już będzie. Moje początki były raczej normalne, wchodziłem tam tylko by z kimś pogadać i tyle. Z czasem zacząłem angażować się w event - karaoke. To dało mi większe poczucie chęci i zapał do pracy.

Wiadomo, że wraz z rangą posiadacie różne obowiązki. Czy chciałbyś powiedzieć nam jak udało Ci się zajść do tego momentu? Zatem co należy do Twoich obowiązków?

@Rysiu: Trudno powiedzieć jak udało mi się zajść tak wysoko. Wydaje mi się, że jest to zasługa mojej dużej aktywności na teamspeak'u, ale także zaangażowanie w prowadzenie eventów. Wszelka pomoc również przyczyniła się do tego, że sprawuje teraz taką funkcję. Obowiązków jest czasami mniej, czasami więcej. Wszystko zależy od dnia, naszym głównym zadaniem jest pomoc użytkownikom, musimy również pilnować porządku - rozwiązywać konflikty i spory jakie tworzą się miedzy użytkownikami. Dla umilenia przebywania na tsie staramy się również przygotowywać eventy, to do najłatwiejszych rzeczy nie należy.

@Best Ven0m: Wiadomo jak każdy z Adminów miałem obowiązki, z których musiałem się wywiązywać (sprawdzanie kanałów,wchodzenie na centrum pomocy,prowadzenie eventów, itd...), lecz aby osiągnąć wyższą rangę trzeba było wykazywać się nie lada zapałem. Ja osobiście byłem/jestem chętny do pomocy i organizacji jakichkolwiek wydarzeń związanych z TeamSpeakiem. Sukces zawdzięczam chyba temu, że nigdy nie odmawiałem jeżeli ktoś o coś mnie po prosił, nie zależnie czy to był event, sprawdzenie kanałów czy cokolwiek innego. Zawsze starałem się robić coś dla naszych użytkowników, by milej spędzało im się czas na naszym Serwerze. Jest to taka moja ocena w tej sprawie ze względu na to, iż to Saygon obserwował nas i wiedział czy zasłużyliśmy na awans czy nie. Dlatego też nie mogę powiedzieć w 100%, czemu zawdzięczam taką rangę.

@vMateo: Jestem zwykłym adminem tsa, lecz to mi wystarczy. Mam wspaniałego opiekuna i nigdy bym go nie zmienił. Na tsie jestem obecnie jsa, a co będzie kiedyś czas pokaże.Do moich obowiązków jak i innych adminów należy: sprawdzanie kanałów, pomoc użytkownikom, pilnowanie porządku na tsie, ale także organizacja eventów które się na nim odbywają no i oczywiście parę innych.

Twoim zdaniem z biegiem czasu teamspeak zmienił się na dobre czy złe ? Co jest tego przyczyną?

@Rysiu: Moja osobiste zdanie jest takie, że czasy świetności tsa już były. Teraz są stabilne. Czasami jest gorzej, czasami lepiej i oby teamspeak teraz tylko rósł w siłę, rozwijał się i aby było tak dobrze jak to było dawniej.

@Best Ven0m: Jak najbardziej serwer zmienił się na dobre. Chociaż by z tego powodu, że mamy co raz to więcej użytkowników. Pamiętam czasy, gdy siedziało różnie od 70-100 osób. Teraz nasz serwer potrafił co tydzień osiągać max. ilość slotów (256), co jest według mnie sporym osiągnięciem. Po za tym wprowadziliśmy nowe ikonki, odświeżyliśmy regulamin kanałów, przeprowadzamy co raz częściej Eventy - co też w dużym stopniu wpływa na aktywność ludzi. Jednym słowem jesteśmy dla naszych użytkowników i to dla nich poświęcamy nasz czas.

@vMateo: Jak dla mnie teamspeak jest cały czas taki sam. Są wzloty i upadki, ale ts trzyma się doskonale i to mnie najbardziej cieszy. Jestem zdania, że jest on i był cały czas dobry za mojej kadencji.

Czy podzielił byś się z nami informacja jak wygląda Twoja praca zza kulis ?

@Rysiu: Główną taka pracą jest to o czym wspomniałem wcześniej. Poświęcamy nasz czas na przygotowywanie eventów, czasami wiąże się to z pewnymi problemami, ponieważ nie każdemu dany termin pasuje. Omówienie i przygotowanie tego, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik jednak troszkę zajmuje. Jako, że jestem już na wyższym stanowisku, to służę pomocą młodszym administratorom. Pomagamy im, wspieramy ich i uczymy, jeżeli jeszcze czegoś nie wiedzą.

@Best Ven0m: Wiadomo, jako admin mam troszkę obowiązków typu sprawdzanie kanałów, centrum pomocy. Tak po za tym odpowiadam również za sprawdzanie Operatorów/Head Adminów w strefie kanałów serwerowych. W miarę możliwości staram się niwelować różnego rodzaju wulgarne nazwy kanału, czy chociażby dbam o to by serwer był w miarę estetyczny. To raczej wszystko co robię jako admin Ts3 dodatkowo z mojej strony.

@vMateo: Zza kulis raczej standardowo. Wchodzę na tsa i idę do siebie na kanał. Prowadzę z kimś konwersacje, albo siedzę sam. Wyczekuje, aż ktoś będzie potrzebował mojej pomocy, lub wykonuje po prostu jakieś mniejsze zadania. Także czekam na godzinę swoich obowiązków w dni czwartkowe, bo wtedy mam dyżur sprawdzenia kanałów.

Niedawno zmieniła się z lekka administracja TeamSpeak. Jak oceniasz waszą współpracę? Uważasz, że to był dobry wybór?

@Rysiu: Moim zdaniem na samym początku były sprzeczki, wiadomo ma to miejsce przy tym jak przychodzą nowe osoby. Nie każdy potrafił się zgrać, dogadać. Z biegiem czasu, poznajemy się bardziej i dogadujemy lepiej. Staramy się utrzymywać poziom naszej małej rodziny jaką tworzymy razem.

@Best Ven0m: Jak każdy mamy lepsze i gorsze momenty. Żeby kogoś oceniać trzeba go przede wszystkim dobrze poznać, wtedy dopiero mamy prawo do jakiejkolwiek oceny tej osoby. Osobiście jestem zadowolony ze współpracy, lecz by oceniać naszych nowych administratorów jest jeszcze dla mnie za wcześnie. Chociaż by ze względu na to, że niedawno zaczęli swoją karierę i dopiero się uczą. Ja nie narzekam na nikogo, póki co - wiadomo, że wszystko może się zmienić.

@vMateo: To fakt. Administracja w ciągu ostatniego nie całego roku bardzo się zmieniła. Naszą współpracę oceniam na dobrą. Nie ma kłótni, żadnych problemów. Oczywiście staramy się sobie wzajemnie pomagać jak tylko możemy. A czy był to dobry wybór... Czas pokaże :)

Co motywuje Cię do działania na teamspeak'u ?

@Rysiu: Ciężko mi stwierdzić. Wydaję mi się, że ludzie - dokładniej te osoby, które potrafią powiedzieć "dziękuje", gdy pomożemy. Także osoby, które pochwalą, że jest się dobrym adminem, zawsze dostępnym. I najważniejsze ekipa... Jestem, gdzie jestem nadal tylko dzięki starym osobom z ekipy - Venom pozdrawiam :)

@Best Ven0m: Lubię przebywać na TeamSpeaku i poznawać nowe osoby to przede wszystkim. Również to, że lubię zabawiać ludzi na ile to jest możliwe, z czego wynika moja chęć do organizowania chociażby licznych Eventów.

@vMateo: Lubię po prostu to co robię na tsie, i w sumie jest to moją główną motywacją. Innych raczej nie posiadam.

Twoim zdaniem teamspeak odgrywa dużą rolę na sieci? Dlaczego tak uważasz?

@Rysiu: Komunikator głosowy, jakim jest teamspeak, odgrywa dosyć duża rolę, gdyż ludzie maja łatwiejszy sposób na komunikowanie się. Można tutaj organizować spotkania adminów danego serwera czy wyższej administracji. Myślę, że gdyby nie teamspeak dużo osób w sieci nie znałoby się, tak jak znają się teraz.

@Best Ven0m: Tak. Jak najbardziej chociaż by ze względu na to, że gracze/użytkownicy zarówno Forum jak i Team Speaka mogą spotkać się ze znajomymi i wspólnie porozmawiać czy to pograć. Wiadomo Counter-Strike posiada swój rodzaj komunikacji, ale czy nie fajniej jest, gdy podczas gry możemy pogadać z Kolegą/Koleżanką o troszkę bardziej prywatnych sprawach? Wiadomo, komunikacja w Counter-Strike jest bardziej do podawania Info, gdzie znajduje się przeciwnik, niż do prowadzenia długich dialogów.

@vMateo: Tak według mnie odgrywa dużą rolę w sieci, gdyż służy on wielu użytkownikom do komunikacji - przede wszystkim ułatwia im ją. Nie muszą oni biegać po innych serwerach głosowy, od razu mogą wejść nasz sieciowy.

Czy macie jakieś pomysły/plany na zmiany na teamspeak'u?

@Rysiu: Ja sam osobiście nie będę zdradzał niczego. Niech to pozostanie tajemnicą :)

@Best Ven0m: Plany i pomysły zostawiamy raczej dla siebie. To ze względu chociaż by na to, że w końcu jest to swego rodzaju niespodzianka! :)

@vMateo: Tajemnica zawodowa, wszystko będzie pokazywane i ogłaszane w swoim czasie.

W ostatnim czasie serwer został przeniesiony na inną maszynę. Czy można zauważyć zmiany?

@Rysiu: Myślę, że jest jeszcze za wcześnie na ocenianie tego.

@Best Ven0m: Jest chyba jeszcze trochę za wcześnie, by stwierdzić czy jest lepiej/gorzej. Mam nadzieję,że praca Saygona nad tą maszyną przyniesie korzyści, zarówno nam jak i naszym użytkownikom.

@vMateo: Jak dla mnie nie ma wielkiej różnicy, ale może ktoś inny to zauważył. Według mnie ts mimo tej nowej maszyny wygląda i funkcjonuje tak jak kiedyś i tak chyba zostanie na zawsze.

Dziękuję za udzielenie wywiadu. Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

@Rysiu: Również dziękuje za wywiad. Chciałbym pozdrowić każdego kto odwiedza naszego TeamSpeak3, Ven0ma, Mateo i szanowną panią redaktor.

@Best Ven0m:Pozdrawiam wszystkich czytelników no i kolegów z roboty !!! :D

@vMateo:Chciałbym pozdrowić kochana panią redaktor, najwspanialsza administracje tsa, jak i cale forum i wszystkich użytkowników. Zapraszam na tsa :)

Jak możemy zobaczyć zdanie tych adminów, jest podzielone, w niektórych odpowiedziach na pytania. Jednak w jednym zgadzają się w 100% - na wszelkie zmiany/plany musimy czekać. Niestety nie dowiemy się przedpremierowo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też jestem adminem Ts3 :c Tak jak i: j4ss, darx, kozica, Yanosik, Saygon, Baku.

Sandra chodzi tylko o to, że moim zdaniem robiąc wywiad z częścią administracji, pozostali odczczuwają coś takiego jak: "A czemu ja nie jestem w tym wywiadzie?!". Poprostu ja osobiście czuję się niedoceniony i odnoszę wrażenie, że jestem brzydko mówiąc, ch*jowym adminem. Moim zdaniem powinnaś dopisać dlaczego akurat te osoby wybrałaś, co zrobił w tym momencie Venom na ts3.

Czyli ja jako użytkownik forum nie mogę się wypowiadać w wywiadach i ich komentować? Wyraziłem swoją opinię, że powinnaś uzasadnić w wywiadzie, dlaczego nie ma nowych adminów lub Baka, który jest JA. Czasami gdy ktoś wyraża swoją opinię, nie trzeba się irytować i próbować go ośmieszyć, bądź mu dogryźć tylko przyjąć to na klatę (ew. Cycki :v)

XDDDD Napisałem o spacji a ty mi z przecinkami wyjeżdżasz XDDD

Wypisałem Ci adminów ts3. Następnie wytłumaczyłem o co mi chodzi. I cały czas chodzi mi o jedno. O to, co napisałem wcześniej. Ty zrobiłaś z mojej opinii, którą jak sama powiedziałaś mogę wyrażać, wielką dramę na soplicy. Kobieto, czego ty nie rozumiesz? Moim zdaniem powinnaś tak zrobić jak napisałem, a ty mi mówisz, że to ty decydujesz z kim robisz wywiad. I ja się z tym zgadzam! Ale ja osobiście źle się z tym czuję, że jest napisane: "Wywiad z adminami TS3", jest wybrane 3 adminów, a nawet nie objaśnionym jest, dlaczego inni admini nie są uczestnikami wywiadu.

P.S Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji ;)

To może ja to skończę. Mi tylko i wyłącznie chodzi o jedną rzecz. Ja jako użytkownik forum, mam prawo do wypowiedzi w wywiadach itd. Tytuł tego wywiadu to: "Wywiad z adminami ts3". Ja również jestem adminem ts3. Dla mnie powinno być uzasadnione, dlaczego akurat te osoby są wybrane, tak jak to zrobiłaś w odpowiedzi na post. To ty to wszystko rozkręciłaś do takiego stopnia. To ty cały czas mnie atakujesz w swoich wypowiedziach.

Tak jak ty mi zwróciłaś uwagę w tym wywiadzie:

co powinienem naprawić tak ja ci zwróciłem uwagę co ty powinnaś dodać. To co ty do mnie napisałaś w pierwszym wywiadzie (z Agatą) przyjąłem do serca i mój następny wywiad (z Darxxem), tak jak wspomniałaś, był lepszy. Moim zdaniem taka notka nie zepsuła by wywiadu, a inne osoby by się nie zastanawiały dlaczego nie ma innych adminów. Ja cały czas próbuję ci to przekazać, tylko ty nie chcesz tego przyjąć do siebie. Nazywając mnie "Książę whytti" (xD) spójrz najpierw na siebie i zobacz jak ty postępujesz. W wszystkich moich wypowiedziach próbuję nakierować cię na to co chcę ci przekazać od początku mojej wypowiedzi. A gdy zwróciłem ci uwagę na błąd to zrobiłem to ku ironii. "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" Ty mi wytknęłaś błąd w moich wywiadach a ja zrobiłem to tylko dla śmiechu, wielka pani redaktorko. Poprostu zobacz, że od samego początku próbowałem ci wytłumaczyć, że powinnaś zamieścić pewną notkę, a ty zamiast zastanowić się nad tym zrobiłaś wielką dramę na soplicy.

Edytowane przez Whytti.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Whytti, ale ty nie umiesz sie wypowiadać xD. Wywiadzik Super jak najbardziej + :D

EDIT: Nowa drama xD Będzie o czym pisać. Popcorn w dłoń i jazda z lekturą xD

Edytowane przez Kirje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chwalisz się czy żalisz ? :D

Zacznijmy od tego, że widzisz jaki wyszedł w 3 osoby, a co dopiero więcej :o

Powód wybrania jest prosty - dłużej piastują tą funkcje ;) może i kiedyś przyjdzie czas na Ciebie

@up whytti to jest moja decyzja z kim przeprowadzam wywiad ;) miałam chęć z nimi przeprowadzić to przeprowadzialam. Wisze, ze ból d*py masz spory ;)

Fakt ... Następnym razem zrobię wywiad specjalnie dla Ciebie - indywidualny :) zapraszam priv.

Ps. Z tego co widzialam, z Tobą już wywiad był :)

Ps2. Jak czepiamy się przecinkow - przed "i" tym bardziej się nie stawia :/ ja wiem kiedy się stawia a kiedy nie. Dlaczego nie stosunie przed znakiem zapytania, tłumaczyć się nie będę

Whytti zapraszam pw ewentualnie ts. myślę ze najłatwiej będzie rozwiązać Twój "problem" :) nie bronię nikomu wyrażać swojego zdania(nawet jest to wskazane), lecz uwazam, ze to moja sprawa z kim robię wywiad :) nie musze nikomu uzasadniać mojego wyboru, plany były inne ale w tym momencie, chyba się rozmysle :)

Edytowane przez Ssandra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny wywiad. Jeden z lepszych w ostatnim czasie.

Whytti jak Sola kombinował z wywiadem grupowym mi.n na Nas Uploaderach to niektórym ta forma nie przepadła do gustu. Też sądze podobnie jak Ssandra, że lepiej jest przeprowadzić wywiad z trzema osobami, które mają bardzo długi staż jako admin TSa, niż z resztą, która dopiero dostała się w ostatniej rekrutacji. Jak wytrwasz Whytti na swoim stanowisku to może ktoś się pokusi o wywiad z Tobą.

Edytowane przez Qucak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Whytti, mógłbyś się źle czuć, gdyby zapytała wszystkich adminów poza Tobą. Poza Bakiem, każdy o kim wspomniałeś jest krótko w administracji. Nie używaj rangi @Baku. jako argumentu, bo nawet ja będąc już jakiś czas poza administracją wiem, że dużo pracuje i odpowiadanie na pytania może mu nie być na rękę. Nikt Ci nie zabrania wyrażać swojego zdania, ale osoba pisząca newsa nie ma obowiązku pytać każdego z administracji. To jej wywiad i to ona decyduje.

Na poziomie, jak zawsze. Bardzo czytelnie, plusik :*

Rysio, wspomniałbyś chociaż kto Ci z angielskim pomagał :D

a Sandra (prawie) szczyt bezczelności

Szczyt bo zrobiła po swojemu? Ostatnio nic tylko krytykujesz działania ludzi w Sieci a sam tyłka nie ruszysz żeby coś zrobić.

Edytowane przez Cotidie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rysio, wspomniałbyś chociaż kto Ci z angielskim pomagał :D

Coś o sobie: Moja pani nauczyciel zwana w sieci Cotidie naucza mnie angielskiego abym mógł zdać go na poziomie 3.

Ps. Polecam dobry nauczyciel nauczy jak trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę się wypowiedzieć w kwestii małego wyjaśnienia.

Wyjaśnię cie coś Początkowo ten wywiad miał zostać przeprowadzony ze mną Venomem i Rysjem, czyli z najstarsza częścią administracji ts3. Jednak ja odmówiłem udzielenia go i został przez to dobrany najwyraźniej Mateo, dlaczego ? Nie wiem, lecz wydaje mi się, ze po prostu autor chciał dobrać 1 osobę zamiast mnie i padło na Mateo. Nie rozumiem trochę twojego bólu tyłka, gdybym ja był w tym wywiadzie też byś się czepiał dlaczego ja a nie Ty ? Raczej nie sądzę.

Osoba udzielająca wywiadu, może udzielić sobie go z kim chce z grona administracji ts3.

Jeśli mielibyśmy się lecieć twoim tokiem myślenia, to skoro nazwa tematu to "Wywiad adminami TS3" To @Ssandra powinna udzielić wywiadu ze wszystkimi adminami na wszystkich serwerach TS3, dlaczego ? Bo przecież w tytule nie powinno być przypadkiem Wywiad z adminami TS3 ts-SopliCa.com ? W innym wypadu nie wiadomo o jakich adminów chodzi przecież. Fuc*ing logic o.O

Co do tematu. To miała nazwać temat ? Np. Wywiad z adminami Paintball ? Chyba logiczne, że to admini naszego serwera ts3 dlatego jest taki tytuł.

Ciekawi mnie jeśli ktoś zrobił by wywiad np. z tenisista Jerzym Janowiczem to musi napisać dokładnie w ten sposób bo jeśli Napisze np. wywiad z polskim tenisista to już musi zrobić go ze wszystkimi tenisistami polskimi ? Nie sądzę.

Reasumując, daj sobie na luz, a jeśli chcesz po prostu wywiad z Twoją osoba to poproś jakiegoś redaktora, na pewno znajdzie się chętny, który przygotuje pytania i umieści taki artykuł.

I na koniec dla wyjaśnienia nie nie bronie nikogo, to tylko moje zdanie.

#zaorane XD

Coś o sobie: Moja pani nauczyciel zwana w sieci Cotidie naucza mnie angielskiego abym mógł zdać go na poziomie 3.

Ps. Polecam dobry nauczyciel nauczy jak trzeba :)

Pani Ola jest dobrą nauczycielką ;3 nie miała okazji mnie uczyć bo jestem za stary :/ Co do wywiadu to jest jak najbardziej dobry ;p tylko ta spina niepotrzebna .

Edytowane przez GTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu mnie nikt nie zapytał o udzielenie wywiadu :( jestem też administratorem naszego tsa... ehh jest mi bardzo smutno i będę płakać xDD...

A tak na poważnie robić " z igły widły " na co to? tym bardziej w kogoś wywiadzie.. Jak sama nazwa wskazuje wywiad to wywiad osoba prowadząca sama sobie może wybrać z iloma osobami, z kim, kiedy, gdzie, po co i dlaczego itd..

Co do samego wywiadu + :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wywiad. :queen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdobądzcie kontakt do PePe lub Wolley'a i zróbcie z nimi wywiad co sądzą o tej sieci i jak im się tutaj siedziało. Z tego się większość forumowiczów ucieszy niż jacyś małostkowi, prawie że nieważni admini jakiegoś lipnego komunikatora głosowego.

#NoOffence | #MyOpinion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny wywiadzik + :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obszernie, tematycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdobądzcie kontakt do PePe lub Wolley'a i zróbcie z nimi wywiad co sądzą o tej sieci i jak im się tutaj siedziało. Z tego się większość forumowiczów ucieszy niż jacyś małostkowi, prawie że nieważni admini jakiegoś lipnego komunikatora głosowego.

#NoOffence | #MyOpinion

Ja Ci odpowiem bez wywiadu. Póki ich nikt nie pobanował, to sieci w d*pie nie mieli. Ale ludzi mogło zmęcZyć ciągle wyłudzanie/okradanie ludzi z kasy albo wieczne "heheszkowanie" ze wszystkiego i wszystkich.

Skoro w/w admini są małostkowi, to dla nich mimo stażu pewnie Twoja opinia wisi niżej jajek ;)

Pozdro,

#MyOpinion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wywiad :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wywiad. Oczywiście leci + :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te tagi są po to żeby Warna nie wyrwać. Ludzie wiedzą za jakie błahostki można tutaj nawet bana dostać, a na koniec przyznają rację banujacemu (nic wspólnego ze mną). Bezpieczeństwa nigdy dosyć. Dlaczego małostkowi i prawie że nie ważni? Bo to tacy sami admini jak reszta około 20 serwerów tej sieci. Ważnym możesz być ty, moderatorzy i sama góra lodowa.

3/4 opinii na tym forum ludzie mają tam gdzie wspomniałeś. Nie obrażę się, że moją też tam znajda, bo to Moja Opinia.

#NoAngry

Co do samego wywiadu, mógł być staranniej przygotowany

@down

Jak dla mnie to co napisałaś Ty i Sola, była i jest prowokacją, inni inaczej mogą to odbierać. Kończę tę dyskusję, bo boję się o swoje emocje przy takich ludziach... Kompletnie się z Tobą nie zgadzam to co napisałaś o mnie, ale mam prawo racja? Powinnaś wiedzieć kiedy coś jest wybuchem emocji a kiedy coś jest zwykłym dopowiedzeniem bądz też wyjaśnieniem. To umiejętność globalna, jak widzę nie koniecznie.

Edytowane przez reiden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad sam z sobie fajny, fajne są pytania i obszerne wypowiedzi osób. Brakuje mi tutaj najbardziej wypowiedzi [email protected] serwera-Saygona.

Jedyne do czego można się przyczepić, to tytuł artykułu. Tytuł bardziej powinien brzmieć- "Wywiad z grupką Adminów TS3". Można powiedzieć, że aktualny jest nieco mylący. :P

+Przez te swoje wiadomości na pw pokazałaś jaki jest twój prawdziwy poziom. To, że ktoś się nie zgadza z Twoimi osobami, nie oznacza, że musisz odrazu na tą osobę "wybuchać". Na przyszłość- panuj nad swoimi emocjami. :) #NieHejtTylkoRada

~A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny ból d*py Whytti, a Sandra (prawie) szczyt bezczelności. Dobry wywiadzik mimo to.

Edytowane przez LOR3K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę się wypowiedzieć w kwestii małego wyjaśnienia.

Sandra chodzi tylko o to, że moim zdaniem robiąc wywiad z częścią administracji, pozostali odczczuwają coś takiego jak: "A czemu ja nie jestem w tym wywiadzie?!". Poprostu ja osobiście czuję się niedoceniony i odnoszę wrażenie, że jestem brzydko mówiąc, ch*jowym adminem. Moim zdaniem powinnaś dopisać dlaczego akurat te osoby wybrałaś, co zrobił w tym momencie Venom na ts3.

Wyjaśnię cie coś Początkowo ten wywiad miał zostać przeprowadzony ze mną Venomem i Rysjem, czyli z najstarsza częścią administracji ts3. Jednak ja odmówiłem udzielenia go i został przez to dobrany najwyraźniej Mateo, dlaczego ? Nie wiem, lecz wydaje mi się, ze po prostu autor chciał dobrać 1 osobę zamiast mnie i padło na Mateo. Nie rozumiem trochę twojego bólu tyłka, gdybym ja był w tym wywiadzie też byś się czepiał dlaczego ja a nie Ty ? Raczej nie sądzę.

"Wywiad z adminami TS3", jest wybrane 3 adminów, a nawet nie objaśnionym jest, dlaczego inni admini nie są uczestnikami wywiadu.

Osoba udzielająca wywiadu, może udzielić sobie go z kim chce z grona administracji ts3.

Jeśli mielibyśmy się lecieć twoim tokiem myślenia, to skoro nazwa tematu to "Wywiad adminami TS3" To @Ssandra powinna udzielić wywiadu ze wszystkimi adminami na wszystkich serwerach TS3, dlaczego ? Bo przecież w tytule nie powinno być przypadkiem Wywiad z adminami TS3 ts-SopliCa.com ? W innym wypadu nie wiadomo o jakich adminów chodzi przecież. Fuc*ing logic o.O

Co do tematu. To miała nazwać temat ? Np. Wywiad z adminami Paintball ? Chyba logiczne, że to admini naszego serwera ts3 dlatego jest taki tytuł.

Ciekawi mnie jeśli ktoś zrobił by wywiad np. z tenisista Jerzym Janowiczem to musi napisać dokładnie w ten sposób bo jeśli Napisze np. wywiad z polskim tenisista to już musi zrobić go ze wszystkimi tenisistami polskimi ? Nie sądzę.

Reasumując, daj sobie na luz, a jeśli chcesz po prostu wywiad z Twoją osoba to poproś jakiegoś redaktora, na pewno znajdzie się chętny, który przygotuje pytania i umieści taki artykuł.

I na koniec dla wyjaśnienia nie nie bronie nikogo, to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przeczytaniu tej całej spiny o cholera wie o co... Postanowiłem przeprosić resztę adminów ts3, że gdy napisała do mnie Sandra to zgodziłem się na ten wywiad. A przede wszystkim Ciebie Whytti, nie chciałem byś czuł się gorszy czy coś w tym stylu. Jeśli również będzie to potrzebne to odejdę ze stanowiska admina by ktoś szybciej mógł się wykazać i dostawać awans, wtedy na pewno wszystkie wywiady będę jego. Mi tam na rozgłosie nie zależy czy cholera wie czym. Mam po prostu w to wyjeb*ne mówiąc grzecznie :). Mógłbym jeszcze pisać dalej i dalej, ale wolę nie bo jeszcze będą dalsze pretensje czy żale. No i na zakończenie jeszcze raz serdecznie i z całego serca przepraszam, że się zgodziłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admini ts powinni się cieszyć z tego że redakcja ich zauważyła i przeprowadziła wywiad z administracją a nie rzucać się, że ktoś został pominięty. W poprzednich wywiadach inncyh grup np Graficy, Gamerzy, czy wywiad z Adminami TP, też nikt z wszsytkimi wywiadu nie przeprowadzał bo poprostu byłby za długi i komu by się chciało czytać jak np jest 15 adminów. Nie potrzebny szum o nic, dający do myślenia użytkownikom że atmosfera w administracji TS nie jest najprzyjemniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale czego wy nie rozumiecie? Mi nie chodzi o to, że mnie w nim nie ma. Chodzi mi dokładnie o to samo co Agacie. O tytuł, albo chociaż wyjaśnienie tego, że nie ma wszystkich, tak jak to sandra zrobiła w odpowiedzi. Sam wywiad oczywiście na plus. Jedyne do czego można się przyczepić to, to że są spacje przed znakami zapytania. Tytuł jest mylący (tak jak wspomniała agata). Ja sam nie wiedziałem o co chodzi widząc tytuł. Dla mnie mogłem nawet nie być w wywiadzie z Grafikami. Chodzi o jeden jedyny fakt, który staram się wyjaśnić od początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra już... Koniec spinania bo do niczego to nie prowadzi ;)

Ja wyjaśniłam, mam nadzieje, że już jest wporządku.

Tytuł jak tytuł, z innymi np. grafikami, Tez było tak napisane. Ja osobiście nie widziałam jaki tytuł nadać wywiadowi. Wzorowalam się na poprzednich. Tylko u soli było napisane, ze z "ekipą", gdzie ludzie tez mogli inaczej to odebrać. :) Każdy tytuł każdy może odbierać inaczej :)

Najważniejsze to, aby nie szukać dziury w całym.

Edytowane przez Ssandra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyraziłem opinie którą ktoś skasował więc dodaję na nowo:

giphy.gif

Bardzo dobry wywiad, ból d*py również przedni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.