Jump to content
Sola

#13 - Pierwsza tego typu impreza, zapisy do konkursu Miss i Mistera ruszyły

Recommended Posts

Takiej imprezy w sieci jeszcze nie było. Z dniem dzisiejszym ruszyły zapisy do konkursu na Miss i Mistera SopliCy. W zapowiedziach sprawne oko nie przeoczy informacji o możliwości wygrania koszulki z logiem naszej sieci. Zwolennicy tego konkursu oddali 23 głosy, zwolennicy drugiej opcji - 17. Jedno jest pewne. Będzie masa zabawy, o ile tylko znajdą się chętni. Zapisać się można tutaj :: http://cs-soplica.com/topic/208176-miss-i-mister-soplicy-zapisy/

Czy konkurs wypali? Czy to fajna inicjatywa? Zapytaliśmy o to kilku SopliCzan:

@Sola: co myślisz o Miss i Misterze i kogo byś tam widział?

@Suarez: Jak faktycznie z flaszką to siebie haha
@Kosa.: Bardzo fajna inicjatywa. W konkursie chętnie zobaczyłbym Agatę, Sandrę i kilka innych.Ogółem to fajnie jakby wystartowały wszystkie <śmiech>.
@Wie Wiur aS: a mam szansę wygrać z Lostem?
Sceptyczniej podchodzi do tego inny użytkownik - @Axel F. W skrócie nazwał konkurs głupim, stwierdzając też, że chętnych na pewno nie będzie. Jak wyjdzie to w praniu? Niedługo się przekonamy. A Ty co sądzisz o konkursie na Miss i Mistera? Pisz w komentarzu!
~S.
  • Lubie to! 2

. W konkursie chętnie zobaczyłbym Agatę

Chyba nie chcesz XD

@Wie Wiur aS: a mam szansę wygrać z Lostem?

Pewnie tak xd

• Lubie to! 1

Ahha, skoro już cytuje wypowiedź kogokolwiek to chociaż zrób to tak jak napisałem, a nie przeinaczajac moja wypowiedź

Głupi konkurs do którego i tak w większości ludzi pewnie nie będzie ;). Większość z głosujących się nie zgłosi, przedział wiekowy 14-18 lat, kobiety będą płakać, a ja wiem kto by wygrał ale się nie zgłosi i nie to nie ja :laugh:

Generalnie to już całkiem zaczyna mnie smieszyć ranga [email protected] od konkursów :).

Edit

I niby jak nazwać konkurs Miss i Mistera na sieci serwerów jak nie po imieniu :P

Tu chodzi o grę w CSA a nie o konkurs urody graczy.

Napiszcie, że jestem 'aspoleczny' :).

Edited by Axel F
  • Lubie to! 2

Myślę że @Kosa. oraz potwierdzą moje słowa xD

A ja mam pytanie xd

Minimum 5 osób czytaj: łącznie pań i panów czy po 5?

Jeśli 5 łącznie to trochę bez sensu xD

Edited by Ssandra

Chyba nie chcesz XD

Chyba jednak chce.

A ja mam pytanie xd

Minimum 5 osób czytaj: łącznie pań i panów czy po 5?

Jeśli 5 łącznie to trochę bez sensu xD

Oj michałku potwierdzam potwierdzam. na dole potwierdzenie moich słów.

INI1HXU.jpg

"Napiszcie, że jestem 'aspoleczny' :). " Specjalnie dla cb @Axel F Jesteś a społeczny.

Edited by Kosa.

Duża różnorodność pytanych osób. Inicjatywa fajna, mam nadzieję, że nie będzie kolesiostwa.

Mam wrażenie, że osoby piszące ostatnio w redakcji pytają o opinię tylko swoich znajomych - nie mówię oczywiście o wszystkich autorach i wszystkich tematach. Fajnie byłoby czytać opinie większej ilości osób i takie, które nie kończą się na jednym czy dwóch zdaniach. Wiem, że niektórzy takich opinii udzielają, ale czy nie warto czasem popytać jeszcze kilka osób? Dział dobrze prosperuje, więc powinno się go stopniowo rozwijać.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.