Jump to content
Sign in to follow this  
Kiriyama

Skarga na TwoFace i Rambo

Recommended Posts

Nick podczas gry: DzikiNapierdalacz
Data i godzina zdarzenia: kolo 19:00
Nick admina / gracza na którego chcesz złożyć skargę: TwoFace
Opis sytuacji:Jak to zwykle bywa Rambo wchodzi na serwer widzi mnie, ma z tym problem najwyrazniej, nastepnie wchodzi jego bliski przyjaciel TwoFace.No to Rambo zaczyna odgrywać swoją rolę w postaci zobacz Twoface DzikiNapierdalacz nie dostał vac bana w cs go, jak to możliwe, no to ja mu odpowiedziałem, żeby nie zaczynał, no ale kto [email protected] Serwera zabroni tak gadać? Pozniej bylo nie co gorzej Rambo zaczął jezdzic po mnie ze cziter nakręcał innych żeby mnie znienawidzili bo spadli razem z TwoFace'm rzekomo przeze mnie z rangi w CS:GO gdzie nie mają takiej 100 procentowej pewności.Sprawa wygląda następująco Ci admini znają się nie od dziś więc mając admina na surfie uważają się za Bogów, biorąc przykład dzisiaj takiego admina "TwoFace" nie grał jakis czas wchodzi, patrzy ze niema broni dostepnej w Mario "m3" no to co w takim razie? ma uprawienia wiec odblokowal sobie ją a pozniej zablokował.Na koniec dostałem bana z powodem "Czitujesz" za nic siedząc na spekcie bo bylem w trakcie posiłku.
Dowody, świadkowie zdarzenia: Było tam kilka osób lecz nie pamiętam teraz ich ników.+

Wycinek z konsoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin TwoFace.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : DzikiNapierdalacz
[AMXBans] Reason : ' Czitujesz ( demo HLTV ) - odwolania na forum '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-soplica.com
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 198134428 '
[AMXBans] Your IP : ' 188.28.183.11 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Prowokator+Adwokat = Ban , Świetny przykład zachowania administracji polecam.

Edited by Kiriyama

Możesz jaśniej z tym odblokował zablokował?

@UP

Wleciał do mario chciał kupić sobie m3 ale było zablokowane, zdziwiony informuje na czacie o tym, i w dodatku chwalac sie, Cytuje: Ah jak dobrze ze mam jeszcze uprawienia, a po chwili lecąc sobie gdzies obok niego slysze dzwiek m3.

@edit

Był tam z tego co wiem jako świadek Pleban, ale nie wiem czy to jest wiarygodny świadek, bo TwoFace jest za nim także tylko informuję.

Edited by Kiriyama

Ja nie w temacie ponieważ bylem w trakcie pisania podania (nie czytałem czatu), ale widziałem dzikiego i nie czitował.

Toż m3 nie jest zablokowane, więc odnośnie tego przypuszczam, że zażartował.

Wiem Pl3ban, że na surfie nie czitował, to odnosi się do innej gry.

Powód nieadekwatny tak, więc ub.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.