Jump to content
Ssandra

#12 Zmian dalszy ciąg - Wyższa administracja

Recommended Posts

Wielu z Was już pewnie zauważyła zmiany w administracji wyższej, które nastąpiły kilka dni temu.
@Cotidie, @Slodka oraz @Szanuj_Zielen zmienili kolor swoich rang!
Jesteś ciekaw powodu takiej dezycji? Zapraszam do dalszej części newsa!

7625hxy.png

Jeszcze niedawno, wszyscy gratulowali zasłużonego awansu Cotidie. Nikogo niezaskoczyło uzyskanie przez nią posady Junior Admina Sieci. Od kilku dni nick jej przybrał ponownie kolor zielony. Czym to zostało spowodowane?

Zapytałam @Cotidie: Co się przyczyniło do zmiany koloru Twoje rangi?

@Cotidie: Decyzja została podjęta w zeszłą niedzielę, wtedy zrezygnowałam z rangi. Powód jest prosty i śmiało mogę powiedzieć, że to nie jest ranga dla mnie, nie nadaję się na stanowisko Junior Admina. Decyzja odnośnie przyjęcia rangi była zbyt pochopna, może nawet trochę 'wymuszona' na mnie [to nie moje słowa], ponieważ nie miałam podstawowej wiedzy, na temat zajmowania się serwerami. Chociaż bardzo pomógł mi @Szanuj_Zielen, który zaproponował mi pomoc. Nie czułam, że jest to co chcę właśnie robić w Sieci. Moderatorem byłam półtora roku i właśnie na tej randze mi było dobrze. Przede wszystkim za sprawą Adminów Forum, którzy zawsze mi pomagali i mogłam na nich liczyć - nawet w najgłupszych sytuacjach. Chociaż teraz nie mamy już takich relacji jak kiedyś, cieszę się, że ponownie mam możliwość zajmowania się porządkiem na forum.
Już bezpośrednio odnosząc się do Twojego pytania. Do zmiany koloru mojej rangi przyczynił się brak czasu. Brak czasu na naukę przede wszystkim. Trochę przed awansem dostałam pracę, zaczęłam studia na nowym kierunku. Później wracam do domu i na samym początku jedyne o czym myślałam po powrocie do domu to położyć się i spać. Dopiero po upływie jakiegoś czasu, jestem w stanie zorganizować sobie dzień tak, żebym miała czas na komputer. Minęło trochę od awansu i tak naprawdę dopiero teraz mogłabym zacząć się uczyć. Myślę, że znajdzie się ktoś na moje miejsce oraz dwóch pozostałych [email protected], którzy stracili rangi.
Dwóch rzeczy się przez ten czas nauczyłam, mianowicie - @Oks ma zazwyczaj rację, a awans Vonkiego na Admina Sieci był bardzo dobrym wyborem.

Nie mogłam pominąć ważnego pytania!: Jeśli znajdziesz kiedyś czas na naukę nowych rzeczy, czy chciałabyś wrócić na stanowisko Junior Admina Sieci?

@Cotidie: Jeśli znajdę czas na naukę, skupię się bardziej na tym, aby może kiedyś wspomóc adminów forum w pracy. Są ludzie, którzy na pewno spiszą się na tym stanowisku lepiej niż ja :)

Osobiście życzę powodzenia Cotidie w życiu prywatnym. Również podziwiam za umiejętne gospodarowanie czasem, dzięki czemu znajduję chociaż trochę czasu na forum. Najważniejsze, że spełnia swoje obowiązki wynikające z rangi! Mam nadzieję, że pomimo braku czasu znajdzie się czas na naukę, dzięki czemu będzie mogła się pokazać w innym kolorku ;) Powodzenia!

RLcl9jx.pngIZxyeAT.png

Jak na początku newsa wspomniałam, kolor również zmieniła @Slodka oraz @Szanuj_Zielen. Niestety z braku aktywności na forum, nie udało uzyskać mi się dokładnych informacji dotyczących owej sytuacji.

Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości znajdą się równie adekwatne osoby, do sprawowania funkcji Junior Admina Sieci.

• Lubie to! 6

Bardzo fajny artykuł. Szkoda, że nie zapytałaś się kogoś z wyższej o powód degradacji ich z owych stanowisk.

Na forum teraz będzie dość ciężko z tak małą ilością [email protected], chociaż aktywność dotychczasowych również nie była powalająca.

Owszem pytałam :P ale niestety też nie każdy "wyższy", będzie znać powód lub po prostu w świecie nie chce, o nim mówić :/

• Lubie to! 1

Ciekawe Sanderka dobra robota. :) Up.

Mam nadzieję, że zmiany wyjdą na plus. Wiele serwerów traciło nad tym, że supporty były niedostępne, może jakiś chętny i zdolny się znajdzie, przynajmniej żeby od czasu do czasu pomóc :P

• Lubie to! 1

O Szanuj_Zielen i Slodka wiem, dlaczego odeszli, ale o Coti nie wiedziałem. Krótko, na temat i elegancko +

Wracasz do redakcji?

o powód degradacji ich z owych stanowisk.

Zdegradowana została tylko jedna osoba z naszej trójki :)

Cieszę się, że mogłyśmy trochę 'pogadać' po babsku :D ogromny plusik, trzeba dokończyć współpracę! 8)

• Lubie to! 1

Widzę po czcionce że ktoś tu nadal Windows'a XP katuje ^^ + leci ciekawa praca ;p

Edited by GTA.

O nie! To kto nam bedzie teraz fanpage na facebooku ogarnial jak slodkiej nie ma?!!!!

• Lubie to! 1

Ja oczywiście muszę napisać, że na randze [email protected] został najodpowiedniejszy człowiek i to on poprowadzi sieć do przodu, to ostatni samuraj tej sieci :D
@Walt wszyscy w ciebie wierzymy i jesteśmy z TOBĄ !!!! xD

A co do wypowiedzi @Cotidie o @Oks, to chcę jeszcze dodać, że jest to osobą który nic nie musi, a na każdym kroku pomaga - jak się ją prosi, a czasem nawet sam się wychyli bez pytania i rozwiąże problem :P

Edited by PatolEcho

No szkoda. Oli było "do twarzy" w żółtym :P

Edited by Haksiu.

No wiesz... jak dla mnie to Oli "do twarzy" bardziej w białym :D

• Lubie to! 1

No nieźle, ciekawe co przyszłość przyniesie

Temat przymykam, poniewaz tworzy sie tutaj zbedna dyskusja.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.