Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie slusznie zbanowany gracz kennyS on smurf. Zadnych dowodow nie ma. Admin serwera bhop nie wie jak dziala autostrafe ;) Autostrafe - perfekcyjne strefy czyli 99% sync 680 speeda. Prosze o zobaczenie demka z mapy o ktora zostalem podejrzany o czitowanie ze nie mam takich strafe - bhop_siberia 04 06 2017. Prosze o degradacje bo taka osoba nie powinna w ogóle miec władze nad takim serwerem :D Dziekuje w innym przypadku z chęcią wejde na teamspeaka i wyjasnie to. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Literówka poprawiona w sourcebans- sh(strafehack/strafe optimizer/cokolwiek używasz)

2.Demka z 3 map, początek siberii i 2 poprzednie.

3.Dałem ci szansę, mogłeś nagrać handshow, nie chcesz udowodnić swoich zdolności-UB nie ma.

Tyle odemnie.

PS: Granie na aktywnym banie na kolejnym koncie nie zabardzo ci pomaga :P

Edytowane przez cytrus224

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

strafehack - perfekcyjne strefy 0 bledow na to samo wychodzi. Kolego wejdz na yt i zobaczy jak wyglada strafe hack i wszystkie te co ty myslisz ze uzywam. Darkowi dales bana za ukosne strefy? Bo nie sadze zeby mu sie chcialo nagrywac handshowa :D Napisales ze "Pozatym spectowało cię parę naprawdę dobrych bhopperów" powiedz którzy jestem ciekaw. Tych dobrych graczy :D Zaden dobry podkreslam DOBRY bhoper nie powie ze to jest strafe hack ;) Jak widzialem ty nie jestes zbyt dobry wiec moge ci to wybaczyc :D

Edytowane przez Miniacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji braku supporta rozstrzygnę spór. UB nie dostaniesz, dopóki nie ulegniesz prośbie Opiekuna serwera.

Skarga niesłuszna - Opiekun chce mieć pewność Twojej czystej gry, stąd prośba o handshow, więc nic złego nie czyni. W tym przypadku musisz dostosować się do jego werdyktu/nakazów/próśb.

Close.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.