Jump to content
nishimiya

#11 O nowych [email protected] słów kilka.

Recommended Posts

Witam.

Jak każdy z nas zapewne zauważył- w dziale dwóch serwerów zmieniła się wyższa administracja. Opiekunem serwera Deathrun [CS:GO] został @bobiksss, Supportem @Vonki, zaś Opiekunem serwera Jailbreak [CS:GO] został @Streepy.

Jako, iż jestem osobą ciekawską i wtykam nos niekoniecznie tam, gdzie trzeba, to poprowadziłam krótki wywiad z obojgiem z Opiekunów. Serdecznie zapraszam do przeczytania.

Moje wypowiedzi zostały oznaczone kolorem pomarańczowym, wypowiedzi Streepy'ego żółtym, a Bobika fioletowym.

W jakich okolicznościach otrzymaliście rangę Opiekuna?

Opiekuna otrzymałem przy niezbyt ciekawych okolicznościach. Skarga na opiekuna, potem jego rezygnacja. Dostałem informację od Losta, że Knejpar namaścił mnie na opiekuna, więc zgodziłem się na sprawowanie tej posady. :P

Opiekuna otrzymałem, jak każdy wie po degradacji Lolusia. Wyższa administracja długo zwlekała, przed wybraniem odpowiedniej osoby na takową rangę. Po 2 tygodniach dostałem wiadomość, że właśnie ja dostanę szansę. Myślę, że nikt się na mnie nie zawiedzie i będę perfekcyjnie wykonywał swoje obowiązki.

PS. Zapraszam na DR'a ;)

Czy były jakieś problemy z tym, żebyście mogli otrzymać takową funkcję?

Nic mi o tym nie wiadomo. Oczywiście, wątpiłem z powodu "wpadki" z przeszłości w otrzymanie tej rangi, ale widocznie Lost to przemyślał i postanowił dać mi jeszcze jedną szansę.

Problemy myślę, że nie. Wyższa administracja bardziej się obawiała tego, że Sobie nie poradzę z FTP itp itd.

Jak długi jest Wasz staż na serwerze?

Staż na serwerze? Gram praktycznie od otwarcia, czyli lipca/sierpnia 2014r. Nie wiem co zatrzymało mnie na tym serwerze, że gram do dziś :D Może przez to, że kształtował się na moich oczach i poznałem tu wielu ciekawych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt do dziś.

Na serwerze gram od 12-stego roku życia (mam 14), więc trochę już zleciało. Adminem jestem od ponad roku ;).

Czy mieliście wątpliwości związane z wzięciem "na barki" funkcji?

Nie miałem żadnych wątpilwości, gdyż ta posada jest mi znajoma. Wiem, że czeka mnie dużo pracy, która nie zawsze będzie doceniana.

Tak jak już wspominałem w innych wywiadach, mam sporo czasu i chęci do pracy. Z byłym opiekunem siedziałem po nocach, żeby poprawiać różne błędy na serwerze itp. Jeżeli coś mi nie wyjdzie/czegoś nie będę wiedział, to nie widzę tutaj problemu, aby podpytać innych opiekunów/wyższej administracji.

Czy macie jakieś plany odnośnie serwera?

Oczywiście, że tak. Priorytetem jest nowa edycja, która przyniesie wiele zmian i odmieni rozgrywkę jb (o ile Lost zdoła wypełnić moje prośby w stosunkowo szybkim czasie :D ). Planuję także konkursy, o których damy znać nie długo.

Plany zawsze jakieś są, ale trudniej je zrealizować ;). Aktualnie z Vonkim powoli szykujemy nową edycję.

Jak myślicie, uda Wam się stawić serwer w tak dobrym stanie jak było dość niedawno temu?

Mi? Nie... Samemu nic się nie uda. Będzie to wymagało ciężkiej pracy całej administracji + supporta, gdyż dzięki działaniu w zespole efekt naszego trudu będzie najlepszy i serwer odzyska dawny blask. Bedzie to trudne, ale nie niemożliwe.

Na obecną chwilę mam nadzieję, że niedługo zawita do nas sporo ludzi i część z tego zostanie. Nie liczę tutaj na 40-50 osób jak to było kiedyś, ale na minimum 20 stałych.

Zapytałam również użytkowników, co sądzą o takowych zmianach w administracji. Wypowiedzi ich były następujące:

"Myślę, że to była dobra decyzja. Bobik jako [email protected] robił właściwie więcej niż Loluś. Jak na swój wiek jest to osoba bardzo mądra i utalentowana. Co do streepiego jest to osoba chyba najbardziej doświadczona w adminowaniu i pracy w grupie, myślę, że zaskoczy nas mile swoimi ciekawymi pomysłami i przemyśleniami na temat JB."

~TheTTMiner

"Bobik: Moim zdaniem bardzo dobrze że otrzymał [email protected] ponieważ i tak robił bardzo dużą robote a teraz dzięki niemu serwer schodzi znowu na lepszą strone.
Streepy: Mimo tego że nie interesuję się za bardzo JB i nie mam za dużo do powiedzenia. To myślę że po rezygnacji Knejpara, Streepy jest odpowiednią osobą na to stanowisko. "
~BicuS
"Z racji tego iż te dwa serwer osłabiły się pod względem ludności na serwerze to są to dobra wybory. Ciekawy jestem co bobik pokaże bo jest to tak jakby nowość. Dostać w wieku 14 lat opiekuna zaskoczyła nawet starszych użytkowników forum. Co do streepiego to zatoczył pełne koło. Miał kiedyś opiekuna a tu nagle po ponad roku jeżeli się nie mylę to wrócił i z młodszego znowu dostał opiekuna. Mam nadzieję, że będzie fajnie bo to w sumie mój nowy opiekun. "
~Lorek
A wy, co sądzicie o zaistniałych zmianach? Dajcie znać w odpowiedzi pod tym tematem.
Ja osobiście gratuluję obu z [email protected] otrzymanej funkcji oraz życzę powodzenia oraz wytrwałości, która na pewno będzie potrzebna.
Pozdrawiam.
~A.

Edited by Agax3
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 13

Wywiad jak zawsze na propsie Plusik rób to bo ci to dobrze wychodzi

Fajna inicjatywa. Mam nadzieję, że obaj sobie poradzą na stanowisku :P. Nie mogę się doczekać tych zmian xd

Bardzo dobry wywiad, wielki plus, tak jak Klatow napisał, ja również czekam na te zmiany. ^^

Planuję także konkursy, o których damy znać nie długo.

''Niedługo'' pisze się razem. xd

Edited by Linx

Nie lubię Cię, ale szanuje za wywiady, bo fajnie wychodzą :D. plusik za starania :>

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Wywiad spoko jak zawsze.

Powodzenia chłopaki :)

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

No ładnie

gl :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...