Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Droga administracja potrzebni sa adminowi na only dd2 ,jest duzo graczy ktorzy sie wspomagaja haksuja , zauwazylem bo czasem lubie sobie pograc po pracy przy piwku ze polowa top15 to citerzy, tracie graczy przez takich odpalow sam wiecej czasu spedzam na spekcie zamiast sobie pograc troszke zal mam:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety cziterów jest bardzo dużo, szczególnie w nocy na takich serwach siedzą. Administracja nie może brać nikogo na siłę jako admina.

czasem lubie sobie pograc po pracy przy piwku

Skoro jesteś starszy to pograj jeszcze troszkę i złóż podanie. Admini też nie mogą być 24/7 na serwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jeżeli widzisz, że na serwerze grają osoby z wspomagaczami to możesz napisać skargę w tym dziale. -> http://cs-soplica.com/forum/1019-skargi-na-adminow-graczy/

Jeżeli masz problem lub nie potrafisz złożyć skargi to z chęcią pomogę.

Edytowane przez Agax3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiem jaka jest sytuacja z adminami na serwerze dd2, otwarta jest szybka rekrutacja w której szukamy osób które będą mogły stworzyć zgraną ekipę. Niestety jak kolega wyżej zauważył nie jestem w stanie sam z jednym adminem siedzieć non stop na serwerze, gdyż mam życie prywatne. Na tą chwilę pozostaje mi tylko namawiać graczy na złożenie podania na admina dd2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.