Jump to content
Sola

#10 Lepsze TP?

Recommended Posts

Wydawałoby się, że to niemożliwe - ale jednak - TP będzie jeszcze lepsze! Nie chodzi tu o żadne zmiany kadrowe, prowadzenie polityki serwera (bo ta jest niezmienna od lat), ale o postawieniu na nowo serwera dla komfortu graczy. Od jakiegoś czasu gracze jak i sami admini uskarżali się na jakość rozgrywki. Fenomenem jest to, że mimo tego na serwer nawet ze slotem wejść było ciężko.

Pracy podjął się nie kto inny jak @Vonki. Starał się wygospodarować tyle czasu, na ile to możliwe, aby "zrobić" serwer na nowo. Z tego co wiadomo, admini mieli już przyjemność uczestniczyć w testach. Ocena musi napawać optymizmem, ponieważ być może lada dzień serwer ruszy na nowym silniku!

d9c70d436f1f.png

Entuzjazmu nie ukrywa opiekun serwera - @Dupsk0 - "Cieszę się, że w końcu dojdzie do zmiany silnika na TP, na którą czekamy i prosiliśmy poprzednich supportów. Mam nadzieje, że to pomoże na nasze małe problemy z grą na serwerze i podniesie jakość gry. Będzie się grało jeszcze przyjemniej."

Wyżej wymieniony @S pracował w każdej wolnej chwili, aby obietnice przekuć w czyny. Na pytanie odnośnie całej sprawy powiedział - "Cieszę się, że mogłem pomóc dla społeczności serwera TP umilając im rozgrywkę. Duże podziękowania należą się także Administracji TeamPlay'a za sprawne przeprowadzanie testów"

Jest bardzo dobrze, a może być tylko lepiej. Tego pozostało nam życzyć administracji TP!

• Lubie to! 4

Tak z ciekawości, bo nie mam takiej wiedzy jak wy, co da graczom ten nowy silnik? Proszę o szczegółowe wyjaśnienie, a nie uogólniać typu " poprawi komfort gry".

Płynność serwera jakieś cofki przycinki ze strony serwera opóznienia itp :) Dla @Vonki Wielkie podziękowania się należą i brawa <3 :D

• Lubie to! 1

Tak z ciekawości, bo nie mam takiej wiedzy jak wy, co da graczom ten nowy silnik? Proszę o szczegółowe wyjaśnienie, a nie uogólniać typu " poprawi komfort gry".

Silnik w cs'ie to jak Windows w komputerze albo android w telefonie. ;-)

Na silniku opiera się cała konfiguracja serwera.

Tak więc zapraszam na TP na dniach powinno być wszystko gotowe do gry :)

Przyda się slocik ;)

android w telefonie.

To mam nadzieje jednak że to będzie iOS bo android zamula :D

• Lubie to! 1

Tak więc zapraszam na TP na dniach powinno być wszystko gotowe do gry :)

Przyda się slocik ;)

To mam nadzieje jednak że to będzie iOS bo android zamula :D

To zależy od użytkownika, a nie od telefonu. ;-) Cóż ja np. wolę androida z 5 calowym ekranem z 2014-2015 roku niż IOS z 4 calowym ekranem z 2016. ;-)

Brawo @Vonki. Dobra robota.

• Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.