Skocz do zawartości
BACA5210

Coś mi się popsuło ;0

Rekomendowane odpowiedzi

coś mi się popsuło z forum ;0

bez-tytu-u-1724983.png

już zamarzałem na gogle chrome mi wszystko normalnie działa tylko na operze nie.

czy panu czereśni już odpowiada

wiśnia to jest moja sprawa czy mam range w innej sieci

Edytowane przez BACA5210

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba pan chce banicje, reklama innej serwerowni w zakladce obok ;)

Niezly admin Jarus -

To on moze reklamowac, a ja nie moge dac linka do jego profilu na innej sieci? To chyba go wyklucza na przyszlosc? ^^

Edytowane przez Wizzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź to samo na IE, CHrome, Firefox.. i napisz czy to samo.

Fakt..wypadałoby zamazać tą "reklamę". Nie masz rangi admina czy wyżej i nikt 'wierności' dla jednej sieci nie wymaga, ale zamaż w paincie to chociaż :)

\Jeżeli mi działa, to innym pewnie też.. więc zapewne problem opery. Wył/wł przeglądarkę albo res kompa. Jak nie pomoże to pisz :)

BACA nie posiada u nas żadnej rangi itp (nawet admina). Dostosował się do "obiekcji" odnośnie reklamy i ok. To, że go "gdzieś" tam ma to żaden nasz interes w sumie. Brakuje banowania jeszcze za to, że nie grasz na innym serwerze jak Soplicowym. Ma czas spędzać tu i tu jak widać :P

To nie do Ciebie Wizz bezpośrednio ofc, ogółem mówię. Tak dla wszystkich raczej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak

Edytowane przez BACA5210

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak gra to zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.