Jump to content
Sign in to follow this  
LOREK.

Regulamin.

Recommended Posts

Witam! Mam uwagę dotyczącą regulaminu TeamSpeak'a. Ponad 3 miesiące temu była sprawa związana z oszustwem czy nie oszustwem @Yinga. Jak ktoś jest zainteresowany tą skargą to proszę: http://cs-soplica.com/topic/204107-skarga-na-prowadzacych-event-1-z-10-oraz-na-uczestnika-ying/

Przechodząc do sedna sprawy w regulaminie 1 z 10 jest napisane, że nie można nagrywać tego eventu. Spytałem się @F czy dotyczy się to wszystkich i potwierdził moje pytanie.

Regulamin 1 z 10:

7WmtOcW.png?1

@Lyskyy złożył skargę i @Saygon zamknął z powodu braku dowodów, i poradził żeby to nagrać. Chociaż w regulaminie jasno jest napisane, że nie można nagrywać...

Wypowiedź @Saygona

idoZqlk.png?1

Tak jak to w końcu jest? Można nagrywać czy nie bardzo? Prosiłbym o zmianę lub wyjaśnienie ;)

Pozdrawiam!

@@Cotidie to czemu tego nie zrobią. Prosiłem tylko o wyjaśnienia.

@Od tego jestem xd

Edited by LOR3K
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

O, tak się składa, że właśnie wczoraj odświeżyłem sobie tę sprawę. Bezpośrednio po evencie nie chciałem robić jakichś nieprzyjemności, więc zostawiłem to, ale skoro jest temat, to się wypowiem. Tak, jak napisał , w regulaminie 1z10 jest napisane, że zabrania się m.in. nagrywania. Później, kiedy gracze ewidentnie wypowiadali się na niekorzyść @Yinga, @Saygon i inni organizatorzy stwierdzili, że z mikrofonu oskarżonego nie było słychać nic podejrzanego (Co było śmieszne, moim zdaniem.), a my powinniśmy nagrywać... Zdecydujmy się, dajemy możność nagrywania, czy dalej kryjemy swoich ludzi i próbujemy oszukać graczy?

Edited by Pawelos
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Stosunkowo niedawno ktoś nagrał końcówkę eventu, kiedy toczyła się luźna rozmowa, ludzie podśpiewywali i ogólnie dobrze się bawili, a następnie wrzucił to na swój kanał YT i na forum. Było mnóstwo osób na nagrywanym kanale i nikt nikogo nie pytał o zdanie, czy może nagrywać i potem to rozpowszechniać a mimo to, nagranie poszło "w świat". Potem trzeba było kontaktować się osobą nagrywającą, usuwać nagranie itd. W regulaminie pojawia się zakaz nagrywania aby uniknąć takich właśnie sytuacji. Ale jeśli nagranie ma stanowić dowód w skardze, dlaczego miałby to być problem? Wystarczy sprecyzować podpunkt regulaminu i będzie cacy. Nie rozumiem po co szukać dziury w całym.

, jak mało kto na forum szukasz tych przysłowiowych 'dziur'.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Ludzie... ruszcie trochę tymi mózgami -.- Zacznijcie w końcu myśleć. Czy serio każdy regulamin musi być pisany jak dla ludzi "upośledzonych" albo niekumatych... -.- Ech... Bez urazy.

W mojej wypowiedzi w tamtym temacie odnosiłem się do nagrywania osoby na ts3 w przypadku kiedy chodzi o skargę bądź jakaś sprawę związana ze złamaniem regulaminu.

Jeśli chodzi o eventy jest zakaz nagrywania eventów ogólny, ale dotyczy to głównie nagrywania przez sam program teamspeak 3. Niestety nie możemy i nie mamy jak zablokować całkowicie nagrywania innymi programami. Nie jest to zależne od nas i za to nie odpowiadamy.

Mam pewien pomysł, który myślę załatwi takie nieporozumienia, ale muszę przedyskutować to z adminami. Jak wejdzie w życie to zostaniecie o tym poinformowani.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...