Jump to content
Sola

#8 Spotkanie administracji (w dużym skrócie)

Recommended Posts

W dniu dzisiejszym, ok. godziny 21.30 rozpoczęło się spotkanie Wyższej Administracji sieci. Cóż ciekawego można by z niego napisać? Najważniejszą informacją jest zwolnienie Dzierzby ze stanowiska:

dd5eafb6a31a.png

O fakcie sam Dzierzba został poinformowany, a większość jego obowiązków została podzielona. Stanowisko na chwilę obecną pozostaje wolne. Sam @Dzierzba zasługuje za dotychczasową pracę na słowa uznania i wypada tylko czekać, aż znajdzie więcej czasu na pracę z siecią (na co wszyscy liczą). Dziękujemy.

W trakcie spotkania wyszła z inicjatywy @F ciekawa propozycja, z którą wszyscy jednogłośnie się zgodzili. @Saygon oraz @Relon zaproponowali, aby nasza moderatorka @Cotidie zajęła w sieci jakieś wyższe stanowisko. Propozycja patrząc na osiągnięcia Oli, jak też jej duże zaangażowanie jest jak najbardziej na miejscu.

Oprócz tego zostało omówionych kilka spraw odnośnie forum, czy też ts'a. Omówiono także problem z serwerem oDD2. Fakt najważniejszy przy całym przedsięwzięciu to brak wspomnianego wyżej Dzierzby. Miejmy nadzieję, że po spotkaniu i konkretnej rozmowie praca, jak i współpraca - będzie przebiegała sprawniej.

Więcej szczegółów zdradzić nie mogę. Jakiekolwiek zmiany zauważycie sami, bądź też przeczytacie o tym w newsach !

~S.

UPDATE: Z tego co pisał @Saygon, Ola wstępnie zgodziła się na propozycję objęcia stanowiska [email protected] sieci.

• Lubie to! 6

Przykro mi z tego powodu, że Dzierzba musiał zostać zwolniony ze stanowiska, ponieważ to dobry i pomocny człowiek. Trzymaj się!

Co do awansu @Cotidie- Sądzę, że zasługuje na awans. Jest bardzo pracowitą osobą. ^^

• Lubie to! 1

W końcu Ola zostanie uwolniona z rangi moderatora. Najsik @Cotidie!

• Lubie to! 1

Dzierzba zasłużony człowiek, wiele rzeczy zrobił dla sieci, miejmy nadzieje że jeszcze kiedyś wróci.

Co do Cotidie to bardzo dziwi że tak długo pracowała na awans, nie które osoby nawet w połowie się tak nie poświęcały a szybko awansowały, ale jak to mówią lepiej później niż wcale.

Gratulacje dla Coti i wyższej za podjęcie odpowiedniej decyzji :)

• Lubie to! 3

Uważam, że @Cotidie powinna dostać to stanowisko już dawno, ale i tak lepiej późno, niż wcale. Gratulacje. Szacunek dla Dzierzby na dotychczasową pracę.

• Lubie to! 1

Również gratki dla Cotidie, awans jak najbardziej zasłużony.

Co do dd2, jak dla mnie szkoda zachodu.

• Lubie to! 1

Gratuluje Cotidie. Według mnie już dawno zasłużyłaś :P.

• Lubie to! 1

Gratki, zasłużony awans :)

• Lubie to! 1

Lejdi to juz od dluzszego czasu sie nalezy, gz.

• Lubie to! 1

Ale dawanie opiekuna komuś, kto się nawet na usera nie nadaje? :rofl:

• Lubie to! 2

zasłużony czy nie, graty. Co do byłego @Sieci, tylko czekać aż wróci.

Nie napalaj sie, ona zajeta juz

• Lubie to! 5

Gratulacje jeszcze raz! :)

@Cotidie Pisałem, że zasługujesz na coś więcej na moderator i że niedługo dostaniesz.

Słowo się rzekło ;3 Gratuluję.

Szkoda Dierzby. Wracaj szybko ! ;p

W pełni zasłużony awans

Gratulacje ;)

Wszystko ładnie pięknie. Ale szkoda, że nie ma supporta dla dr cs:go. Gratki dla Oli. Myślę, że to dobra osoba na to stanowisko.

@Dzierzba To dorosly juz chlop i nie dziwne ze siec juz nie bardzo mu w glowie i ma wazniejsze rzeczy do roboty. Szkoda, bo chyba nikt tutaj nie wzbudza wiekszego szacunku. Mam nadzieję, ze kiedys wroci na dobre :)

Co do @Cotidie, to powinna być ona od dawna pierwsza w kolejce do awansu, nawet bez naszego proponowania. Zostalo zyczyc powodzenia i cierpliwosci.

Gratuluję awansu,

a wiadomo coś na temat servera TP? Rzekomo miał być poruszany temat na Waszej radzie :)

Jak najbardziej zasłużony awans!

Gratulacje :*

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.