Jump to content
Sola

#7 DD2 - Nieprzygotowani?

Recommended Posts

Ruszyło. Z wielką pompą. Wszyscy oczekiwali dobrej zabawy i pełnego serwera. Ale czy wszystko poszło zgodnie z planem? Czy wypuszczenie serwera odbyło się po jakichkolwiek testach?

Zabrakło wielkiej pompy, a także ludzi, ponieważ serwer co chwile się crashuje. Jak widać po temacie z błędami są problemy chociażby z admin czatem, vipem oraz crashami po zmianie mapy. Nasuwa się pytanie, czy serwer przed włączeniem online został w ogóle przetestowany. Sprawa wydawałoby się bardzo prosta, mod niezbyt wymagający - a jednak czegoś zabrakło.

W chwili obecnej serwer jest offline, a komuś wypadałoby:

7e1a2c56eda1.png

Można mieć tylko nadzieję, że serwer zostanie szybko postawiony na nogi, a błędy wykryte i poprawione co do jednego. Trudno chyba się nie zgodzić, że start był nieudany, ale popyt na 1.6 jeszcze istnieje i miejmy nadzieje, że będziemy mieli możliwość cieszenia się tego typu rozgrywką.

~S.

Update: serwer ruszył, a poważniejsze usterki zostały usunięte. Zapraszamy do gry!

• Lubie to! 6

No cóż, zdarzają się błędy. Bądźmy dobrej myśli, że serwer szybko stanie na nogi i będziemy mogli się z niego nacieszyć jak najdłużej. ;)

Bywa i tak. Był duży hype na serwer, chcieli wypuścić szybko a zapomnieli o testach :v

Trzebalo przedluzyc date i po testowac troche wiecej przed wystartowaniem, no ale coz...

[email protected] zamiast zając się naprawą błędów na serwerze, pisze o tym 'newsa'

co tu się...

szybko stanie na nogi

XD

Trochę poleży w łóżku, wypije ciepłą herbatkę z miodem i gracze wrócą z powrotem.

• Lubie to! 7

[email protected] zamiast zając się naprawą błędów na serwerze, pisze o tym 'newsa'

Formix, polityka się zmieniła od Twojej ostatniej wizyty :D Ja sobie mogę tam co najwyżej admina dodać.

Nie ma co ukrywać, czekałem od rana na serwer, no i się zawiodłem. Teraz pozostało nam tylko czekać jak wszystko naprawią.

Boze, zacznijcie pisać w newsach ze ktoś warna dostał. Przecież ludzie są ślepi i nie widzą ze z DD2 nie wyszło jak narazie.

@Forma, no co poradzisz, jedni pracują nad serwerami i je rozwijają, drudzy piszą newsy bo muszą być widoczni.

Serwer NonSteam -> Większa konkurencja niż steam.

Setti -> ~43 reklamowane serwery Only DD2, a i tak prawie połowa z nich ledwo zipie.

"Ludzie chcą serwer DD2, super posłuchajmy ich - przecież wiedzą najlepiej, zróbmy go chociaż nie ma na to zapotrzebowania i na 90% nie wypali."

A chrashe na ODD2 jeśli dobrze pamiętam to w kinach tego jeszcze nie grali.

• Lubie to! 3

OTWARCIE TEGO SERWERA BYŁO ŻARTEM PRIMAAPRILLISOWYM

• Lubie to! 15

No to udał się XDDD

Setti -> ~43 reklamowane serwery Only DD2, a i tak prawie połowa z nich ledwo zipie.

Dlatego od zawsze powtarzam zrobić serw jakiego nigdzie nie ma only cpl_mill ;) .

Żarcik na poziomie ;) Trochę smiechłem.

Wychodzi na to, że wszystkie serwery oprócz DD2/DM/TP 1.6 są żartem

Ja się dziwię że minęło tyle czasu a serwer dalej nie jest naprawiony. Zresztą na DD2 to mało wymagajacy serwer więc dziw bierze ze są crashe.

• Lubie to! 1

Wychodzi na to, że wszystkie serwery oprócz DD2/DM/TP 1.6 są żartem

xDD zaorane

Komedią jest to iż jakiś czerwony pajac napisał że to Prima Aprilis zamiast naprawić serwer ....

Serwer został naprawiony oraz zoptymalizowany pod względem technicznym , co do rozgrywki zapraszam do działu DD2.

• Lubie to! 24

Serwer został naprawiony oraz zoptymalizowany pod względem technicznym , co do rozgrywki zapraszam do działu DD2.

Aleś Ty Nightmare jest 'głupi'...ja pieprze.

Update newsa. Prywatne sprawy odłożymy na bok i lecimy na serwer :)

Rozumiem, że przy otwieraniu Cod'a BO2 (w jego najpierwotniejszej wersji 4 lata temu) było tak samo?

• Lubie to! 1

Komedią jest to iż jakiś czerwony pajac napisał że to Prima Aprilis zamiast naprawić serwer .... Serwer został naprawiony oraz zoptymalizowany pod względem technicznym , co do rozgrywki zapraszam do działu DD2.

Daruj sobie takie komentarze, bo sam z siebie robisz pajaca nie wiedząc o czym piszesz.

Ustalmy: jednym z podstawowych warunków otwierania nowych serwerów CS 1.6 był nadzór nad tą operacją Dzierzby. Dzierzby nie było, więc nie było mowy o otwarciu serwera, ale zgodziłem się na to pod warunkiem, że Opiekun wraz z Supportem całkowicie zajmą się wszelkimi sprawami sami. Nie mam czasu na podstawowe obowiązki, a co dopiero dodatkowe takie jak otwarcie nowego serwera...

Kluczowa sprawa - ułatwi spojrzenie w kalendarz. 1 kwietnia jest dzisiaj, otwarcie serwera było wczoraj. A więc cały mój post "OTWARCIE TEGO SERWERA BYŁO ŻARTEM PRIMAAPRILLISOWYM" opublikowany dzisiaj był de facto tym żartem primaaprilisowym. Dałeś się wkręcić ;) Rozumne jest, że cała operacja otwierania nowego serwera i praca w niego włożona nie mogła pójść na marne...

Trochę znajomości zasad marketingu i PR - jak wizerunkową porażkę obrócić w żart na korzyść i rozładować napięcie. Zauważ, że po moim poście ludzie już nie skupiali się na hejcie problemów technicznych serwera. A swoją frustrację możesz wyładowywać gdzieś indziej, bo niczego dobrego takimi postami nie wprowadzasz, wręcz przeciwnie.

Peace and love.

• Lubie to! 1

Trochę znajomości zasad marketingu i PR - jak wizerunkową porażkę obrócić w żart na korzyść i rozładować napięcie. Zauważ, że po moim poście ludzie już nie skupiali się na hejcie problemów technicznych serwera. A swoją frustrację możesz wyładowywać gdzieś indziej, bo niczego dobrego takimi postami nie wprowadzasz, wręcz przeciwnie.

Hehe, żarty heheszki. Może naprawa serwera przez Nighta tez była żartem? :P

Hehe, żarty heheszki. Może naprawa serwera przez Nighta tez była żartem?

Miałeś być na urodzinach, impreza już się skończyła?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.