Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie czytelnicy!

Dzisiaj chciałbym Was zaprosić na wywiad, który przeprowadziłem z @Darxxem, który obecnie należy do grupy najbardziej pracowitych osób na naszym forum.

Darxx ma wiele zadań - grafika, moderacja forum. Gdy są jakieś zlecenia sieciowe to on je wykonuje od razu. Wiele robi dla naszej sieci, dlatego chciałbym zapytać go o kilka kwestii.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Moje wypowiedzi oznaczone są kolorem takim,

natomiast @Darxx'a tym.

1. Zacznijmy od tego, kim jesteś - opowiedz nam coś o sobie.
Nazywam się Szymon i mam 19 lat. Jestem uczniem czwartej klasy technikum informatycznego. W sieci aktualnie pełnię funkcję grafika oraz moderatora.
2. Co Cię interesuje poza cs'em i e-sportem?
Po za cs'em i e-sportem interesuję się grafiką komputerową. Póki co głównie grafiką forumową typu avatary, sygnatury ale staram się rozwijać również w innych kierunkach typu tworzenie layoutów, wizytówek itd. Pragnę dodać, że lubię jeździć na rowerze ^^
3. Jak trafiłeś na naszą sieć?
Na sieć trafiłem już w 2011 roku. Grałem wtedy przez krótki czas prawdopodobnie na serwerze diablomod*, po czym lekko mówiąc, zapomniałem o tej sieci aż do sierpnia roku 2016 kiedy to szukałem większej sieci z dużą aktywnością użytkowników, gdyż chciałem robić zlecenia graficzne, a nic nie podnosi tak umiejętności jak praktyka.
4. Wiem, że masz konta na innych forach w celu poszerzenia horyzontów grafiki. Czy Soplica jest dla Ciebie ważna? Czy jednak inna sieć/forum przykuwa Twoją uwagę?
Soplica jest pierwszą siecią w którą tak bardzo się zaangażowałem i nie mam zamiaru tego zmieniać. A co do innych stron - fakt, mam wiele kont na innych forach ale są one głównie o tematyce graficznej.
5. Jak spędzasz wolny czas? Aktywnie czy biernie przed komputerem? Trenujesz coś? Interesujesz się jakimiś dyscyplinami sportowymi?
Czas wolny spędzam w różny sposób. Czasami tworzę grafikę, robię zlecenia na forum, a innym razem wolę przejechać się na rowerze. ;) Co do sportu, to nie interesuję się nim w jakiś szczególny sposób, ale chcę to w przyszłości w pewnym stopniu zmienić.
6. Co sądzisz o Forum? Dodałbyś/Zmieniłbyś coś?
Szczerzę mówiąc, póki co forum działa całkiem sprawnie... Wiadomo zawsze jest coś co można poprawić, ulepszyć ale wszystko w swoim czasie.
7. Chciałbyś osiągnąć jakąś wyższą rangę na forum? Jak np. Admin Forum?
Nigdy o tym nie myślałem pewnie dlatego, że jestem w sieci całkiem krótko tj. kilka miesięcy (w porównaniu z innymi kandydatami). Ale teraz jak się nad tym zastanowię to może kiedyś, o ile w ogóle dostanę taką propozycję... to myślę, że nie odmówię. Póki co, skupiam się na swoich obowiązkach czyli wykonywanie zleceń oraz na moderacji forum.
8. Jak postrzegasz innych ludzi? Lubisz kontakt z ludźmi, czy jesteś bardziej aspołeczny?
Według mnie jestem osobą która lubi ludzi :D. Zawsze staram się być miły i pomocny, chętnie nawiązuje nowe kontakty czy to na teamspeak'u czy w życiu "realnym", choć jak wiadomo są wyjątki ;). Ale myślę, że lepiej ocenią to osoby z mojego otoczenia.
9. Mocna i słaba strona forum?
Mocna strona to świetna, zorganizowana i pomocna społeczność.
A słaba? Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia.
10. W czym się kierujesz w życiu? Masz jakieś motto życiowe?
Jak się to mówi yololo. x) A tak bardziej serio, to nie mam póki co swojego motto, a w "życiu" staram się postępować zgodnie własnymi przekonaniami.
11. Większość wie, że w tym roku zdajesz matury. Stresujesz się? Jakiego przedmiotu najbardziej się obawiasz?
Nie stresuje się w ogóóóóle... xD
A co do przedmiotu, którego najbardziej się obawiam, to jest to jak pewnie dla wielu z was - matematyka. Ale ogólnie jestem dobrej myśli :)
12. Jak wiemy jesteś obecnie najaktywniejszym grafikiem. Co Cię motywuje do działania? Jakaś osoba, czy może czyjeś prace?
Najaktywniejszy... Hmm może i tak, ale to nie jest wyczyn przy aktualnym nastawieniu kilku z obecnych grafików. #nołofens
Co mnie motywuje? Myślę, że fakt iż jest to jedno z moich głównych "hobby", które staram się w jak największym stopniu rozwijać.
A co do osób/prac, które mnie motywują, to są to głównie prace jednego z użytkowników DA - maagg. Mam nadzieję, że kiedyś osiągnę poziom porównywalny z tym który ona prezentuje.
13. Gdybyś mógł nauczyć się tylko jednej techniki w grafice, jaka to by była? (Zgaduje, że Smudge ;p)
Jeżeli chodzi o grafikę forumową to tak, byłby to smudge, ponieważ prace wykonane w tej technice są jak dla mnie piękne
A jeżeli chodzi o bardziej przyszłościowe cele, dzięki którym byłbyw w stanie w jakiś sposób na siebie zarobić to chciałbym się nauczyć tworzyć w bardziej profesjonalny sposób layout'y itd.
14. Czego się boisz najbardziej? Czy Ty w ogóle boisz się czegoś?
Czy czegoś się boje? Jak najbardziej, ale nie jestem w stanie tego tak na szybko opisać. Hmmm może black s... xD
15. Jaki filmik wywarł na Tobie największe wrażenie?
Co do filmików na Youtube, to jest tego bardzo dużo i ciężko podać mi jeden konkretny przykład. A jeżeli chodzi o filmy i seriale, to jednym z moich ulubionych filmów jest "Ocalony", a serialem "Synowie anarchii". Gorąco polecam x)
16. Co Cię zmotywowało do tworzenia grafiki?
Co mnie zmotywowało? Ciężko jest mi powiedzieć, gdyż przygodę z grafiką zacząłem dosyć dawno temu i nie jestem w stanie określić tego konkretnego "co" mnie do tego zmotywowało. Po prostu tworzenie grafiki sprawia mi przyjemność i motywacja przychodzi sama. :)
* (tutaj nie jestem pewien)
Dziękuję Ci @Darxx za poświęcony czas. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
Pozdrawiam wszystkich.
Dziękuję również Wam za to, że macie ochotę czytać moje wypociny :D Żegnam i pozdrawiam. :)
~W
Edytowane przez Cotidie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny wywiad, łap plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje krótkich pytań, czasem występują niepotrzebne powtórzenia i kolorki mogłyby być bardziej "łagodne". Ale ogólnie oki, powodzenia;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"jednym z najbardziej pracowitym" te słowa są mocno przesadzone :D ale tak czy inaczej dziękuje za ten wywiad. :)

Edytowane przez Darxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niby ok, tylko pytania w cały świat :P niby o grafice, a tu jakiś film ulubiony i znów o grafice... ciężko się czyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kozacki wywiad, nie za krótki co najważniejsze ;) Gratki ;) Plus

i minus to jedyne czym żyję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jest kilka rzeczy do poprawy, ale napewno lepiej niż ostatnio :P

"Ten nie popełnia błędów, co nic nie robi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać, że wziąłeś do siebie, chociażby część uwag z po przedniego wywiadu. Nie da się ukryć, że interpunkcja u Ciebie kuleje (myślę, że zasady "przed - który itd. przed - że, stawerny przecinek są najbardziej znane - u Ciebie niestety w kilku miejscach brakuje)

Jak juz wspomniała bojowka - wywiad nie ma prawidłowego składu, strasznie skaczesz między tematami. Darxx jest również moderatorem, a 3/4 pytań odniosła się do grafiki. Popełniasz błędy językowe. Nie mniej jednak ten wywiad jest lepszy niż poprzedni. Idziesz w dobrym kierunku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszkę za dużo błędów. Starasz się, ale ortografia to rzecz bardzo ważna, a w zasadzie najważniejsza.

W wywiadzie musisz pilnować nie tylko swoich błędów, ale także drugiej osoby. Taki ktoś skupia się na odpowiedzi, czasami zapominając o poprawnej polszczyźnie - wtedy wkraczasz Ty.

Ogarnięte by: @Cotidie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darx :*:* Fajny wywiadzik :D I fajnie ze jesteś aktywny :) Szybkie pytania możesz też stosować bo to ciekawe ale tak poza tym całkiem okej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wywiad. Fajnie się czyta. +

Edytowane przez Stasieek47

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Szympsonem zawsze najlepiej (@Darxx). ;)

Edytowane przez bobiksss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tekst jest po kilku poprawkach stylistycznych oraz interpunkcyjnych, w razie gdyby ktoś z Was zauważył błędy, piszcie pw. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy wywiadzik, krótki i na temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytając twój drugi wywiad pod rząd widać już poprawę. A co do wywiadu, bardzi fajnie się go czyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym zasługa korekty - @Cotidie. Ogółem forma pierwotna nie powinna być nawet dopuszczona :P Ale stara się chłopak - fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.