Jump to content
Ssandra

#5 - Reaktywacja redakcji, zmian dalszy ciąg.

Recommended Posts

Zapewne większość zdążyła zauważyć, że na forum pojawił się nowy kolorek - ZsIUAN.png!
Tym razem, w sieci mają możliwość wykazania się użytkownicy z umiejętnościami polonistycznymi.

Myślę, że wielu z was zastanawia się i zadaje sobie pytanie, co się stało? Dlaczego dział redakcji i rangi powróciły na forum?
Zapytałam więc admina forum - @Relon
Co się przyczyniło do powrotu rangi - Redaktor, oraz czy reaktywacja redakcji dużo zmieniła w życiu forum?

"Redakcja oficjalnie jest dopiero 1 dzień, więc ciężko powiedzieć czy coś zmieniła ale dzięki @Sola, i ich różnym pomysłom, newsom, ciekawostkom itd. itp. które zostały przez nich ostatnio napisane, forum stało się nieco aktywniejsze. By rozkręcać to dalej, postanowiłem wrócić z powrotem rangę oraz rekrutację, mam nadzieję że znajdą się kolejni ludzie, którzy będą chcieć kontynuować to co powstało i stworzą fajną współpracującą grupkę. Dodam jeszcze, że ranga redaktora i jej posiadanie u nas mocno będzie oddziaływać przy kolejnych rekrutacjach na moderatora."

Miejmy nadzieję, że użytkownicy z talentem polonistycznym, skorzystają z szansy pisania dla was, a przywrócenie działu redakcji, nie okaże się złym pomysłem. Jest to dobry moment na rozruszanie trochę forum! :)

verZl4.jpg

Pytanie nie mogło ominąć również jej - naszej redaktorce naczelnej
Jako jedna z osób, która zapoczątkowała powrót redakcji - Co sądzi o powrocie rangi redaktora? Jak wyobrażasz sobie pracę w tym dziale?

"Sądzę, że nie zapoczątkowałam powrotu redakcji tylko pomogłam ten dział rozwinąć. Powrót działu redakcji zapoczątkowała Ninka, która później się "wyłożyła".

Powrót rangi redaktora jest wielkim plusem, ponieważ sieć się rozwija, a nie "stoi" w miejscu jak dotychczas.

Podczas gdy robiłam obrazek dla rangi, przepełniła mnie obawa, że nikt oprócz mnie i @Sola nie będzie się interesować działem, lecz dzięki wiadomościom z zapytaniem jak Twoja, moje obawy zanikają.

Gdy znajdą się osoby zainteresowane pełnieniem takowej funkcji, wraz z Sola będziemy sprawować nad nimi Opiekę.

Jeżeli myślicie, że ranga Redaktora będzie się opierać jedynie na pisaniu artykułów, to jesteście w błędzie.

Aktualnie szykujemy dla Was konkurs z którego będziecie na pewno zadowoleni. ;)"

Jak możemy już zauważyć, rekrutacja na redaktora wcale nie jest prosta!

Moim zdaniem zapowiada się ciekawie, miejmy nadzieję, że to będzie dział odwiedzany przez wielu czytelników. Natomiast nowi redaktorzy spiszą się na medal.

Gratulacje i podziękowania do przyczynienia rozwinięcia się tego działu, również należą się jemu - @Sola! Aktualni redaktorzy wkładają dużo pracy i serca w publikowane artykuły. Miejmy nadzieję, że będą przykładem dla składających podania!

Gratulujemy serdecznie, życzymy dużo weny do pisania nowych artykułów, oraz sprawowania pieczy nad przyszłymi, początkującymi redaktorami.

• Lubie to! 15

Ładnie, plusik :)

• Lubie to! 1

Dobrze, że to powstało, można zabić trochę czasu tutaj. Wcześniej wchodziłem na forum z nadzieją, że zobaczę jakąś dramę na wyższych albo inne sensacje, przy których podgrzeję sobie trochę popcornu ^_^ . Coś się dzieje...

• Lubie to! 1

News że tak powiem na Topie, do tego jest ładnie zrobiony i przejrzyście.

Teraz ludzie może wyjdą poza dział serwera na którym grają i będą przeglądać inne działy w tym właśnie redakcji.

Plusik :)

Edited by Rysiu

Nowa ranga. Najs! Gratulację Rulon za aktywację tej wspałaniej rangi. Najlepiej tworzyć coś "nowego" i zostawić za sobą wszystko co jest do naprawienia.

Powodzenia i @Sola!

Edited by LOR3K

Zaskoczyłaś mnie pozytywnie, news na poziomie. Należy się plusik. ;)

Już kilka osób złożyło podanie więc zainteresowanie jest :D Dział jest o tyle fajny że można tu pisać o każdym temacie który dzieje się na sieci tylko trzeba pomysłów i chęci :)

Plusory dla Relona, który aktywnie bierze udział w całym przedsięwzięciu. Każdą prośbę stara się na miarę możliwości realizować. Plus także za art.

ps. Zmieniłem tylko numerek, bo to news nr. 5 :)

Przejrzysty news, który się dobrze czyta, miło że kolejne osoby biorą aktywny udział w gazetce. Warto podkreślić fakt że gdyby nie pewna osoba i jej starania nie czytalibyśmy teraz tego wszystkiego, bo to ona wszystko zaczęła. dlatego myślę że kolejny wywiad dobrze aby ktoś przeprowadził z @Ninka .

Edited by Pasiak88
  • Lubie to! 2

Miejmy nadzieję że redakcja szybko się nie wypali ;) Ładne +

No powiem Ci, że fajnie się czyta.

Powrót działu redakcji zapoczątkowała Ninka, która później się "wyłożyła".

Jak czytam takie brednie to mnie krew zalewa ... .
Pierwsze primo, Ninka działała sama i nikt nie wyciągnął do niej pomocnej ręki.
Druga sprawa, dość mocny młyn na arenie i rotacja adminów spowodowała to, że musiałem ją prosić, żeby na pewien moment zaniedbała redakcje i szkoliła nowych adminów.
Trzecia sprawa, moje zycie zawodowe przechodziło cięzkie chwile (modernizacja i rozbudowa zaplecza warsztatowego) , więc Ninka miała obowiązki [email protected] i Opiekuna na głowie.
A z mojego pkt widzenia wygląda to tak:
Wbicie się z butami w redakcje, bez kontaktu z aktualnym redaktorem czy jak sie to nazywa .. Postawienie Ninki w sytuacji, gdzie juz nic nie mogła/ nie chciała zrobić - i teraz njus: Ninka się wyłozyła ? Na takie osądy trzeba znać sprawę od A-Z.
Żenada

PS. Teraz Ja mam mniej czasu na prowadzenie swoje serwera i nie było by mi miło gdyby ktokolwiek wbił się bez poinformowania mnie na stanowisko opiekuna.

Nigdy nie spotkałem się z zaniedbaniami Ninki, zawsze stara się działać na 100% - nawet wtedy kiedy nie ma z tego żadnego profitu.

Amen

Ja wiem czemu na Ninka straciła zapał, dalej myślę, że tu powinna być z rangą jako prekursorka całości.

Kontak do Relona by wystarczył, im więcej konkretnych ludzi tym lepiej.

Ja wiem czemu na Ninka straciła zapał, dalej myślę, że tu powinna być z rangą jako prekursorka całości.

Chciałbym żeby Ninka i Cotidie zajęęły sie moim pomysłem, myśle że ludziom by się spodobało a te dwie osoby świetnie sobie z tym poradzą.

• Lubie to! 2

Druga sprawa, dość mocny młyn na arenie i rotacja adminów spowodowała to, że musiałem ją prosić, żeby na pewien moment zaniedbała redakcje i szkoliła nowych adminów.

Trzecia sprawa, moje zycie zawodowe przechodziło cięzkie chwile (modernizacja i rozbudowa zaplecza warsztatowego) , więc Ninka miała obowiązki [email protected] i Opiekuna na głowie.

Jak Cię lubie, tak teraz chrzanisz. W tą bajkę o tym ile to roboty jest na fioletowej randze uwierzą i będą współczuć ludzie, którzy nie mieli opiekuna/[email protected] serwera chyba. #czekamnahejty

News ładny, plusik ofkors, a samej redakcji i redaktorom powodzenia, póki co robicie dobrą robotę ;)

Edited by Alray.

Bardzo ciekawe, fajnie się czyta. Masz do tego talent, rób to dalej :D Plusik

Jak Cię lubie, tak teraz chrzanisz. W tą bajkę o tym ile to roboty jest na fioletowej randze uwierzą i będą współczuć ludzie, którzy nie mieli opiekuna/[email protected] serwera chyba. #czekamnahejty

Jeśli nie znasz naszych ustaleń to sie nie wypowiadaj :) To, że ranga opiekuna nie ma obowiązków to wiedzą wszyscy. Jednak my wewnętrznie ustaliliśmy inaczej:

-przygotowanie nowych adminów, opieka nad nimi, kontrolowanie ich pracy, przeglądanie demek z ich pracy,

-dodatkowo wewnętrzne spory,

-pilnowanie serwera, wieczny spam o patologii,

-reszty nie chce mi sie wypisywać

Biorąc pod uwagę, że każdy ma prace, życie prywatne, csa zainstalowanego do grania to nie jest to łatwo pogodzić.

Ninka szkoliła 3-4 [email protected] na raz, a tego nie zrobisz sesjami po 30min dziennie.

Kończe ten spam, nie na temat, napisałem co chciałem napisać :D

Podsumowując pomysł Pasiaka - mistrz , uważam, że te dwie kobity zaangażowały by się na 100% i dałyby rade jak nikt inny. Pytanie czy chca :D

• Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.