Jump to content
Sola

#4 - ODD2 - powrót

Recommended Posts

16 kwietnia 2015r. był dla odd2 pechowy. W tym dniu [email protected] sieci postanowił zamknąć serwer.

e5b4595012a0.png

Powód taki jak wszędzie: mała ilość graczy. Przyćmiony młodszym bratem cs nie poddaje się jednak łatwo. Mamy dowód w postaci TeamPlay'a i zaangażowanych w scenę 1.6 graczy. Niereformowalni - tak można by o nas rzec. Wraca serwer, z którym wiąże się wiele ciekawych historii, chociażby przeżycie reformy: 1 serwer - 1 Opiekun. W tamtym momencie opiekunami byli znani Wam do tej pory z forum: @STEFAN Chory Pastor oraz @Rewolta.

Czy powrót się uda? Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie. Kwestia dobrego startu, doboru odpowiednich ludzi i przede wszystkim ich aktywność. Wszystko jest możliwe, jeżeli spojrzeć na listę chętnych w szybkiej rekrutacji. Jedną z ostatnich próśb o admina złożył @Ronek. Oto jak jak zapatruje się na przyszłość serwera:

- Spodziewam się dużej ilości graczy, gdyż na TP jest praktycznie cały czas zapełniony serwer. DD2 może to wszystko zmienić i ludzie, którzy nie będą mieli możliwości dobić się na TP zajrzą na oDD2. - mówi kandydat. Po chwili dodaje - myślę również, że jest to dobra zmiana w stosunku do serwerów cs 1.6 - jest ich jak na lekarstwo, więc chętnych na rozgrywkę nie powinno brakować.

Jest świeża krew, a także starzy wyjadacze (chociażby z CoD'a).

Redakcja życzy dobrego startu (31.03) oraz stałej ilości graczy. O wszelkich nowościach z tego serwera postaramy się informować na bieżąco.

~S.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 8

NO co jak co, ale ta redakcja sie tutaj fajnie prowadzi. Miło się czyta te krótkie informacje itp. (y)

Również liczę na to, że serwer się w miarę rozkręci. A co do redakcji to faktycznie jest coraz lepiej ^^

Leci + ;)

Mam taką nadzieję że serwer się rozkręci i będzie full :D

GL

Mam nadzieje, że na początku bedą też takie tłumy jak na CODzie :)

Mam nadzieje, że na początku bedą też takie tłumy jak na CODzie :)

Na większości serwerów Soplicy na początku są tłumy, ale po kilku dniach ludzie się wypalają. Co do samego serwera to mam nadzieję, że nie będzie tak jak z CODem, teraz rządzi csgo, nie oszukujmy się, ale cóż życzę powodzenia. ;)

Powodzenia w rozkręceniu, może wpadne na chwilkę.

teraz rządzi csgo

Zgadzam się z tym ;) Lecz myślę, że w miarę uda się rozkręcić serwer.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...