Jump to content
nishimiya

#3 Kilka słów o "tajemniczych" awansach.

Recommended Posts

Zapewne każdy z was miał okazję zobaczyć, że 2 osoby z naszej sieci otrzymały awans:

nukCqoO.pngidz3FYr.png

Ku moim zdziwieniu, nikt nie był zaskoczony awansem @Sola lecz tylko awansem @Bojowka.

W celu wyjaśnienia "dlaczego ona, a nie ktoś inny" zapytałam jednego z adminów forum- @Relon.

Jego odpowiedź jest następująca:

"Bojówka była dla mnie oczywistym wyborem, gdyż uważam, że jako jedyna w tej chwili nadaję się na to stanowisko z osób składających ostatnio podanie na moderatora/[email protected] serwera/Uploaderów/Grafików itd. Współpracowałem z nią na randze Admina TS3 i według mnie nigdy nie zawiodła. Jest osobą dorosłą i myślę że nie będzie z nią problemów.

Bez sensu jest robienie rekrutacji dla 1 stanowiska, gdzie z góry ma się już 1 faworyta. Dodatkowo składała podanie w ostatniej rekrutacji, gdzie większość głosów była na tak. Dodatkowo jeszcze powiem, iż 4 moderatorów na takim forum jak nasze, to liczba idealna."

Myślę, że ten temat wyjaśni większości z Was dlaczego została podjęta taka decyzja, a nie inna.
Zamiast wciąż się dopytywać "dlaczego", polecam zacząć gratulować.
Jeżeli ktoś wciąż ma wątpliwości odnośnie tych dwóch osób, to proszę to pisać pod tym tematem. Postaramy się je "rozwiać" jak najlepiej, jak tylko możemy.

Osobiście im gratuluję i życzę powodzenia w wykonywaniu obowiązków na danych stanowiskach.

~A

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 6

Gz @Bojowka. Myślałem troszkę o tym inaczej, ale skoro @Relon ma pewność, to tak powinno być dobrze.

Na początku trochę się zdzwiłem tą sytuacją, ale gratuluję "kolorków" :D

@Sola najwyraźniej był za słaby na stanowisko moderatora dlatego postanowili jemu go zabrać i przydzielić inne obowiązki xD. Jak sam to określił "był "zielony" w tych sprawach".

Gratulacje dla was obojga ;)

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Heheszki :) Myślałem, że [email protected] sieci nic nie robią, ale jeżeli dobrze przeanalizowałem sytuację, to po tym co zostanie mi przydzielone jeszcze zatęsknię za moderatorem :) + Wiewiurek <3

Byłem zaskoczony widząc nowe kolorki przy moich mordkach :) Osobiście gratuluje awansu @Sola i @Bojowka oraz przyjemnej pracy na owych stanowiskach, dobra robota ^^

Sola jak najbardziej zasłużył sobie na awans, a Bojówka czym? Gadaniem na ts z Rulonem?

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 4

Po co robić dramy? Bojówka jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku i jestem pewna że nas nie zawiedzie :)

Gratulacje. :*

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Jak pokaże nudesy nie swoje to dostane [email protected] albo chociaż jakiegoś @F? Btw. Graty :v

Gratulacje mimo wszystko...

przesz napisałem, że graty. Halo xD

Edited by mao

Sola jak najbardziej zasłużył sobie na awans, a Bojówka czym? Gadaniem na ts z Rulonem?

Jak pokaże nudesy nie swoje to dostane [email protected] albo chociaż jakiegoś @F? Btw. Graty :v

Gratulacje mimo wszystko...

Jak spojrzymy na podanie Bojówki to powinno być wiadomo skąd taki, a nie inny wybór.

Gratulacje!

Edited by bobiksss

Jak spojrzymy na podanie Bojówki to powinno być wiadomo skąd taki, a nie inny wybór.

Trzeba z góry zaznaczyć, że nie jest to głosowanie, kto zdobędzie więcej głosów, tylko @forum dobierają sobie współpracowników wedle uznania.

To oni z nimi będą współpracować i na tych relacjach się opierają.

Jest to ich wybór, więc nie wiem o co ta gównoburza.

Dokładnie na razie nie ma się co spinać jeśli się okaże że to był zły wybór wtedy można coś mówić ale nie można oskarżać ich o coś skoro nie wiadomo czy to zła czy dobra decyzja :D Jak dla mnie awanse jak najbardziej zasłużone i osoby się sprawdzą na stanowiskach powodzenia :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...