Skocz do zawartości
nishimiya

#10 Wywiad z niepokonanym - Lost

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wywiadzik :D Dobre podejście Losta do hejterów tak trzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twój plik z twoimi autorskimi konfiguracjami to co nas to interesuje? Przecież to sprawa twoja i Oksa

Zgorzkniały starzec xD

P.S Następny wywiad zrób z Vonki albo Szanuj_Zielen ^^

Właśnie z Zieleniem też bym zobaczył wywiadzik ;)

Edytowane przez Miruin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nawet nie wiesz jak irytujące jest, kiedy ktoś siedzący na randze admina serwera niecały miesiąc czasu, wypowiada się co powinienem zrobić w danej sytuacji.

To o mnie <3 i nie siedziałem miesiąc tylko z jakieś 2/3. W sumie do tej pory nie wyjaśniliśmy za co poszedł dla mnie ban i pewnie nie wyjaśnimy. Ale stare czasy, czas zapomnieć. Chociaż ja bym z chęcią porozmawiało tamtej całej sytuacji. Wywiadzik gicik. Chociaż miało być o osobie Losta, a ludzie nie wiedzący dowiedzieli się tylko gdzie mieszka i, że studiuje. Poza tym, brak jakich kolwiek zastrzeżeń.

@Edit: Droga Caroline. Na sieci nie jestem od wczoraj to co mi jest potrzebne wiem na temat naszego [email protected] Ale dziękuje za propozycje.

Edytowane przez mao

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Mao, jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nim, to zapraszam do wywiadu nr. 1 albo do jednej z gazetek w archiwum, gdzie również został przeprowadzony wywiad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam. Niedługo kolejne wywiady - zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.