Jump to content
Sola

#2 - Tajemniczy piasek i zniknięcie legendy sieci.

Recommended Posts

Od zniknięcia CoDa minęło już sporo czasu. Z racji natłoku pracy oraz życia codziennego @Dzierzba zapomniał napisać kilka słów o całej sytuacji. A jak ona się ma? Cóż... Zamknięcie na dobrą sprawę jest tymczasowe. Ekipa z Call of Duty rękawic nie opuściła, a jeżeli dodać, że do współpracy dalej chętny jest @Nightmare - może być tylko jedno wyjście - powrót CoDa.

Taki był zamysł od samego początku. Taki był misterny plan, który miejmy nadzieje, żeby nie cytować klasyka, nie pójdzie gdzieniegdzie.

Prace może mozolnie, ale będą trwały, aby niegdyś jeden z najpopularniejszych serwerów wrócił. Na pewno będzie się różnił od poprzednika. Jako ciekawostkę można zdradzić tyle, że będzie to drugi serwer steam (jeżeli brać pod uwagę serwery 1.6). Taki jest plan i jeżeli taka możliwość będzie rzecz jasna.

Zostawiając na chwilę temat CoDa wypadałoby skupić się na sprawach aktualnych. Chodzi rzecz jasna o serwer DD2. Każdy będący w randze Opiekuna serwera wzwyż widzi co się pojawiło na forum jakiś czas temu. Jak się sprawy mają? Póki co wszystko jest praktycznie przygotowane, ale nie ma jeszcze podjętych ostatecznych decyzji. Uchylimy dla Was - czytelnicy - rąbek tajemnicy (rym niezamierzony). Można założyć kto będzie Opiekunem przy starcie serwera, kto będzie wspomagał:

f5be03887317.png

Jedno jest pewne, Gorzki jak sam przyznał będzie tylko na 'rozruch'. Jak wiadomo, ma już co robić, jest opiekunem innego serwera 1.6. Jak więc potoczą się losy tego stanowiska - jeszcze nie wiemy. Zapytany o resztę obsady odpowiedział:

- Wiem jak będzie wyglądał początek, ale reszty planów nie znam. - stwierdził opiekun PB. - Jeżeli chodzi o [email protected], to zostawię to w tajemnicy.

Jedno jest pewne, w erze CSGO starzy wyjadacze będą jeszcze mieli okazję na spróbowanie sił w typie rozgrywki, który kiedyś był mocno zakorzeniona w sieci. O wszystkich zmianach postaramy się informować Was na bieżąco!

~S

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 6

Aaa to tak się sprawy mają, właśnie ostatnio zauważyłem, że CoD zniknął z listy serwerów xD

~M.

Miruin, chociaż ostatnio. Ja dopiero 2 dni temu. xDD

Artykuł bardzo fajny, rozkręcamy dalej. :P

~A.

Nadchodza wielkie zmiany widzę :D Oby coś z tego wypaliło ;)

~R

Ty dwa dni temu agata, a ja dopiero czytając ten news. Ogólnie ciekawa informacja i wiele się z niej dowiedziałem. Pozdrawiam.

~W

Jestem ciekawych tych zmian :P

Ale i tak wolę BF! xd

~K

Edited by Klatow

Bardzo fajnie że dział redakcji tak ożywiacie :) Zawsze przyjemnie poczytać o sieci. Plusik i Oby tak dalej Sola <3

Bardzo dobra wiadomość dla 1,6 na Soplicy bo patrząc na coraz krótszą listę serwerów 1,6 aż się żal robi. Oby dd2 ruszyło z przytupem i podziałało dłużej i z efektami a myśle że do tego przydadzą się starania wszystkich administracji 1,6.

rip

Dokładnie szkoda że ostatnio zniknął cod :/

Oby to wypaliło :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...