Jump to content
Sola

#1 - O niebezpiecznych statusach słów kilka

Recommended Posts

Zapewne prawie wszyscy z nas mieli okazje zobaczyć na naszym forum kilka dziwnie wyglądających statusów. Wszystkie są bliźniaczo podobne do siebie:

6fe5107da26b.png

Jak wspominał wcześniej @F - @Relon - "Jest problem z licencją". Administracja ostrzega, że wejście w taki link jest niebezpieczne i niezalecane. Wiąże się z dużym ryzykiem utraty danych, bądź prywatnych haseł do aplikacji. W przypadku przypadkowego wejścia w link, zaleca się przeskanować komputer programem antywirusowym.

Gdybyście nie ufali swojemu oprogramowaniu - polecamy Malwarebytes Anti-Malware (darmowa i skuteczna).

Administracja stara się usuwać na bieżąco wpisy, które mogą w przyszłości doprowadzić do przykrych konsekwencji.

~S

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Nie chcę zostać oscamowany z mojego eq w metinie... XD

Dzięki, że napisałeś. :)

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Ostatnio było multum i staramy się usuwać od razu, ale różnie bywa może ktoś przypadkowo wejść. Sola dobre oznaczenie, też tak zrobie;D

~P

Dobrze, że napisałeś taki temat. Niektórzy nie wiedzą o co chodzi i mogą się wwalić na minę.

~R ^^

Ja bylem blisko klikniecia, a 3kk w Tibii szkoda by stracić.

~M.

Przydatna wiadomość, na pewno uchroniło to sporą część użytkowników forum.

~A.

Nawet mi w odpowiedzi na status tak pisali. Ale administracja czuwa i szybko usunęli odpowiedź.

~W

Hmm, skoro jest taki problem to proponuje aby nowi użytkownicy nie mogli ustawiać statusów, i byłoby ustawianie statusów dostępne np. od 20 postów mogłoby to uchronić naszych użytkowników którzy nie są świadomi o konsekwencji zaglądnięcia do linku :) .

Napisałem temat w oficjalnych propozycjach i uwagach.

Edited by Pasiak88

Hmm, skoro jest taki problem to proponuje aby nowi użytkownicy nie mogli ustawiać statusów, i byłoby ustawianie statusów dostępne np. od 20 postów mogłoby to uchronić naszych użytkowników którzy nie są świadomi o konsekwencji zaglądnięcia do linku

Bardzo dobry pomysł popieram :) Chyba statusy nie są jakąś mega ważną rzeczą dla nowych użytkowników wiec można tak zrobić :D

A przynajmniej nie będzie problemów i tyle roboty z usuwaniem na bieżąco.
plusik za info

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...