Jump to content
yyyyyyyyyy

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Recommended Posts

Twój Nick: yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Staż gry w CS'a: 8 lat

Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 8

Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: Nie

Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Tak na koszarach - ale to już serwer widmo

Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Kulturę i grę TP zobaczymy co z tego wyjdzie

Jak długo jesteś w naszej sieci: Nie liczę zamierzam być tutaj długo

Posiadasz mikrofon: Tak

Płatność [sMS/PRZELEW]: Mam slota na 200 dni :) , jeśli będzie potrzeba pomocy zawsze mogę wesprzeć serwer

Twoje Imię: Piotr

Steam Id : STEAM_0:0:8585553

Brak WARNA:Brak

ID konta w sklepiku sieciowym yyyyyyyyyy (ID: 5654)

Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):

Skala znajomości amxx: Posiadłem swój serwer kilka lat temu ale rachunki za prąd troszkę mnie przerastały - dodatkowo urodził mi się syn i zmieniły w tamtym czasie priorytety - zawszę mogę pomóc

Wymagania:

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki): Niestety już ponad
- przegrane min. 150h na serwerze Jest
- brak warnów: Brak
- posiadanie sprawnego mikrofonu: Jest ok
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM: clear

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki): Tak jak pisałem wcześniej mam admina na serwerze , który jest serwem widmo .
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP: Staram się być w porządku
- aktywność na serwerze jak i forum: Serwer jest, forum będzie
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku: yyyyyyyyyy (ID: 5654)

http://soplica-cs.co...ayer.php?id=682----> PsychoStats

• Lubie to! 1

Tak jak w poprzedniej Piotrka kandydaturze, dalej jestem za. Tylko troche czesciej bywaj na serwerze a bedzie wszystko git ;)

Chyba w ogóle nie kojarze. Nick tylko w skróconej formie pamiętam ale to raczej nie ty. Według mnie z mało grasz i za mało prowadzisz.

Kilka razy widzialem, ale jakos za bardzo nie kojarzę.

Na serwerze rowniez nie jestes jakos strasznie aktywny

Edited by Toxic01

Nie wiem czy dobrze ciebie pamiętam dawno nie grałem na Soplicy bo trochę trudno mi znaleźć czas na MTA i na CS.

Jeżeli to tym z tym mikrofonem (który jak dobrze pamiętam był trochę głośny i jak gadałeś nie było "prawie" nic słychać) to ja będę tak w neutralny sposób do ciebie nastawiony. Chyba aż tak często drużyny nie prowadziłeś wiem, że czasami często tutaj prowadzić bo każdy robi swoje ale spróbuj chociaż dać plan ;) (zawsze to coś)

Więcej się nie wypowiadam bo nie wiem czy pisze ten post z tym użytkownikiem którego pamiętam.

Również nie kojarzę. Nie wiem czy bardziej z powodu małej aktywności czy oryginalnego nicku. Nie piszcie, że takie opinie nic nie wnoszą, bo to, że gracze nie znają kandydata, też o czymś świadczy. To jest Soplica Timplej, a nie Koszary #2 - nie powinny mieć tutaj znaczenia jakieś układziki z innego upadłego serwera.

Obiektywnie patrząc ja nie mam przeciwskazań co do kandydatury.

Troszkę kuleje prowadzenie .

Z aktywnością to raz ona jest raz jej nie ma ale to całkowicie normalne.

prowadzenie +/- do poprawy

info+

myślenie +/- nie zwróciłem uwagi

kultura + / aczkolwiek pasiak coś mowił że słyszał jak podobno obrażasz . Ja nie słyszałem

Ja generalnie jestem za tym aby dać szansę.

Wszystkie głosy są brane pod uwagę natomiast jeśli gracze nie widzą aktywności ciężko bedzie zaakceptować podanie bo z tego co wiem [email protected] biorą to pod uwagę.

Pozdrawiam.

Edited by MATYs87src

Nie miala bym nic przeciwko gdybys czesciej pojawial sie na serverze,ale na dzien dzisiejszy nie moge wypowiedziec sie pozytywnie.Znam Cie wiadomo z jakiego servera :) i nie mam do Ciebie zadnych zastrzezen lecz u nas na Soplicy malo Cie widuje.Pograj z nami troszke czesciej i daj sie zauwazyc troche ludzia.

Edited by sue.

Nie za bardzo Cię widuje na serwie. Jestem na nie

Nadajesz się na admina. Pełniłeś tą rolę. Sprawdzałeś się. Gdyby nie Twoja aktywność byłbym jak najbardziej za. Niestety Twoja aktywność na serwerze jest słaba. Nawet powiedziałbym bardzo słaba jak na osobę, która chce być adminem. Chyba za wcześnie napisałeś drugie podanie nie poprawiając aktywności ( o co byłeś proszony w pierwszym podaniu ). Pograj regularnie ma serwerze. Daj się poznać. Jak poprawisz aktywność na serwerze będę jak najbardziej na tak.

Edited by Inkwizytor

Niestety nie masz poparcia wśród adminów (za wyjątkiem dwóch) jak i graczy, zacznij grać REGULARNIE daj się poznać ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.