Skocz do zawartości
Joanna.

Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłam za @Tabela, ponieważ ma zablokowana możliwość pisania postów.

Witam. Otrzymałem warna, który jest moim zdaniem lekko przesadzony. oto temat: http://cs-soplica.com/topic/206408-podanie-na-admina-serwera/?do=findComment&comment=1323251
Jak widać ostrzeżenie jest ogólnie za to, ze nie dodałem notki "tak/nie", przez co był to rzekomy "wjazd" na autora i został potraktowany jako spam
Wystarczyło upomnieć moją osobę, abym dodał te notkę "tak/nie" i byłoby po kłopocie niż od razu warnować. Jestem człowiekiem czasami się zapomnę, dlatego nie przesadzajmy aż tak.
Co do tej "obrazy" niekoniecznie bym tak to nazwał, bo skoro nawet 2 osoby zacytowały po mnie post i się również z nim zgadzają, to chyba coś w nim jest.
Jak dla mnie warn jest niesłuszny, dlatego proszę o rozpatrzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz, ale dla mnie całość miała format szyderczy, począwszy już od spoilera:

Hahaha. To jest zart, tak? bo sie usmialem XD

Pomine fakt, ze mial na tej sieci juz nie dostac nawet rangi admina z uwagi na jego nieciekawy wybryk z przeszlosci ( Co tam Shizo^^ teraz chcesz skiny za ikonki na tsie wymieniac? XDDD )

Jednak dostał i ktoś tą decyzję na barki wziął, więc niepotrzebne wypominanie.

Poza tym faktem (pomijając ton/treść posta) nie byłeś ani na tak, ani nie. Tak jakby ten post miał na celu tylko zaszkodzenie.

Co do tej "obrazy" niekoniecznie bym tak to nazwał, bo skoro nawet 2 osoby zacytowały po mnie post i się również z nim zgadzają, to chyba coś w nim jest.

Cytowali tylko te zdanie, które akurat było w porządku (żadnej drwiny itp.)

Do tego doszły wcześniejsze ostrzeżenia (można powiedzieć forumowa recydywa***), stąd moja decyzja.

To wszystko ode mnie, decyzję o zdjęciu czy pozostawieniu warna podejmie osoba decyzyjna. Po prostu trzeba się pilnować imo, pisać treściwie np.: Wchodzi, pokuje, przeszkadza.. irytuje mnie, ja na NIE"

I tyle, bez całej tej otoczki drwiny, docinek.

Pozdrawiam i spokojnej nocy,

S~

3.1. Podstawy warnowania/wartości.

• Jeśli użytkownik, który złamał regulamin ma czystą historię warnów - staramy się stosować upomnienie słowne~
Edytowane przez Sola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie hasło złodziej to nie obraza, tylko w tym przypadku akurat stwierdzenie faktu.

W poście widać lekką drwinę z autora tematu, ale myślę, że post zawiera również poważne argumenty przeciwko Shizo. Po tych przedstawionych przez Tabele argumentach można dojść do wniosku, że jest on na nie w tym podaniu, co z resztą zapomniał napisać prawdopodobnie. W regulaminie jest mowa tylko o postach tzw. neutralnych, co nie zmienia faktu że jak już się wypowiadamy w podaniu, należy napisać "TAK/NIE" Może ten post nie był do końca przez niego przemyślany ale po głębszym zastanowieniu i spojrzeniu na tą sytuacje obiektywnie, warna zdejmuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.