Jump to content
KM Maja

KM Maja

Recommended Posts

Nick z serwera: Maja, BuuM, w ostatnim czasie Kozica
Twój Unique ID: ITpMxZ+K+ycBjVtUWqdeXJwLdgY=
Imię: Maja
Czy posiadasz głos po mutacji?: Teoretycznie każda kobieta przechodzi mutacje, ale mnie chyba ona ominęła. Brzmię dość młodo, niektórym to przeszkadza, inni uważają, że jest w porządku. Ile ludzi tyle zdań :]
Ile czasu spędzasz na TS3?: W ostatnim czasie około 4h.
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać ?: Po południu lub wieczorem.
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie posiadam. Miałam wcześniej swój serwer klanowy i część ustawień udało mi się poznać, musiałabym sobie tylko trochę poprzypominać.
Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 6- nie mam pojęcia, czy dobrze siebie oceniłam, ale raczej nasze stosunki są pozytywne.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 6- podstawe funkcje ts'a znam, jednak jest ich tyle, że wole zaniżyć ocenę niż dać sobie więcej.
Dodatkowe umiejętności związane z informatyką(języki programowania, grafika etc.): Na chwilę obecną jestem mistrzem painta, ale w planach mam bliższe zaprzyjaźnienie się z PS.
Czy posiadałeś w przeszłości poważne bany / konflikty na serwerze?: Bany nie, konflikty były ale wiadomo nie wszyscy muszą się ze sobą zgadzać.
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Do złożenia podania przekonała mnie jedna osoba po której nie spodziewałabym się słów takich jak "Maja, złóż podanie na admina ts". Z soplicą jestem związana od ponad 2 lat. Zaczynając grę na serwerze równocześnie zaczełam przesiadywać na tsie. Przez te 2 lata co jakiś czas przychodził mi do głowy pomysł, że mogłabym złożyć podanie. Chcę po prostu spróbować :]
Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: Ts podoba mi się taki jaki jest w tym momencie. Może jak poznam go od innej strony to będę myślała o zmianach jakie można by było wprowadzić. Na ten czas nie zmieniłabym nic, a jeśli chodzi o to co ja bym wniosła na tsa zostając adminem- dwie pary rąk do pomocy, głowę pełną pomysłów i osobowość godną wariata :]
Czy spełniasz wszystkie wymagania na administratora ?: Tak.
Kontakt:

Steam- http://steamcommunity.com/profiles/76561198160797242

GG- 5893089

Ts

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

maju maju maju znam cię jesteś fajną osobą i tobie mogę zaufać jestem na tak

-doświadczenie

-znana

PS;tylko ogarnij twój śmiech xD

Edited by BACA5210

Znam Cie dosyć długi czas, jak i nie raz miałem okazje rozmowy. Sądzę, że jesteś odpowiedzialną kobietą jak i doświadczoną. Byłaś opiekunką PB i gdy pełniłaś tę funkcję nie miałem nigdy żadnego zastrzeżenia. Po prostu bez rozpisywania jestem na tak :) ! Powodzenia :) !

Jestem jak najbardziej na tak.

Kaja jest osobą, która jak najbardziej nadaje się na te stanowisko. Aktywna, kompetentna, wygadana jak mało kto i nie da sobie w kasze pluć. Jedynym mankamentem jest ten brak mutacji, ale da się na to przymknąć oko.

Życzę powodzenia :D

PS;tylko ogarnij twój śmiech xD

Proszę zostawić rozrusznik w spokoju.

Jesteś Miłą, Pozytywną a przede wszystkim Pomocną (osobiście pamiętam ile razy zgłaszałaś się i Pomagałaś przy Karaoke) osobą co osobiście skłania mnie do tego by oddać głos. Potrzeba nam osób z pasją, kreatywnością i samo zaparciem (zwłaszcza w kwestii eventów) i liczę ,że sprawdzisz się w tej kwestii Bardzo Dobrze.Mój głos jest na Tak!!! Powodzenia!!!

Miła, kulturalna osoba w odpowiednim wieku. Na tak

Powodzenia ;)

Jestem na tak. Jest miłą, kulturalna osobą, ma słodki głosik i spełnia wszystkie wymagania :D Powodzenia Maju :)

Mało gadaliśmy, ale z tego co pamiętam, to luźna guma, da się z Tobą dogadać, nie sapiesz o byle głupotę.Jestem na tak, działaj kobito :D

Nie popieram Cię jako opiekun bo jesteś adminką na pb, tylko jako użytkownik tsa. Wszędzie Cię pełno, co chwilę musi z kimś gadać, energiczna i chętna do niesienia pomocy( przynajmniej tak mi się wydaje). Jesteś najlepszą kandydatką na to stanowisko.

Jesteś przesympatyczną kobietą :D Myślę, że ze wszystkich kandydatów najbardziej się nadasz na to stanowisko, z prowadzeniem eventów obstawiam że też nie będziesz miała problemów. Dużo siedzisz na TS, jestem na TAK!

Maja jesteś osobą miła, pozytywną, kulturalna a zarazem pomocną gdyż już przy karaoke Twojej pomocy mogliśmy dostrzec więc myślę że przy innych eventach po uzyskaniu rangi również byś chętnie pomagała. Z Twoją aktywnością nie ma problemu ponieważ często widuję Cie na serwerze.

Ode mnie masz mocne Tak gdyż z aktualnych podań Twoja osoba jest jedyną kompetentną na to stanowisko.

Ja w zasadzie z tsa nie znam, ale bardzo przekonuje mnie podanie. Wiek i znajomość tsa też na plus.

Tak.

Najlepsza kandydatka, ma śmiech jak świnia kaszel, śmieszek. Nada się, na tak. ;>

Mało kiedy się wypowiadam w podaniach, ale te musiałem odwiedzić i dać oczywiście tak :) Sympatyczna, niewstydliwa osóbka, z humorem. Na prowadzącego podczas eventów też się nada :D

Krótko zwięźle i na temat, oczywiście że daję tak. Powód? Bardzo miła Koooozica , pomocna i sypatyczna oraz Ostra Jury Karaoke :3 Pozdr Elo.

Majka a.k.a Smiech jak czikleczento, fajna,smieszna,ogarnieta. Na tak

Oczywiście, że moje kochanie musi dostać admina <3 najlepsza kandydatka :) przesympatyczna i skora do pomocy!

Jestem na Tak.

Ogólnie z TS'a Cię nie znam, ale twoje podanie mnie w stu procentach przekonuje.

Na ts'ie widuje cie ledwo od tygodnia moze dwoch, a jak juz jestes to doslownie na godzine/dwie.

Poza tym nie oszukujmy sie, zaraz znowu znikniesz na jakis okres czasu, bo ci sie znudzi siedzenie na teampeak'u.

Nie jestes odpowiednia osoba na te stanowisko.

Na nie.

Jesteś bardzo kreatywną osobą i przy twoich umiejętnościach wiem że można dać Ci szanse.

Jestem na TAK.

Nie miałyśmy okazji osobiście zbyt dużo rozmawiać, ale już po samym podaniu i wypowiedziach w nim widać, że jesteś osobą towarzyską i nadajesz się na admina. Z forum Cię kojarzę i sprawiasz wrażenie bardzo ogarniętej i spokojnej osoby. Na tsie też bywasz, więc nie widzę powodu dla którego miałabyś nie zostać adminem. Duże tak, najlepsza kandydatka ^^

Sympatyczna i odpowiedzialna kobieta. Jestem na tak.

Jestem na Tak. Jest pozytywna i w miarę rozpoznawalną osobą w sieci.

Mało z Tobą rozmawiałem, wydajesz się luźna, sympatyczna ale Tabela napisał prawdę, od niedawna zaczełaś wchodzić na tsa i zapewne znikniesz niedługo, na nie.

Kogo ja oszukuje, wszyscy wiemy jak to podanie zostanie rozstrzygnięte YrAxo28.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...