Skocz do zawartości
Lord Whytti

Zmiana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zmienił bonusy jakie ma V.I.P. +40% grawitacji itd. to stanowczo za dużo. Gdy nowi gracze przychodzą, zniechęcają się tym, że jak ktoś ma vipa to kończy mape, a osoba bez vipa dopiero ją zaczyna. Moja propozycja dla bronze vipa to +5% grawitacji +5% speeda +10 hp silver vip: 10% grawitacji, 10% speeda, +15hp no i w gold vipie analogicznie +5 do wszystkiego. Wtedy gracze bez vipa będą mieli większe szanse na przejscie mapy, i nie będą zniechęcieni do grania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie 2/10 bym powiedział.

Skoro vip prawie nic nie będzie otrzymywał tylko hp i tam jakieś dodatki po co go kupywać.

A jeżeli jest nowy gracz to może wpisać !sklep lub przejść na łatwizne.

A nieraz jest tak że jak ktoś przejdzie pierwszy to zawsze na tą 2 osobe poczekam przynajmniej w mojim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Whytti i gdzie tu sens ? Vip nie będzie miał prawie żadnych przywilei. Jest komenda !sklep dla graczy, gdzie mogą sobie kupić grawitacje za dolarki z gry.

-Zamek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.