Skocz do zawartości
ARIN

Propozycja nie do odrzucenia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Wróciłem na soplice około tydzień temu.

Wszystko ładnie pięknie gra, ale jeden szczegół mi tu nie pasował.

Mianowicie. Kiedyś posiadałem range GAMER CS:GO i oczywiście pisałem nowości z esportu, poradniki etc.

Oczywiście wszystko było pięknie do czasu, gdy musiałem napisać rezygnacje z powodu nauki, gdyż chodzę do technikum na trudny kierunek, ale nie tu o tym chciałem napisać.

Po powrocie miałem ochotę zostać GAMER'EM CS:GO po raz drugi. Więc w tej kwestii otworzyłem sobie zakładkę Strefy Counter Strike Global Offensive.

Niestety, gdy chciałem popatrzeć kto na ten moment pisze nowości etc. odechciało mi się pisać owe tematy.

Mianowicie chodzi mi o takie coś:

YZHVhdX.png

Na przykładzie jest użytkownik Streepy.

Osobiście nic do niego nie mam, ale kto publikuje Funny Moments z każdego dnia ?

Komu się chce to oglądać ?

Większość ludzi piszące odpowiedzi w owych tematach są tylko, aby nabić sobie posta.

No bo czemu nie spam się oczywiście przyda ...

Moja propozycja jest taka, aby w Strefie Counter Strike Global Offensive zostało wyłączone nabijanie posta.

Jestem ciekaw ile osób wtedy będzie chciało pisać posty, bądź też publikować takie filmiki związane z grą tego otóż forum.

Mam nadzieję, że są tu osoby myślące pozytywnie i napiszą swoją opinie na ten temat.

Życzę wam miło spędzonego dnia.

Pozdrawiam Andrzej ;3

@edit

Nie chodzi mi tutaj o to, że tylko gamerzy mogą pisać tematy. Chodzi o osoby, które najczęściej je piszą (ci sami użytkownicy).

@edit2

Ying sam napisałeś powód dla którego warto usunąć posty. "UMARŁBY."

A gdyby umarłby to nie byłoby już tych filmik, ponieważ dosłownie każdy kto dotychczas by to pisał miałby to w czterech literach.

Takie są realia i nie ma czego ukrywać.

Mimo wszystko są jeszcze osoby typu mojego myślenia co pisałby takowe nowości etc. I się nie obchodziły wcale postami. Bo ja mam to szczerze gdzieś ile mam postów na tym forum.

Edytowane przez ARIN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Najlepiej to odrazu zamknąć dział csgo, jeśli ktoś inny niż gamer tam się wypowiada. Bo po co inni mają dzielić się fajnymi filmikami o tematyce csgo :).

Moim zdaniem pomysł trochę dziwny, bo niby czemu akurat tam posty miałyby być wyłączone. Ludzie dzielą się filmami o danej tematyce, komentują, dyskutują. Osobiście wstawiałem tam filmiki warte uwagi, które obejrzałem. Jakby ktoś chciał tam sobie nabijać posty (tak myślisz, z tego co wywnioskowałem), to wstawiałby zapewne każdy odcinek izaka itp.

Na nie.

p.s.

Większość ludzi piszące odpowiedzi w owych tematach są tylko, aby nabić sobie posta.

A może ten temat to też nabicie posta? Błagam cię...

Niestety, gdy chciałem popatrzeć kto na ten moment pisze nowości etc. odechciało mi się pisać owe tematy.

Bo zwykli gracze bez rangi GAMER wypowiadają się? To chciałeś napisać? Litości.

Edytowane przez Streepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłączenie nabijania postów w dziale cs:go prawdopodobnie zabiło by go.

Na tą chwilę dział trzyma się ledwo i dobrze ,że chociaż ktoś się tam wypowiada i dodaje newsy. To że jedna osoba dodaje kilka filmów pod rząd nie jest niczym nadzwyczajnym, bo uzbiera się kilka ciekawych filmów z kilku dni a dana osoba wrzuca je jednego dnia. Jeśli komuś by tak naprawdę zależało na tych postach to by wrzucał każdy możliwy film z tematyką cs'a. Pamiętajmy o tym ,że nikomu nigdy to nie przeszkadzało a dział istnieje już bardzo długo. Jeśli przeszkadza Ci ,że ktoś będzie miał większą cyferkę pod nickiem w powrocie na Gamera to chyba coś jest nie tak.

Niepotrzebna zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem pomysł trochę dziwny, bo niby czemu akurat tam posty miałyby być wyłączone. Ludzie dzielą się filmami o danej tematyce, komentują, dyskutują. Osobiście wstawiałem tam filmiki warte uwagi, które obejrzałem. Jakby ktoś chciał tam sobie nabijać posty jak myślisz (z tego co wywnioskowałem), to wstawiałby zapewne każdy odcinek izaka itp.

Jestem tego samego zdania, dział ten jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników forum i nie każdy ma czas żeby np. poszukać ciekawego filmu na YT to może zajrzeć właśnie do tego działu. W dodatku tak jak @Streepy napisał, jakby ludzie tam mieli spamować to by wstawiali każdy odcinek Izaka, Trollqa itp. Po za tym, niektórzy znajdą naprawdę fajne filmy z tematyką CS'a i mogą go tam wstawić, bo filmik np. nie ma dużego rozgłosu a komuś może przypaść do gustu, bo jest np. bardzo śmieszny, albo motywujący lub po prostu jakiejś specjalnej obróbki FragMovie.

Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech sobie działa jak ma czas i ochote - w sumie jakbyś nie odszedł to może by nie musiał tyle klepać :D
Nie rozumie o co w ogóle chodzi z tym nabijaniem postów, premie są za to jakieś / może prestiż ?:D +1 yeah XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię oglądać a sobie tam filmiki. Faktycznie jest tam włączone nabijanie postów, ale nic w tym złego. Czemu jak ktoś znajdzie fajną kompilacje nie może sobie nabić posta i przy okazji plusów nałapac. Według mnie pomysł bez sensu bo w strefie csgo się najwięcej dzieje a to zepsułoby ją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zasadzie problem byłby gdyby to były filmiki całkowicie losowe. Te filmy jednak losowe nie są, w końcu są z majora, którego mamy 2/3 razy na rok(nie jestem pewny bo się już tak nie interesuje), więc ktoś to na pewno będzie chciał przeglądnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem na tak.
Dział nie ma mowy, aby umarł Ying.
Prawda jest taka, że osoby typu ARIN mające chęć do pisania znalazłyby się szybko i nie byłoby zapewne takiego spamu filmikami typu highlightsy czy coś innego.
Popatrzcie również na to, że pod każdym filmem się wypowiadają prawie te same osoby.
Alternatywa to usunięcie nabijania postów w dziale filmiki ;3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Komu się chce to oglądać ?

Np Mi i wielu osobom.

Na nie dlatego że nie widzę w tym większego sensu po 1 co daje te nabijanie postów? w sumie nic.

A z drugiej strony jak patrzysz na to tak to w dziale z galeriami grafików gdzie wypowiadają się ludzie którzy piszą to mi się podoba fajne itd też powinny być wyłączone posty bo to przecież też nabijanie..

Powinno Cię raczej cieszyć to że dział z cs;go jeszcze żyje że ktoś publikuje te filmiki że ktoś je ogląda że czasem pojawia się jakiś news albo informacje o drużynach :)

I jeszcze zastanawia mnie czemu napisałeś że odechciało Ci się gamera po tym jak zobaczyłeś kto publikuje posty? To źle że dział żyje i ktoś coś publikuje sam tez napisałem 2 posty to też zle jak ktoś nie ma gamera to nie może czy co?

Edytowane przez xKilluax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE! dlaczego ? a to dlatego ze moje posty z filmikami mialby sie nie nabijac ? :D a tak naprawde dobrze jest jak jest jedyne co tu brakuje to gamerow csgo....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usuwając nabijanie postów, spowodujesz że dział upadnie. Pomyśl chwilę, co by było gdybyśmy wszędzie wyłączyli nabijanie postów poza działem serwerów? Jeśli przemyślisz to sobie i dojdziesz do odpowiednich wniosków, to nie będziesz rzucać nieprzemyślanymi propozycjami na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nope, dział CSGO i tak już umiera. Wyłączenie nabijania postów tylko go dobije, aktualne osoby, które cokolwiek jeszcze tam wrzucają, będą mieli to w d*pie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ojej, a jeżeli faktycznie streepy nabija sobie posty to działa na szkodę sieci? Nie, dziala na korzysc dzialu cs go a moim zdaniem - jeżeli nabije sobie tym posta czy dwa to chyba nie jest złe.

Edytowane przez Miruin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sumując wasze głosy jesteście na NIE.

@Miruin

Rozumiesz w ogóle o co mi chodzi ?

Bo nie sądzę, abyś wiedział.

Zamknąć proszę ;3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem i tak już mamy za dużo działów na forum w których się posty nie nabijają. Tak jak zostało wspomniane u góry dział trochę umiera i nie widzę sensu wyłączania postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.