Skocz do zawartości
Kirje

votekick

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Pisze to ze względu na byt afków którzy farmią credyty na naszym serwerze.

Votekick przydałoby się wtedy kiedy na serwerze nie ma admina a ktoś stoi afka. Równie dobrze można byłoby zastosować votekick dla ludzi którzy puszcają muzykę, drą się etc.

votekick działałoby pod komendą !votekick. Po wpisaniu tej komendy wyskakiwałoby okno z listą graczy i klikając odpowiedni numerek z nazwą gracza rozpoczęto by głowsowanie za kicknieciem owej persony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jest to bezsensowny pomysł. Na serwerach grać mogą trolle, którzy wyrzucali by graczy z serwera. Co do tych afk'ów to na większości mapach automatycznie zabija jeśli ktoś znajduje się na spawnie po określonym czasie. Kick nic nie da, skoro nie ma admina, a załóżmy ktoś puszcza muzykę, drze się itd. Po kicnięciu może wrócić i dalej to robić. Lepiej złożyć na osoby, które nadużywają mikrofonu skargę. A do czasu rozpatrzenia skargi np. Zablokować komunikacje w cs'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

troli sb można samemu wymutować klikając prawym na nich i block comunicate. votekick nie jest dobrym pomysłem ponieważ często znajdują się potem chamscy graczy którzy specjalnie wyrzucają za nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

BicuS wszystko wyjaśnił.

 

-Zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×