Skocz do zawartości
Lyskyy

Odwołanie od warna nadanego Przez Agatczi

Rekomendowane odpowiedzi

Temat w którym dostałem warna : http://cs-soplica.com/topic/205201-skarga/

 

Mój nick : Lyskyy

 

Warna dostałem od użytkownika forum Agatczi123

 

Że tak zacytuje losta " Wyjątek stanowi Admin Serwera Jailbreak, który przejrzał dowody " Obejrzałem demko i tak jak napisałem dowodów nie było ponieważ demko urywa się po piątej rundzie. Nie był to spam ponieważ przejrzałem dowody i napsałem jak jest :)

 

Może mi jeszcze agata napisz że mogłem napisać streepiemu na pw że demko jest zbugowane i tak dalej xD

 

Dodam także ze pisałem z egzo i takowi gracze mogący potwierdzić tą sytuacje nie istnieją i po prostu nie chciało mi się już edytować posta :)

 

Odpowiedż: Przecież pisząc post że demko ma łącznie 5 rund ( obejrzałem je całe i nie było gracza oskarżonego w ct więc nie mógł zrobić nic ) podważyłem dowód jaki gracz oskarżający podał więc dlaczego niby post nie ma sensu.

 

Rozwaliłaś mnie : Spam. Jeżeli przejrzałeś demko musisz się do niego odwołać. Twoja wypowiedź nie ma sensu bytu w tej sprawie. Ostrzeżenie ;) Jak mialem odwołaś się do dowodu skoro on podał link do pliku znajdującego się u NIEGO W KOMPUTERZE XD " file:///C:/Users/Daniel/Pictures/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png "

 

Że tak dodam

 

przechwytywanie.jpg?1485775668

 

nawet nie przeczytałaś całego posta ? troche słabo jak na moderatora

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Lyskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wyjątek stanowi Admin Serwera Jailbreak, który przejrzał dowody i jego wypowiedź ma sens.

 

Jeżeli już cytujesz to cytuj całość :) Obydwie Twoje dzisiejsze wypowiedzi w tematach dotyczących Skarg na adminów/graczy otrzymały zgłoszenie w centrum zgłoszeń. Pierwsza Twoja wypowiedź którą rozpatrzyłam w centrum zgłoszeń nie odnosiła się w żaden sposób do demka:

 

 

Jak dla mnie Lorek silence na 60

 

Linx ct ban 60 za pobyt w ct bez ogarnięcia

 

Ten link do dowodu to jakiś żart ? XD

 

i tutaj dostałeś ostrzeżenie słowne. Następnie otworzyłam drugie zgłoszenie dotyczące twojego posta:

 

Demko urywa się po piątej rundzie.

Nie rozumiem troche takich sytuacji.

Wiecie że demko się buguje ale przecież po co wpisać to pieprzone record na początku mapki lub chociaż korzystac z programów do nagrywania......

Jeżeli znajdą się gracze potwierdzający tą sytuacje to banik się należy.

 

Napisałeś tylko , że demko się urywa i nie odwołałeś się do niego w żaden sposób po czym zacząłeś wywody na temat demek. ( Równie dobrze mi ktoś mógł napisać na PW, że demko ma pięć rund a to się wypowiem)

 

Nie widzę tutaj sensu wypowiedzi ani w jednym ani w drugim przypadku dlatego w pierwszym dostałeś ostrzeżenie słowne a w drugim warna zgodnie z tym co napisał @Lost :)

 

 

Wyjątek stanowi Admin Serwera Jailbreak, który przejrzał dowody i jego wypowiedź ma sens.

 

Pozostałe posty zostaną potraktowane jako spam.

 

 

Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia ;)

 

 

Edit.

Jeżeli obejrzałeś demo a gracza który został oskarżony nie było wtedy w CT powinieneś napisać , że obejrzałeś demo lecz na fragmencie dostępnym przez GO TV nie widać tego fragmentu dlatego gracz w twojej ocenie jest niewinny. ;)

Jeżeli przejrzałeś demko to się do niego odwołaj jeżeli nie to po co się wypowiadasz? Zasugerowałeś kare nie oglądając dema? Gratuluję. :) Na każdym serwerze istnieje takie coś jak link do GO TV tutaj masz z JB http://355464.node86.pukawka.pl/ na tej podstawie powinieneś ocenić sytuację jeżeli dowody podane przez gracza są złe. Nie obejrzałeś dema z tego co teraz napisałeś więc po co odwołałeś się do całej sprawy? :D

 

 

 

Rozwaliłaś mnie : Spam. Jeżeli przejrzałeś demko musisz się do niego odwołać. Twoja wypowiedź nie ma sensu bytu w tej sprawie. Ostrzeżenie ;) Jak mialem odwołaś się do demka skoro on podał link do pliku znajdującego się u NIEGO W KOMPUTERZE XD " file:///C:/Users/Daniel/Pictures/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png "

 

Edytowane przez Agatczi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Edit.

1. Jeżeli obejrzałeś demo a gracza który został oskarżony nie było wtedy w CT powinieneś napisać , że obejrzałeś demo lecz na fragmencie dostępnym przez GO TV nie widać tego fragmentu dlatego gracz w twojej ocenie jest niewinny. ;)

2. Jeżeli przejrzałeś demko to się do niego odwołaj jeżeli nie to po co się wypowiadasz? Zasugerowałeś kare nie oglądając dema? Gratuluję. :) Na każdym serwerze istnieje takie coś jak link do GO TV tutaj masz z JB http://355464.node86.pukawka.pl/ na tej podstawie powinieneś ocenić sytuację jeżeli dowody podane przez gracza są złe.

 

odp 1. skoro napisał że skarga dotyczy rund 6-9 a demko ma 5 rund, to raczej po napisaniu że demko nie nagrało rundy 6 i dalej ponieważ ma tylko 5 rund jest jasnym wyjaśnieniem sytuacji.

 

odp 2. egzo sam się przyznał że przeklinał i używał słów których nie powinien użyć ..... XD Kto ci napisał że nie ogladałem demka ? mimo iż ma 11 mb zawiera runde piątą a sam byłem na serwerze do godziny 1:30 i wiem że lynx nie ogarnia ct w takim stopniu aby samemu prowadzić. Za każdym razem musze pisać formułke " no elo oglądałem demko panowie " ?

 

Najchętniej rozwiązałbym tą sprawe na ts, byłoby szybciej i przyjemniej no ale coś czuje że wyleciałabyś wtedy ty + ok 3 kolegów negujących moje argumenty ;/

 

Zamiast dema miało być dowodu pomyliłem się pisząc to :v

 

 

 

 

 

Edytowane przez Lyskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obydwie Twoje dzisiejsze wypowiedzi w tematach dotyczących Skarg na adminów/graczy otrzymały zgłoszenie w centrum zgłoszeń.

Po pierwsze. Samo zgłoszenie ma na celu ułatwienie pracy Moderatorom. Nie przesądza ono, że użytkownikowi należy się warn. To czy warn się należy czy nie, powinien ocenić sam moderator. Otrzymane zgłoszenie, nie jest więc żadnym argumentem. Zgłoszenie może kliknąć pierwszy lepszy przypadkowy użytkownik i nie musi być one słuszne.

 

 

 

Twoja wypowiedź którą rozpatrzyłam w centrum zgłoszeń nie odnosiła się w żaden sposób do demka: Cytat Jak dla mnie Lorek silence na 60 Linx ct ban 60 za pobyt w ct bez ogarnięcia Ten link do dowodu to jakiś żart ? XD i tutaj dostałeś ostrzeżenie słowne.

Nad słusznością tego ostrzeżenia nie będę się rozwodził, bo Twoja decyzja jest tu nie do podważenia. Jeśli jednak dałaś ostrzeżenie o godzinie 10:48 (http://prntscr.com/e2uto1), to jaka jest szansa, że użytkownik mógł w ciągu 2 minut zapoznać się z jego treścią i edytować post napisany na wiele godzin wcześniej? (http://prntscr.com/e2utwu).

 

Ostrzeżenie słowne z założenia ma być upomnieniem, które może w przyszłości zapobiec podobnym przewinieniom. Jaki więc sens ma nadawanie ostrzeżenia + warna w przeciągu dwóch minut?

 

Dodatkowo w kwestii drugiego posta.

 

 

Jeżeli obejrzałeś demo a gracza który został oskarżony nie było wtedy w CT powinieneś napisać , że obejrzałeś demo lecz na fragmencie dostępnym przez GO TV nie widać tego fragmentu dlatego gracz w twojej ocenie jest niewinny.

 

 

 

Która runda: od 6 do 9

 

 

Demko urywa się po piątej rundzie.

To właśnie napisał. Jasno określił, że dowód w postaci demka GOTV nie istnieje. Gdybyś zapoznała się nie tylko z postem zgłoszonego, ale też z postem do którego odnosiła się jego odpowiedź, to może byś na to wpadła. Żeby zrozumieć sens tego posta i wyciągnąć odpowiednie wnioski, wystarczyłoby troszeczkę myślenia.

 

 

 

( Równie dobrze mi ktoś mógł napisać na PW, że demko ma pięć rund a to się wypowiem)

Serio? To teraz trzeba na piśmie wydać oświadczenie, że demko obejrzało się samodzielnie, żeby nikt nie pomyślał, że to tylko znikąd wzięta informacja?

Przekazał po prostu istotną informację. Zrozumiałbym Twoją argumentację, gdyby jego wypowiedź była tylko powtarzaniem informacji przekazanej już w skardze przez kogoś innego, w dodatku bez wzbogacenia jej o żadne nowe argumenty, a jego post nic nowego by wtedy nie wnosił. On jednak przekazał istotną informację jako pierwszy, więc jaki jest sens zakładać od razu, że użytkownik powtarza tylko informacje otrzymane od kogoś innego? Domniemanie winy?

 

 

 

Wyjątek stanowi Admin Serwera Jailbreak, który przejrzał dowody i jego wypowiedź ma sens.
Według wytycznych Losta, sensowna wypowiedź oparta o dowody jest dopuszczalna. Admin przekazał istotną informację, więc postąpił według tej wytycznej.
To czy zdażyło mu się wcześniej spamować, a w samej wypowiedzi wtrącił też własną uwagę, nie zmienia faktu że napisał też coś konkretnego.

 

Na temat pierwszego ostrzeżenia (słownego) jak już wspomniałem nie ma sensu dyskutować, ale nie tego dotyczy to odwołanie. Drugi warn był niesłuszny i dodatkowo podważał sens nadawania ostrzeżenia słownego na dwie minuty wcześniej (brak logiki w postępowaniu).

 

Warna zdejmuję.

 

@Lyskyy

 

 

egzo sam się przyznał że przeklinał i używał słów których nie powinien użyć

Więc skoro sam się przyznał i dowodów nie było sensu dostarczać, to wystarczyło poczekać już na ocenę ze strony [email protected] / [email protected], a sugerowanie kary było w 100% zbędne (spam). Radzę w przyszłości przed zatwierdzaniem postów zastanowić się, czy wnoszą coś istotnego do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×