Skocz do zawartości
Smigol.

Ostrzeżenie

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem ostrzeżenie o wartości 1 za post w skardze [Link 1.] Miałem zamiar wkleić to co napisze bloody, czy potwierdza, Jeżeli tak bym zrobił wniósł bym dużo do tematu. Spam to wiadomość bez sensu lub w dużych ilościach. Gracz który może to potwierdzić jest na razie offline. Chciałem szybko zareagować żeby ktoś za szybko tego nie zamknął, bo wtedy ten ktoś uniknął by kary która powinien dostać. Chce pozostać z czystym kontem dlatego proszę o cofnięcie tego punkta, bo moim zdaniem postąpiłem słusznie. (W skardze jest napisane że bloody nie pamięta hasła do konta na forum dlatego chciałem pomóc)

Linki : 1.http://cs-soplica.com/topic/205065-skarga/?do=findComment&comment=1312842

Poza tym, to mój pierwszy błąd na forum, naprawdę nie mógł dać ostrzeżenia?

Edytowane przez SmigolPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było trochę zgłoszeń była i reakcja. Na forum jesteś od października 2016 więc myślę że przez ten czas zdążyłeś już zapoznać się z regulaminami i z tym jak to wszystko działa. Twoja wiadomość była po prostu nic nie wnoszącym spamem, a tą "wiadomość" od bloodiego mogłeś wkleić od razu wraz z postem. W razie zamknięcia wystarczy podesłać priv do administracji serwera, tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że jest to Twoja pierwsza taka sytuacja i jednak "coś" tam wniosło do tematu skargi, to warn zostaje zdjęty, a zostaje tylko ostrzeżenie słowne, ale na przyszłość takie wiadomości zawieraj w wiadomości prywatnej do właściwych osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.