Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zostało wprowadzone kto może się wypowiadać w prośbach o UB :

Prośby o odbanowanie
Zasady wypowiadania się w tematach.
W tematach znajdujących się w tym dziale mogą się wypowiadać:
- osoba zbanowana na serwerze, pisząca odwołanie,
- admin banujący,
- [email protected]/[email protected] serwera, ew. Moderator forum,
- Wyższa Administracja Sieci.
W innych przypadkach osoba wypowiadająca się w temacie bezpodstawnie, zostanie ukarana ostrzeżeniem o wartości "1".
Brakuje tutaj, aby mogli wypowiadać się świadkowie banów, i nie mówię tutaj o banie za czity tylko np za zachowanie. Gdy byłem jeszcze opiekunem często świadkowie dużo wznosili do sprawy dlatego warto pomysleć, aby mogli się również wypowiadać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy byłem jeszcze opiekunem

Kiedy to było, świat idzie w przód.

Zamierzchłe czasy, cywilizacja poszła w górę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem dobra propozycja często są spiny na mikro (na demku nie słychać) i mamy osobę przeciwko osobie, świadkowie w takiej sytuacji są niezbędni do podjęcia sprawiedliwej oceny sytuacji.

A najlepiej zrobić tak jak było przed długo tak było i nie było problemu do pewnego czasu i oceny pewnego demka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślę, że dopóki opiekun nie zgłosi posta w skardze/prośbie o UB/ podaniu o admina (oczywiście Opiekun/[email protected] danego działu) modki nie powinny pchać tam twarzy, jeżeli opiekowi to nie robi różnicy - modek nie powinien się wtrącać, w końcu każdy opiekun ma swój dział i On osadzac powinien jak ma wyglądać tam porządek i co wolno graczom ;)

Edytowane przez Axel F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trafna uwaga. Propozycja wydaje się mieć sens. Niebawem zostanie zmodyfikowany regulamin i weźmiemy tą propozycje pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Edit

Po konsultacji z [email protected] Sieci ustaliliśmy co następuję:

Z dniem dzisiejszym oprócz osób wypisanych w działach "Prośby o odbanowanie" mogą dodatkowo wypowiadać się świadkowie zdarzenia, o ile wnoszą coś istotnego do tematu.

Dodatkowo dodam, że nowe zasady zostały dopisane już przez mnie od wszystkich działów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.