Skocz do zawartości
mistrz69

Warn za co?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wypowiedziałem się w podaniu o admina, to nie było nabijanie postów, podałem powody swojej decyzji, otrzymałem warna. Trochę mnie to śmieszy, że za wypowiedź w podaniu warnujecie? Jeżeli bym nie uzasadnił swojego zdania macie do tego pewłne prawo. Pierwszy warn słuszny, zamierzam go odrobić, ale drugi? to już zwykły uzytkownik nie moze sie wypowiadac w podaniu? Kpina

http://cs-soplica.com/topic/204961-podanie-wizarda/page-1?do=findComment&comment=1312169

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedstaw swoje minuty przegrane na serwerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam bardzo, a co maja do tego minuty na serwerze? Regulamin forum mowi jasno, mianowice punkty 2.8 i 2.9.

2.8 "Zabrania sie nabijana postow czyli krotkich wypowiedzi niejednokrotnie zbednych wypowiedzi majcace na celu zwiekszenie ilosci postwo badz reputacji na forum"

2.9 "W podaniach o .... nie piszemy NEUTRAL za kazdym razem zastanow sie czy gracz zasluguje na .... Jezeli nie jestes zdecydowany, nie pisz"

A wiec gdzie tu mowa o jakichkolwiek minutach na serwerze? Moja wypowiedz byla sensowana, wyrazilem swoje zdanie, chyba mam do tego prawo?

Nie napisalem "tak", "nie", "neutral" !

No ludzie, opanujcie sie bo dajecie warny za nic, nie zlamalem regulaminu! Pierwszy sluszny, przyznalem, ale ten to smiech. Proszę o sciągniecie warna

// edit

Macie drugi temat, za który dostałem notkę.. http://cs-soplica.com/topic/205030-podanie-by-redux/

Jezeli Wam takie rzeczy przeszkadzają, to moze warto dodac do regulaminów zeby osoby nie związane z serwerem nie maja prawa glosu? Nawiasem mowiac, sprawdzilem Gt sprawdzialem to co napisal w podaniu, wiec to nie bylo zgapieanie od osoby, ktora napisala post wyzej.

Uwzieliscie sie na mnie za co? Za to, ze nie lamie regulaminu? Jestem stosunkowo nowy tutaj, a bardzo milo zostalem przywitany ... Za to ze mam racje? Panów moderatorów zapraszam do przeczytania regulaminow, bo w zadnym punkcie go nie zlamalem, chodzi mi tu o drugiego warna i o notke w drugim temacie.

Dla niedowiarków, mam troszke wiecej niz 18 lat, nie oszukujmy sie, dzieciak by w ten sposob nie pisal, wiec prosze nie oceniac mnie z gory

// pomine nasmiewanie sie ze mnie na Waszym Czatboxie... Przeciez ja tylko chcialem wyjasnic ta sytuacje. Chyba po to to jest, ze jak sie z czyms nie zgadzasz, to mozesz pisac odwolanie?

Podtrzymuje, warn i upomnienie kompletnie nie sluszne. Moze ktos spojrzy na to z obiektywenej strony?

Edytowane przez mistrz69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Z uwagi na zamieszanie panujące w sieci wynikające z dość słabo dopracowanych pkt. regulaminu ostatnim czasem, przyznaje Ci racje. Zgodnie z regulaminem nie złamałeś w żaden sposób zasad panujących na naszym forum. W kwestii wyjaśnienia tej sytuacji to ludzie na naszym forum są dość czepliwi i często zgłaszają nam wypowiedzi osób, które według nich nic nie wnoszą do tematu z uwagi na to, że nie uczestniczą czynnie w życiu danego serwera i uważają je za mało wartościowe i nic nie wnoszące. Postaramy się by w przyszłości było to lepiej wyszczególnione i zaznaczone.

Warn niesłuszny i go zdejmuję.

PS: Niebawem zostanie zmodyfikowany regulamin i zostaną dokładnie wypisane zasady i reguły wypowiadania się w podaniach, skargach itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.