Skocz do zawartości
Ninka

????? Warn???

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałam warna,co jest chyba dosyć śmieszne...spam? Pumo,nie napisałam czegoś w stylu "zgadzam się z kolegami wyżej",tylko normalnie wyraziłam swoją opinie. Nie widze tutaj kopiowania po innych lub nic nie wnoszenia do tematu - przeczytaj jeszcze raz uważnie całą moją wypowiedź. Jak dla mnie warn niesłuszny,proszę o rozpatrzenie.

P.S. Pierwsze zdanie to tak zwana ironia (Ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy)

http://cs-soplica.com/topic/204912-nowy-opiekun-dd2-cajdi-nowe-rzady/?do=findComment&comment=1311525

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Dostałem zgłoszenie na forum oraz na pv więc je rozpatrzyłem. Pisząc posta nie wniosłaś kompletnie nic do tematu, co sama podkreśliłaś w pierwszym zdaniu. Dodatkowo powieliłaś jedynie poprzednie wypowiedzi, nie mając nic od siebie do dodania. Tylko po co? Pozdrawiam i życzę udanego wieczora. A co do tej ironii.. Moim zdaniem kompletnie nie ma sensu.

Edytowane przez Puma aKa Kroffka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustaliłem z @Saygon, że warna sciągamy. Post mimo że mało konkretny, to jednak nie jest to spam. W dodatku czyste konto działa na korzyść Ninki i w tym przypadku należy zastosować warna za 0/ upomnienie słowne jak już.

Close

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.