Skocz do zawartości
Ninka

????? Warn???

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałam warna,co jest chyba dosyć śmieszne...spam? Pumo,nie napisałam czegoś w stylu "zgadzam się z kolegami wyżej",tylko normalnie wyraziłam swoją opinie. Nie widze tutaj kopiowania po innych lub nic nie wnoszenia do tematu - przeczytaj jeszcze raz uważnie całą moją wypowiedź. Jak dla mnie warn niesłuszny,proszę o rozpatrzenie.

P.S. Pierwsze zdanie to tak zwana ironia (Ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy)

 

http://cs-soplica.com/topic/204912-nowy-opiekun-dd2-cajdi-nowe-rzady/?do=findComment&comment=1311525

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dostałem zgłoszenie na forum oraz na pv więc je rozpatrzyłem. Pisząc posta nie wniosłaś kompletnie nic do tematu, co sama podkreśliłaś w pierwszym zdaniu. Dodatkowo powieliłaś jedynie poprzednie wypowiedzi, nie mając nic od siebie do dodania. Tylko po co? Pozdrawiam i życzę udanego wieczora. A co do tej ironii.. Moim zdaniem kompletnie nie ma sensu.

Edytowane przez Puma aKa Kroffka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaliłem z @Saygon, że warna sciągamy. Post mimo że mało konkretny, to jednak nie jest to spam. W dodatku czyste konto działa na korzyść Ninki i w tym przypadku należy zastosować warna za 0/ upomnienie słowne jak już.

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×