Skocz do zawartości
PatolEcho

Awatar - to już nie będzie takie proste :D

Rekomendowane odpowiedzi

Tematyka: Sztuka uliczna (graffiti, tag, etc.) - jesli ma być z czymś powiązane to z CS-em :D

Rozmiar: Steam

Napis: Echo lub Echo®

Kolorystyka: Dowolna :D

Inne uwagi:
Witajcie :D To zadanie nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać, bo trzeba się wstrzelić w mój indywidualny gust.
Od zawsze interesowałem się graffiti, jednak potrafię to przenieść tylko na papier/ścianę.
Awatar musi być czytelny (na ile oczywiście będzie to możliwe). Tło dowolne (odpuściłbym sobie jakieś cegły., etc.).
Wbrew pozorom te 4 litery (echo) do tworzenia tego typu prac robią lekko pod górkę ;)
Odważnych zapraszam do stworzenia czegoś co przyczyni sie do mojego lepszego samopoczucia :D

Powodzenia!!!
Każda praca zostanie nagrodzona plusikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cos w tym jest :D Możesz pobawić się kolorami, ale żeby nie przesadzić ? :D Gratuluje odwagi :D

Edytowane przez xECHOx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja też coś zostawię :P Wiesz zawsze możesz pójść pod blok namalować w nocy graffiti, przyjdziesz rano zrobisz zdjęcie i masz avatara xD

6vDYCuK.jpg

Edytowane przez regular

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4IJM4uT.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja też coś zostawię :P Wiesz zawsze możesz pójść pod blok namalować w nocy graffiti, przyjdziesz rano zrobisz zdjęcie i masz avatara xD

Minęło już z 10 lat od ostatniej pracy :D

A wracając do avka, to czegoś mi jeszcze brakuje :)

Czcionka regulara jest mi chyba najbliższa, ale z kolorami słabo :D

Najlepiej prezentuje się avek Darxxa, ale to tez jeszcze nie to :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.