Skocz do zawartości
TopNob

orędzie do lolusia

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: TopNob
Godzina i data zdarzenia: spójrz na zegarek
Mapa: aktualnie grana
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Lolus92
Jego IP/Steam ID: sam wie najlepiej ;)
Opis sytuacji:
Pierwszą sprawą jest fakt, że nie interesuję się Pan serwerem. Może po pewnym czasie nadzorowanie serwera nie jest już tak miłe i porzyjemne, ale ciągle jest Pan na stanowisku opiekuna i powinien Pan dbać o niego tak jak dawniej. Rozumiem, że zajmuje się Pan obsługą plików serwera, ale wypadało by od czasu do czasu zajrzeć na serwer.
Nie sposób ominąć faktu, iż albo nie szanuje Pan jedensatego punktu z regulaminu administratora,("11. Administrator ma obowiązek przeglądać raz dziennie dział serwera (w tym pokój adminów), a także dział ogłoszeń Sieci."), albo jest Pan tak leniwy, że nie zainterwenuje w sprawie, kiedy jest to konieczne.
Podczas propozycji zmiany regulaminu często mówi Pan, że nie ma na niego wpływu, ale to Pan odpowiada za serwer i Pana obowiązkiem jest poinformować osobę odpowiedzialną za regulamin aby dokonała poprawek.
Nie wiem jak potoczy się propozycja dodania nowych map, ale mam nadzieję, że podejmie Pan działania z tym związane.
Dowody: opisane powyżej
Świadkowie: wszyscy gracze oraz administratorzy

http://cs-soplica.com/topic/204185-nie-szanowanie-regulaminu/zapomniałem dodać, tu jest link do pewnej propozycji zmiay regulaminu.

Edytowane przez TopNob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż jestem [email protected] DR też się wypowiem. Wy jako gracze nie widzicie tego co my robimy, widzicie to CO WDRĄŻYMY NA SERWER.

Jeżeli chodzi o regulamin, Loluś już uzgadniał z Lostem co powinien zawierać regulamin DR i niedługo zostanie to zmienione.

Dodanie nowych map to nie takie chop-siup. Musimy je osobiście przetestować czy nie scrashują naszego serwera, czy wszystko działa poprawnie, czy jest odpowiednia ilość respów na mapie.

Jeżeli chodzi o to Lolus dostał dostęp FTP więc już zaczynamy sklejać paczke z nowymi mapami i mamy zamiar wrzucić kilka nowych rzeczy. Teraz nie będziemy musieli nikogo prosić o to aby dodał nowe mapy itp. Teraz sami to zrobimy jak będziemy mieli wszystko zapięte na ostatni guzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To może się wypowiem, bo zawsze to robiłem bardzo szybciutko :3

 

Co do mojego pobytu na serwerze, masz racje, nie przebywam tak jak kiedyś, lecz nie zgodzę się z byciem na forum, każdego dnia jest na kilka godzin, przeglądam wszystkie tematy, chodzi ci pewnie o to, że nie wypowiedziałem się jeszcze w kilku twoich tematach, dlatego że ciągle o nich gadamy z [email protected], np odnośnie map czy regulaminu, więc tematy wiszą do podjęcia decyzji co robimy.

 

Hmm powiadasz regulamin? O tej kwestii już rozmawiałem wielokrotnie z Piotrkiem, lecz nie dochodziło do skutku, przez jego brak czasu i mój ciężko było się skumać, lecz przed jego wyjazdem, uzgodniłem mniej więcej widełki jak to powinno wyglądać, miałem już jedną wersje zrobioną wraz z propozycjami graczy lub adminów, lecz bezsensu było ją wysyłać na siłę bo wiedziałem że Lost by go nie zaakceptował i szczerze miał, racje dużo surowszy regulamin może i daje możliwość administracji ukarania gracza, lecz odstrasza to nowych graczy, a jednak nie jesteśmy tylko po to by karać, a jednak rozwijać serwer, co do nowego regulaminu dodam, że będzie, twoja propozycja odnośnie tego wisi, bo zostanie temat zamknięty gdy tylko wyślemy nowy regulamin do akceptacji.

 

Nowe mapy powiadasz? Tak jak Dawid ci odpowiem, wcześniej nie miałem na to aż takiego wpływu jak teraz, przez to iż musiałem prosić o to supportera, która wiadomo ma kilka serwerów na głowie, swoje sprawy prywatne jak i życie, lecz przed wyjazdem otrzymałem możliwość edytowania kilku rzeczy lub dodawania np map, więc postaram się to wykorzystać i oczywiście przed ówczesnym podesłaniu zmian do Supportu lub Lost'a postaram się wprowadzić owe zmiany lub nowości. Co do map potwierdzam Dawida słowa, odnośnie tego iż musimy każdą mapę sprawdzić czy nie crashuje serwera, nie laguje, czy występują na niej jakieś bugi, jeżeli tak to czy damy rade je ukryć lub zablokować.

 

Co do samej aktywności to przyznam ostatnio wróciłem w 120% i widziałem tego potencjał, lecz po evencie mikołajkowym tego czasu było coraz mniej, wiadomo życie prywatne, i remanenty w firmie na koniec roku, święta, a dzisiaj jeszcze urodzinki, lecz spokojnie, forum jak i administracje kontroluje każdego dnia, tyle od mojej osoby, co z tym będzie dalej zobaczymy, ja oficjalnie chcę powiedz, że mam nadzieje iż kilka wątpliwości twoich rozwijałem, dodam jeszcze na koniec, mam nadzieję że uda się jeszcze poprawić serwer i rozhulać go jak kiedyś wraz z pomocą graczy, bo jednak to robimy dla was, więc wasze zdanie ma duże znaczenie, bynajmniej dla mnie, nie wiem jak reszty administracji, wydaję mi się że tak jest, obym się nie mylił, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi. Bardzo się cieszę, że wasze odpowiedzi są przemyślane. Miło mi też słyszeć, że podejmujecie działanie mające na celu poprawę jakości serwera. Jak znajdę chwilę czasu to postaram się opisać kilka propozycji zmian. Według mnie powinieneś mieć bezpośredni dostęp do edycji regulaminu, ponieważ nie trzeba go pisać od nowa tylko na bieżąco poprawiać i aktualizować.

 

"Wy jako gracze nie widzicie tego co my robimy, widzicie to CO WDRĄŻYMY NA SERWER." to co wdrażacie na serwer jest efektem tego co robicie, a ostatnio nie odnotowałem zmian, ale skoro macie już pewne plany i staracie się je realizować to jestem spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Była wprowadzona nowa edycja, event mikołajkowy, miał być jeszcze konkurs, ale nie chciałem robić typowego nudnego już NOLIFE, lecz jak pytałem graczy to ich pomysły brzmiały tak, yyy no ten xdd.

 

Ciągle czegoś wprowadzać też nie można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego miałeś więcej czasu na bezpośredni kontakt z graczami poprzez wizytę na serwerze c:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ciągle mam kontakt, steam, forum, w każdej chwili wbijam na serwer, gdy mnie potrzebują. Na forum jestem kilka godzin dziennie tak jak pisałem ci wyżej, lecz po prostu nie każdy temat odrazu zamykamy itp, nieraz tematy wiszą i dopiero po zrobieniu tego co jest w tematach zamykamy, no chyba że rozchodzi się o skargę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na serwerze widziałem Pana tylko na rozpoczęciu edycji ;/, a od tego momentu minęło trochę czasu przez to my jako gracze nie czujemy, aż tak Pana wkładu w serwer.

Edytowane przez TopNob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie mów do mnie Pan bo mi głupio, po nowej edycji też wchodziłem, toć robiliśmy mikołajki i nie tylko, teraz przed świętami było gorzej, praca, rodzina i nie tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie zamykam, żeby nie rodził się tu niepotrzebny spam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×