Skocz do zawartości
Zygmunt Hajzer

Nowe mapy do rozważenia

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe mapy by sie przydaly a ta nie jest taka zla :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe mapy przydają się zawsze i na każdym serwerze więc jeśli jest możliwość wrzucenia tej to jak najbardziej to róbcie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe mapy wzbudzą zainteresowania graczy,myślę że to świetny pomysł żeby dodać coś nowego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mapa Crash już była i tylko 7% osób przechodziło ją więc pewnie dlatego usuneli ją z głównych map.

Co do drugiej mapy to całkiem spoko, można dodać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem dodanie nowych map to świetny pomysł bo większość map się już nudzi :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zaproponować wprowadzenie nowej mapy, tj. deathrun_rainbowland

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=539896179&searchtext=rainbowland link do warsztatu

https://www.youtube.com/watch?v=EaE0R5X1aDE link do walktrough mapy

do plusów tej mapy należy zaliczyć fakt, że ma wyważony poziom trudności - nie powinna stanowić jakiejś ogromnej przeszkody dla casualowego gracza, a i dla bardziej doświadczonych nie będzie zbyt prosta. Stanowiłaby spore urozmaicenie - nie licząc ciekawych pułapek i tekstur jest tutaj też mechanizm znany z dr_classic i holyshit_stable, który przeciwdziała monotonni. Ponadto jest sporo portali w kwestii wyboru opcji do postrzelania. Myślę, że zdecydowanej większości przypadłaby do gustu

Edytowane przez ganz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mapa rainbow land jest warta do dodania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-snowdream

uzasadnienie: Jest to kultowa mapa dostępna na większości serwerów. Gracze często ją wybierają, i bardzo ją cenią.

-projectos

uzasadnienie: Spotkałem ją na kilku serwerach, była na nich jedną z najczęściej granych i najbardziej lubianych map.

-medival

uzasadnienie: Spotkałem ją na 2 serwerach. Bardzo przyjemnie mi się na niej grało, jest długa i byłaby kontrastem do map obecnie dominującyh na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie mapy zostaną sprawdzone, w jak najszybszym czasie, pewnie przez moją osobę wraz z Dawidem, i damy znać co i jak, w chwili obecnej zamykam, jak będziecie chcieli to możecie zrobić rozpiskę mapek i wysłać mi dokładnie na PW jeżeli coś jeszcze wpadnie wam w oko :)

-Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.