Skocz do zawartości
DawidNotEasy

[Pytanie]Telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam "no nameów" polecam Huawei P8, sam posiadam, nie polecam jednakże wersji Lite, ponieważ jest bardzo okrojona i nie ma tych samych funkcji co zwykłe P8. Same P8 jest na nakładce miui (ta na której działają telefony Xiaomi), ma częste aktualizacje do nowszych androidów i ulepszonych wersji tych nakładek i jeszcze jeden plus, czyli brak brandingu operatora :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepszym wyborem będzie zwykłe p8.

Nie polecam "no nameów" polecam Huawei P8, sam posiadam, nie polecam jednakże wersji Lite, ponieważ jest bardzo okrojona i nie ma tych samych funkcji co zwykłe P8. Same P8 jest na nakładce miui (ta na której działają telefony Xiaomi), ma częste aktualizacje do nowszych androidów i ulepszonych wersji tych nakładek i jeszcze jeden plus, czyli brak brandingu operatora :)

Nie wprowadzają kolegi w błąd. Bo telefon kupując u operatora zwykle jest z brandem i tego telefonu to nie omija. Drugą sprawą to to, że nie ma tej samej nakładki co xiaomi a podobną, która zwie się emui :) i po trzecie kruger&matz akurat nie jest nonamem, co prawda mniej znana niż huwaei, ale do noname nie należy co nie zmienia faktu, że huawei p8 jest tu wyborem lepszym. Edytowane przez Vonki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepszym wyborem będzie zwykłe p8.

Nie wprowadzają kolegi w błąd. Bo telefon kupując u operatora zwykle jest z brandem i tego telefonu to nie omija. Drugą sprawą to to, że nie ma tej samej nakładki co xiaomi a podobną, która zwie się emui :) i po trzecie kruger&matz akurat nie jest nonamem, co prawda mniej znana niż huwaei, ale do noname nie należy co nie zmienia faktu, że huawei p8 jest tu wyborem lepszym.

Właśnie nie, ten telefon jest bez brandingów, przynajmniej Polskich operatorów, a mój błąd nie miui tylko emiui dzięki za poprawienie mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o K&M, to polecam ten model :
Największe zalety to oczywiście 2 baterie. Ogólnie super telefonik, znajomy go posiada.

Kruger & Matz Live 3 +

Oprócz tego, z mojej strony :D Ja bym Ci polecił Xperie Z1/Z2/Z3/Z4.

Jeżeli chodzi o huawei to zwykły P8 .
P8 Lite - nawet nie bierz, nie patrz na to .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tym budżecie to popatrz jeszcze za lenovo moto, bardzo dobre telefony, czysty system operacyjny android i płynne działanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
P8 Lite - nawet nie bierz, nie patrz na to .

Czemu?

Mojego jak rozwalę to kupuje tego samego. Jakby nie rozmiar to telefon idealny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u