Skocz do zawartości
PatolEcho

Zakręcona mapa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
wpadłem na pomysł, aby stworzyć mapę zwariowana i inną niż wszystkie :D

Ciężko to będzie opisać, ale się postaram :D
A więc tak:

Mapa ma mieć kilka rożnych aren, ale znanych wszystkim, np:

Arena 1-3 banana

Arena 4-6 ramps
Arena 6-9 multi
Arena 9-12 grass2, itd

Podane mapy są przykładowe i nie sugerujcie się nimi, bo nie wiadomo jakie i ile map zmieści się na arenie :D

Co myślicie o taki innowacyjnym rozwiązaniu ? :D

Jeśli komuś spodobał się pomysł, może kliknąć strzałeczkę :D:rofl:

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś będzie chciał robić taką mape to chętnie zawsze to jakieś urozmaicenie i wgl jestem za. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

I znów mnie w coś wrobiono ekh... Na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie jest to bez sensu, przy zmianie mapy ilość gwiazdek mvp się restetuje. Poza tym mapa nie trwa długo 12 min to nic. Nie ulepszajmy na siłę serwera gdy jest z nim wszytko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że wszystko jest ok, nie oznacza, że nie wkradła się nuda :)
Ale chyba nie zrozumiałeś kontekstu, bo gwiazdki nie maja tutaj żadnego znaczenia :) W sumie to może ja to źle napisałem.
Chodzi o to żeby na całą mape wrzucić zamiast 20 jednakowych aren, to po 3-4 z każdego rodzaju (łącznie 20). Także MVP zostaje jak na zwykłej mapie :D
W tym, że jak siedzisz od początku na pierwszej i wygrywasz all to grasz non stop np banana, jak spadniesz do 2 areny to dusta, jak do trzeciej to grass, jak wracasz do 1 po mvp to zaś grasz banana - taki przykład :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto dodać, że bez dodania takiej funkcjonalności do pluginu nie da sie czegos takiego zrobic. Plugin losowo wybiera arena, także potrzeba go nauczyć odróżniać areny(nie obejdzie sie bez dostosowania map do tego).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mapa jest gotowa na multi fun :D
Zajumany pomysł, zamykam:P

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.