Skocz do zawartości
Lyskyy

Odwołanie Od Warna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym odwołać się od warna otrzymanego w danym temacie http://cs-soplica.com/topic/202960-skarga-jcobx/.

Otrzymałem warna za bezsensowny spam pod skargą. Administrator knejpar błędnie ocenił iż nie było mnie na demku:

" Lyskyy skoro nie byłeś świadkiem sytuacji to się nie wypowiadaj! "

Problem jest taki że ktoś to demko musiał nagrać Knejpar xD ( byłem to ja ). Każdy na serwerze wie, że mam możliwość nagrania każdej akcji do 5 minut wstecz więc i koteł poprosił mnie abym pod jego podaniem zamieścił takowy filmik w którym dokładnie widać że oskarżony gracz popełnił błąd. Każdy obeznany z jailbreakiem wie, że gotv w ostatnim czasie jest pobugowane i nie nagrywa pełnych map ( przeważnie po 5 rund a akcja toczyłą się w rundzie 8 ). Skarga została napisana + moje demko zostało wysłane PRZED ZAKOŃCZENIEM MAPY, ponieważ z góry oceniłem że po takiej serii rozpierdzielonych demek ( https://scr.hu/ZmY5ze) demko znowu się nie nagra Gotv znowu zawiedzie.

Lekka Edycja. Demko z gotv miało 20 mb ( tak samo jak moje demko w bodajże 30 fps przy średniej rozdzielczości z 1 rundy ! więc nie ma szans aby gotv nagrał tę rundę !!

Z góry przepraszam za kłopot

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego Odwołania

Knejpar mam nadzieję że nie poczujesz się urażony moimi podejrzeniami.

Pozdrawiam Lyskyy :)

Edytowane przez Lyskyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam Cie Lysky za błąd i przyznaje się że zawiniłem. Rozpatrując skargę pobrałem demko z oficjalnej strony oraz z twoich źródeł i pomieszały mi się. Proszę o zdjęcie warna Lyskiemu i przepraszam jeszcze raz za problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie warna zdejmuję, został niesłusznie nałożony.

Przepraszam za kłopot.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.