Jump to content
Sign in to follow this  
Luu

Zapraszam na Plemiona świat 110

Recommended Posts

Hmmm po przemyśleniu mogę zagrać ponownie, ale zobacze co tam pozmieniali bo już z 4-5 lat nie grałem w plemiona ^^

Super! Moze teraz ty udostepnisz link i ktos obok nas bedzie mial nastepna wioche

To i ja zagram :). Konto założyłem z linku nugata jak by co. @Luu Planujesz zakładać plemie?

Mam troche kiepsko z farma wiec u mnie bedzie troche ciezej :3 Ale nie powinno byc tak duzego problemu :P

Założyłem konto z linku nugata- kiedyś w to grałem ale nie szło mi w to jakoś rewelacyjnie xD możecie mi tłumaczyć co najlepiej robić xD

Narazie rob tutorial, po tym juz bedziesz mial juz jakis poczatek. Pozniej skup sie na surowcach i wojsku. 1 wioska to wojsko rob off/def czyli zebys mogl sie bronic i atakowac. Zrob troche pikinerow do farmy i farm okoliczne wioski barbarzynskie lub osady koczownikow. Jak wczesniej napisalem po tutorialu rozbuduj troche surki. To tak na dobry poczatek:P

Edited by nougat

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.