Skocz do zawartości
Czilll

skarga na dzierzbe

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Green Hill

Godzina i data zdarzenia: 3-5 dni temu

Mapa: nie pamiętam

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Dzierzba

Jego IP/Steam ID: Myślę,że będzie zbędne

Opis sytuacji: Dostałem bana z powodem czitowania demo na forum,napisałem więc odwołanie ... zadziwiło mnie jednak dlaczego admin pełniący funkcję admina nie ogarnia czitów to co on robi jako admin... Dzierzba napisał że ogarnie demo ... czekam 3-4 dni i nadal nic usprawiedliwienie że nie mógł czy coś dobra wszyscy jesteśmy ludźmi no ale bez przesady.Jestem nowym graczem spędziłem na serverze może 30minut a na UB muszę czekać 3-4 dni co pewnie i tak się nie doczekam z ich ruchami.Usprawiedliwienie jedno "muszę zasięgnąć rady kogoś kto się na tym zna lepiej niż ja" no to jakim prawem ktoś kto nie ogarnia zwykłego czitera a normlanego gracza robi na posadzie opiekun serwera albo admin serwera no kurde bez przesady... link do tematu: http://cs-soplica.com/topic/202330-ub/

Niestety ale chyba nie ma sensu tutaj dalej grać patrząc na czas rozstrzygnięcia głupiego dema .... Przez taki błąd admina bo nie możliwością jest strzelanie bani .... ekstra.... już naprawdę nie chodzi mi o ten lvl ani nic tylko o ten fakt że takie sprawy są tyle rozwiązywane i że macie na stołkach ludzi którzy się po prostu do tego nie nadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zadziwiło mnie jednak dlaczego admin pełniący funkcję admina nie ogarnia czitów to co on robi jako admin...

Może jako doświadczony Opiekun serwera TP, chce dla odmiany pograć na serwerze o nieco luźniejszym trybie rozgrywki, a jako admin utrzymuje na nim prawie wzorowy stopień skuteczności?

 

 

 

usprawiedliwienie że nie mógł czy coś dobra wszyscy jesteśmy ludźmi no ale bez przesady

 

Po pierwsze, zgadza się i wszyscy jesteśmy ludźmi i nie mam zamiaru tłumaczyć się z nagłej, niespodziewanej weekendowej nieobecności.

Zapraszam do działu usług CoD, który jest najlepszym przykładem tego, że na co dzień gracze nie muszą długo czekać na mój udział.

 

 

 

kto nie ogarnia zwykłego czitera a normlanego gracza

Jeśli uważasz, że to co widać na twoim demku można porównać do "zwykłego gracza", to ciekawe ilu ZWYKŁYCH graczy przekracza 80% trafień w głowę, celując po kolanach.

 

 

 

ylko o ten fakt że takie sprawy są tyle rozwiązywane

Nie "takie sprawy", tylko ta jedna konkretna sprawa w wyjątkowych okolicznościach.

 

 

 

jakim prawem ktoś kto nie ogarnia zwykłego czitera a normlanego gracza robi na posadzie opiekun serwera albo admin serwera

Takim, że głównym celem Opiekuna jest zarządzanie serwerem, ustalanie i realizacja polityki serwera, zajmowanie się kwestią marketingową, dbanie o stronę techniczną i robienie wielu rzeczy innych, niż rozstrzyganie próśb o UB ludzi, którzy raz się tłumaczą, że grają wybitnie dobrze, a w kolejnym temacie czepiają się, że nie potrafię ocenić zwykłego gracza. Takim więc prawem, że wymienione wyżej rzeczy, odgrywają naprawdę duża rolę.

 

Grywałem z lepszymi i gorszymi graczami, skutecznie oceniałem demka zwykłych cziterów i osób które okrutnie karały. Po dwóch latach przerwy, woląc uzyskać 100% pewności przy ocenie dość nietypowego demka, chciałem poprosić o konsultację w wyjątkowej sytuacji, lecz ze względu na nieplanowane okoliczności nie miałem takiej możliwości, ani nawet możliwości uprzedzenia o tym w temacie.

 

Ogólnie rzecz biorąc, miałem wiele okazji do regularnej gry z osobami, które na pewno lepiej niż Ty radziły sobie z AK, więc potrafię rozpoznać naprawdę dobre strzelanie. Może to mniej istotny aspekt, bo nie stanowi tu dowodu, za to daje do myślenia, ale gracze osiągający poziom pozwalający na klepanie prawie samych HSów nie sięgają po NSa.

Dobrzy gracze potrafią robić cuda mając AK, ale na pewno nie wygląda to tak jak na demku... Chaotyczne strzelanie wokół przeciwnika i magiczne heady z recoila niezależnie od położenia celownika, względem pozycji przeciwnika. Twoja gra na pewno nie wygląda "naturalnie", ale mając pod uwagą swoją niedawną jeszcze dwuletnią nieobecność, zamierzam dać oficjalny werdykt, dopiero po otrzymaniu porządnej opinii, bo starając się być sprawiedliwym Opiekunem, zdaję sobie sprawę z tego że nie jestem nieomylny.

Jeśli jesteś czysty, to moje podejście może zadziałać tylko na twoją korzyść. Jeśli jesteś naprawdę taki dobry za jakiego się uważasz, to wchodząc na serwery steam/ns, w dodatku CoD mody, powinieneś się liczyć z możliwością wystąpienia tego typu komplikacji, zwłaszcza grając na NSie.

 

 

@EDIT

Decyzja w prośbie o UB zapadła, więc z mojej strony to już wszystko.

Czekam na rozpatrzenie skargi przez [email protected] sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#pozamiatane #zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×