Jump to content
Sign in to follow this  
CiemnyM.

TOP 5 kandydatów do ZP 2016/17.

Recommended Posts

Tak jak w temacie, wypisujemy naszych "TOP 5" kandydatów do "Złotej piłki", Ja zacznę :)

1. Cristiano

2. Suarez

3. Bale

4, Lewandowski

5. Griezmann

Edited by CiemnyM.

1.Lewandowski

2.Suarez

3.Ronaldo

4.Messi

5.Bale

Tak jak w temacie, wypisujemy naszych "TOP 5" kandydatów do "Złotej piłki"

Serio ?

Za rok 2017 ?

To musisz być niezły dzik, żeby już snuć, kto zdobędzie trofeum w przyszłym roku,

Przez ten czas może wszystko się zmienić i wywrócić do góry nogami, no ale cóż...jak kto woli.

P.s: Za 2016 rok trofeum zdobył Messi i...w sumie nie wiem za co XD

Serio ?

Za rok 2017 ?

To musisz być niezły dzik, żeby już snuć, kto zdobędzie trofeum w przyszłym roku,

Przez ten czas może wszystko się zmienić i wywrócić do góry nogami, no ale cóż...jak kto woli.

P.s: Za 2016 rok trofeum zdobył Messi i...w sumie nie wiem za co XD

Mój błąd, poprawiłem ;) [2016/2017]

Co do Messiego, na pewno będzie nominowany, lecz nie wydaje Mi się, że wygra :P

Tak jak w temacie, wypisujemy naszych "TOP 5" kandydatów do "Złotej piłki", Ja zacznę :)

1. Cristiano

2. Suarez

3. Bale

4, Lewandowski

5. Griezmann

Widać, że kibic Ronaldo bo Messiego nie ma, beka z Ciebie.

1. Bale

2. Messi

3. Ronaldo (ten gorszy heh czyli Cristiano)

4. Griezmann

5. Lewandowski

A za co miałby dostać ZP Ronaldo?

Za ostatnie pół roku w którym nie istnieje?

Czytając Twoją sygnature można wywnioskować skąd się tam wziął, jak dla mnie NAJBARDZIEJ niedocenioną w tym plebiscycie osobą zawsze zostanie Iniesta, bramek nie strzela, asystuje a na jego grę patrzy się super od lat, nie ma w tym roku zawodnika, który wybiłby się ponad przeciętną, Ronaldo indywidualnie nie zdobył nic -poza królem strzelców LM (nie wliczam nagród BBVB) - LM i ME to zdobycze drużynowe, jak wspomniałem, nie ma zawodnika, który wybiłby się ponad przeciętną, a pozycja Bale w Twoim zestawieniu to czysta kpina.

A za co miałby dostać ZP Ronaldo?

Za ostatnie pół roku w którym nie istnieje?

Czytając Twoją sygnature można wywnioskować skąd się tam wziął, jak dla mnie NAJBARDZIEJ niedocenioną w tym plebiscycie osobą zawsze zostanie Iniesta, bramek nie strzela, asystuje a na jego grę patrzy się super od lat, nie ma w tym roku zawodnika, który wybiłby się ponad przeciętną, Ronaldo indywidualnie nie zdobył nic -poza królem strzelców LM (nie wliczam nagród BBVB) - LM i ME to zdobycze drużynowe, jak wspomniałem, nie ma zawodnika, który wybiłby się ponad przeciętną, a pozycja Bale w Twoim zestawieniu to czysta kpina.

Czyli, Ty uważasz, że "Król strzelców LM", ME i LM to nic? Cris przynajmniej coś wygrał, w porównaniu do Messi'ego.

I według Ciebie Leo bardziej zasługuje na ZP? Nieśmieszny żart.

Co do Gereth'a... W moich nominacjach umieściłem Go tak, bo przyczynił się do wygranej LM - Chodzi tutaj o bramkę z Manchesterem City (1:0).

Głownie dzięki Niemu Real wszedł do finału.

Napisałeś "Twoją sygnature można wywnioskować skąd się tam wziął", gdybym nie był za Realem, też bym na Niego głosował, bo był w tym roku "Crackiem" i tyle.

Wracając... Twoim nastawieniem do mojej sygnatury, można wywnioskować, że nie lubisz Realu/CR7.

Edited by CiemnyM.

W którym miejscu napisałem ze Messiemu się należy?

W którym miejscu napisałem ze Messiemu się należy?

Pozwolę sobie odpowiedzieć pytaniem na pytanie.

W którym miejscu napisałem, że według Ciebie ZP należy się Messi'emu?

Tam znajduje się "?" - pytajnik :)

"Nieśmieszny żart." - To miało uprzedzić twoją odpowiedź, którą prawdopodobnie otrzymałbym od Ciebie, gdybyś zauważył "?" ;)

Poważnie sam nie wiesz co piszesz?
Napisałem 2 razy - nie ma pewnego kandydata, ale Ty wiesz, że ja za Messim xD. Typowo.

Edited by Axel F

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...