Skocz do zawartości
Aineis

Warn niesłuszny :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna close zrobie jak derp powiedzial wysle tego sms ;-;

Edytowane przez Sienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warn zdecydowanie słuszny. 5 minut to wystarczająco, żeby poznać człowieka i stwierdzić czy może być adminem? No nieźle.

 

Widać tylko jak koloryzujesz i zaokrąglasz na swoją korzyść. Dajże spokój bo to jest dziecinada robić aferę o 1 warna. Wyślij tego SMSa za parę zł i przestań robić z siebie głupka.

 

Nie wiem skąd Wam się bierze ta chęć bycia w każdym poście na forum. Nie dodaje to ani trochę popularności, wręcz przeciwnie. Wypowiadacie się byle żeby nabić posta, zwykle jest to bezwartościowe i tylko zaśmieca forum.

 

Edit. Polac panu nizej bo dobrze gada :D

Edytowane przez Derp853

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie to oszczędzić, ale nie przejdę koło tego obojętnie. Chłopcze jesteś po prostu śmieszny. Dostałeś słusznego warna za Twoje debilne zachowanie, które ukazujesz na każdym kroku i każdej sytuacji w jakiej jesteś i Cie widać. Myślisz, że jesteś zabawny? Wręcz przeciwnie, jesteś po prostu żałosny. Kolega wyżej wspomniał już, że po prostu lubisz być tylko w centrum uwagi. Możliwe, że jesteś w tym centrum, ale raczej pośmiewiskiem. Gdybyś był dostatecznie dojrzały to użyłbyś szarych komórek i oszczędził sobie dostania chyba kolejnego z rzędu warna. To o co się czepiasz Wujka po prostu śmieszny całą sieć. Współczuje opiekunowi JB CS GO.. Widać, że to cierpliwy facet. Współczuje również Administracji Sieci, że muszą patrzeć na Twoje wypociny i żale. Jesteś zwykłym nabijaczem, który myśli, że dając jakiegoś bezsensownego posta albo głupią skargę będzie fajniejszy, a tylko robisz z siebie większego błazna, powiększając sobie taką opinie z każdą taką akcja. Tyle na temat Twoich postów.

 

Po drugie. Co do całego problemu za co dostałeś pierwszego warna, tak i drugiego dostałeś za to samo. Jestem pełen podziwu, znasz gracza GTA aż 20 minut. Przegrałeś z nim chociaż jedną mapę. Gratuluje. Ja znam go ponad rok jak nie już dwa, i nie chwalę się tym na prawo i lewo. Także podsumowując wszystko, pójdź wreszcie po rozum do głowy i weź się ogarnij, bo Twoje zachowanie na pewno nie pokazuje 15 lat, a co najwyżej 11. Nie pozdrawiam.

Edytowane przez vMateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×