Skocz do zawartości
Tyler Durden

Drugi TP

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję przerobić jeden z serwerów na przykład Jailbreak na którym nikt prawie nie gra, na drugi TP. Ale o ile stawianie drugiego takiego samego serwera mogłoby być bez sensu możnaby usunąć z niego PTB i antyrashe. Po prostu 8 vs 8 - prawie jak na mixie. I nie pisać mi tutaj, że to zaraz będzie FFA, bo to ma być TP, ale dający większe możliwości gry niż zwykły TP obecnie (rozegrasz się w jednym teamie to zaraz przenosi cie do słabiaków, chcesz sobie skrócić to sobie nie skrócisz itd). Z tego co widzę Jailbreak i tak głównie stoi pusty albo gra tam po 5 - 6 osób. Widać co najbardziej przyciąga ludzi, dlaczego więc by tego nie rozwinąć, tym bardziej, że często ludzie płaczą, że chcieliby sobie pograć na TP, ale nie da się wbić. Proszę o nie zamykanie tematu i danie się wypowiedzieć graczom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stawianie 2 takiego serwera to śmierć dla głównego serwera. Lepiej postawić już serwer only dd2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem niedawno był pomysł, aby serw TP innej sieci został drugim serwem TP Soplicy, jednak po dłuższym dłuższym zastanowieniu doszliśmy do wniosku że jest to zbyt ryzykowne dla naszego TP. Ze swojej strony powiem tylko tyle że aby taki serwer miał sens i śmigał to potrzeba ludzi do rozkręcania jego, ja osobiście nie mam na to czasu i raczej większość z obecnej administracji TP również. Usunięcie PTB, a tym bardziej antyrashy spowoduje że to już nie będzie TP, tylko ffa zwłaszcza pod nieobecność adminów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nie pisać mi tutaj, że to zaraz będzie FFA, bo to ma być TP

Wybij sobie z głowy taki pomysł ;)

a tu coś takiego z regulaminu: http://cs-soplica.com/topic/97859-zanim-napiszesz-przeczytaj/

Lista zakazanych tematów

Propozycji związanych z nowym serwerem

Myślę że tyle wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie planujemy w najbliższym czasie stawiać nowych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.