Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem warna. w tym temacie: http://cs-soplica.com/topic/201720-prosba-o-un-mute/.

Warn sam w sobie był może i słuszny, ale dlaczego inne osoby, które spamowały bezsensownymi i nic nie wnoszącymi postami nie zostały ukarane w innych tematach?

Poniższe linki to tylko malutki ułamek wzięty z całości bezsensownych postów napisanych przez nieuprawnione osoby.

cs-soplica.com/topic201273-prosba-o-unban-do-ct

cs-soplica.com/topic/200702-un-perm-mute/

cs-soplica.com/topic/201497-prosba-o-skrucenie-muta/

cs-soplica.com/topic/200442-ss-shadax/

cs-soplica.com/topic/199550-knejpar-shadax/

cs-soplica.com/topic/198205-piterox-qucak-v2/

Dlaczego osoby w powyższych tematach nie otrzymały warnów? Jeżeli już ktoś przyznaje ostrzeżenie, to niech przyznaje je wszystkim winnym, a nie tylko osobie, która napisała post w temacie, który akurat był na wierzchu... Dodam, że moja wypowiedź miała sens i mogła wpłynąć na decyzję Opiekuna w sprawie UB. Pozdrawiam.

Edytowane przez Pawelos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

które spamowały bezsensownymi i nic nie wnoszącymi postami nie zostały ukarane w innych tematach?

Proponuje używać opcji "zgłoś", wtedy moderatorowi na pewno nic nie umknie. Moderator nie ma obowiązku czytać każdego tematu i szukać osoby która mogłaby dostać warna.

Dodam, że moja wypowiedź miała sens i mogła wpłynąć na decyzję Opiekuna w sprawie UB

Regulamin jest jasny, co innego jeśli jesteś adminem banującym lub masz rzeczywiście coś ważnego do przekazania w danym temacie. Opiekun raczej wie co robi, a jakby chciał znać opinie innych może o to poprosić w temacie.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.